טיול מאורגן לארצות הברית

טיול מאורגן לארצות הברית

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים לארצות הברית וקנדה

טיול מאורגן לארצות הברית יאפשר לכם להכיר ברמה ההיסטורית, הגיאוגרפית והתרבותית את המדינה המשפיעה ביותר בעולם. היות ומדובר במדינה ענקית, המשתרעת מחוף לחוף לרוחבה של אמריקה הצפונית, טיולים מאורגנים לארצות הברית מסוגים שונים, יאפשרו לכם להכיר צדדים שונים של המעצמה. אנו באופיר טורס מוציאים טיולים מאורגנים לארצות הברית וקנדה, המתאימים לזוגות, לבודדים או למשפחות עם ילדים
טיול מאורגן לחוף המזרחי
טיול מאורגן לחלום האמריקאי
טיול מאורגן למזרח ארצות הברית

טיול מאורגן לארצות הברית עם אופיר טורס


לא משנה אם אתם מחפשים טיול לארצות הברית, בזוג או עם המשפחה. אם אתם מחפשים טיולים מאורגנים לארצות הברית, או רוצים לעשות טיול לארה"ב באופן עצמאי. אם אתם מחפשים טיולים לארצות הברית שיתמקדו בחוף המזרחי, או בחוף המערבי. אנו באופיר טורס מציעים טיולים לארה"ב במחירים המשתלמים ביותר, מהמגוון הרחב ביותר של ספקים, תוך מתן השירות הקשוב והנעים ביותר. טיול לארצות הברית יאפשר לכם להכיר ברמה ההיסטורית, הגיאוגרפית והתרבותית את המדינה המשפיעה ביותר בעולם. מכיוון ומדובר במדינה ענקית, המשתרעת מחוף לחוף לרוחבה של אמריקה הצפונית, טיולים מאורגנים לארצות הברית מסוגים שונים, יאפשרו לכם להכיר צדדים שונים של המעצמה. אנו באופיר טורס מוציאים טיולים מאורגנים לארצות הברית, המתאימים לזוגות, לבודדים או למשפחות עם ילדים. גם אם אתם בוחרים לעשות טיול לארה"ב באופן עצמאי – אנו באופיר טורס נשמח לסייע לכם בבניית המסלול והזמין עבורכם טיסות, מלונות וכרטיסי טיסה לאתרים השונים.

טיול מאורגן לארצות הברית - צדדים שונים ליבשת
טיולים מאורגנים לארה"ב יתמקדו בדרך כלל באחד משני החופים: החוף המזרחי או החוף המערבי ובכל אחד מהם תוכלו להכיר צדדים שונים בתכלית של המדינה. טיול מאורגן לארצות הברית שמתמקד בחוף המזרחי, יכלול בדרך כלל את הנופים הירוקים של המדינות הצפון מזרחיות, את הערים ניו יורק ובוסטון, את הפארקים הנפלאים של אורלנדו ואת החופים שטופי השמש של פלורידה. טיול מאורגן לארה"ב שמתמקד בחוף המערבי יכלול כמה מהפארקים המרהיבים של המדינה, אם זה יוסמיטי, ילוסטון או הגרנד קניון וביקורי חובה בערים לוס אנג'לס, סן פרנסיסקו ולאס וגאס. אנו באופיר טורס מוציאים טיולים מאורגנים לארצות הברית אל כל אחד מהחופים. אתם מוזמנים לבחור איזה טיול מאורגן לארצות הברית מתאים לכם.

טיול לארצות הברית – טבע וערים
גם אם בחרתם לעשות טיול לארה"ב באופן עצמאי – כדאי מאוד להתמקד באחד משני החופים. בכל אחד מהם יש המון מה לראות ומה לעשות. אם בחרתם לעשות טיול לארצות הברית בחוף המזרחי, הערים המרכזיות בהן מומלץ לבקר הן ניו יורק, בוסטון, וושינגטון, פילדלפיה ומיאמי ואתרי הטבע המרכזיים – מפלי ניאגרה, רכס הרי האפלצ'ים וחמשת האגמים הגדולים שבמדינות צפון מזרח. טיולים מאורגנים לארצות הברית המתמקדים בחוף המערבי, יכללו בדרך כלל ביקור בלוס אנג'לס, סן פרנסיסקו, סן דייגו, לאס וגאס ופורטלנד, בהרי הרוקי ובאחד או יותר מהפארקים הלאומיים המפורסמים של האזור.

טיול לארצות הברית יכול לכלול גם ביקור במדינת הקרח אלסקה ובמדינת החופים הוואי, שתיהן לא נכללות בדרך כלל במסגרת טיולים לארה"ב, היות והן מנותקות פיזית מהמדינה (הוואי היא מדינת אי באוקיינוס השקט, אלסקה ממוקמת צפון-מערבית לקנדה), אך ראויות בהחלט לביקור. אם החלטתם שאתם רוצים לעשות טיול לארצות הברית באופן עצמאי - אנו באופיר טורס נשמח לחלוק עמכם טיפים ומידע.

טיולים מאורגנים לארה"ב – עם הילדים
אם אתם רוצים לעשות טיול משפחתי עם הילדים – טיול לארצות הברית הוא התשובה המושלמת. אנו באופיר טורס מציעים טיולים מאורגנים לארה"ב, המיועדים במיוחד למשפחות עם ילדים וכוללים אתרים שמתאימים לקטנים ולגדולים כאחד: מפלי הניאגרה, ניו יורק, וושינגטון, אורלנדו, דיסניוורלד, אפקוט ועוד.

מסלולי טיול - מזרח ארצות הברית וקנדה , מערב ארצות הברית 


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות. 
רוצים לקבל עוד פרטים? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי