טיול מאורגן לאיטליה

טיול מאורגן לאיטליה

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים לאיטליה

למעלה מ-40 מיליון תיירים מבקרים באיטליה מדי שנה. מספר זה הופך את איטליה למדינה עם מספר התיירים החמישי בגודלו בעולם ויש לכך סיבה מוצדקת. טיולים מאורגנים לאיטליה עשירים באטרקציות, החל במוזיאונים המאכלסים כמה מיצירות האמנות המפורסמות בעולם, דרך אדריכלות מפוארת המעידה על התרבות האיטלקית העשירה וכלה בנופים מרהיבים ובאוכל מקומי מצוין
מאורגן לצפון איטליה

מאורגן לצפון איטליה

בין התאריכים, 31.07 - 06.08
RUSSIAN BELLA ITALIA
7  ימים ארוחת בוקר
טיול מאורגן לצפון איטליה

טיול מאורגן לצפון איטליה

בין התאריכים, 31.07 - 06.08
RUSSIAN BELLA ITALIA
7  ימים ארוחת בוקר
טיול מאורגן לאיטליה

טיול מאורגן לאיטליה

בין התאריכים, 04.08 - 08.08
רומא דרומה מאורגן 4 לילות
5  ימים ארוחת בוקר
טיול מובטח
$1,099
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג
טיולים מאורגנים לאיטליה

טיול מאורגן לאיטליה עם אופיר טורס


המומחים של אופיר טורס יצרו מספר מסלולים של טיולים מאורגנים לאיטליה, במטרה לאפשר לכם להינות באופן מקסימאלי מהטיול שלכם ולא לפספס אף חוויה. אנו מציעים טיול מאורגן לצפון איטליה, העובר בורונה, ונציה, פיזה ובנופים הפראיים של הדולומיטים. טיול מאורגן לרומא וסביבותיה, כולל סיינה, פירנצה ומחוז טוסקנה וגם טיול מאורגן לאיטליה המתאים למשפחות עם ילדים.
 

טיול מאורגן לצפון איטליה


טיול מאורגן לצפון איטליה זו חוויה לכל החושים, המשלבת טבע, ערים מקסימות, מבנים מרשימים והרבה כיף. טיולים לצפון איטליה מתחילים בדרך כלל בורונה, עירם של רומיאו ויוליה וכוללים גם את ונציה הקסומה, אגם גארדה המהנה, הרי הדולומיטים הפראיים, סיינה המרתקת, ששמרה עדיין על אותו המראה מימי הביניים ועוד. אנו באופיר טורס מציעים טיולים מאורגנים לצפון איטליה, הכוללים גם את חבל טוסקנה, או טיולים לצפון איטליה המתאימים במיוחד למשפחות עם ילדים וכוללים אטרקציות לכל המשפחה כמו פארק השעשועים גארדה לנד.
 

טיול מאורגן לרומא


טיול מאורגן לרומא, בירת איטליה, הוא טיול לתמציתה של ארץ המגף: הכנסיות, הארמונות, השרידים ההיסטוריים, המוזיאונים והאמנות – כולם מתרכזים בה. כמובן, טיולים לרומא חייבים לכלול את טיבולי ואת קריית הותיקן – מדינה קטנה ועצמאית בתוך רומא עצמה, מנוקדת בקתדרלות מרהיבות. אנו באופיר טורס מציעים טיולים מאורגנים לרומא, או טיולים מאורגנים לאיטליה הכוללים, בנוסף לרומא, גם את טיבולי, סיינה, פיזה וונציה.

טיול לאיטליה, אם כן, הוא חוויה המשלבת היסטוריה וטבע, ארכיטקטורה ותרבות וזה עוד בלי לדבר בכלל על הפסטות והפיצות, היין והגלידות. טיול מאורגן לאיטליה הוא דרך נהדרת להתוודע אל כל העושר הזה בנוחות ובנעימות, מבלי לדאוג לסידורים של טיסה, מלון, רכב או סיורים. אם בכל זאת החלטתם לוותר על טיולים מאורגנים לאיטליה ולצאת אל טיול באיטליה באופן עצמאי – או באופיר טורס נשמח להזמין עבורכם טיסות, מלונות, סיורים מאורגנים ועוד. טיולים לאיטליה מזמינים רק דרך אופיר טורס!


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות. 
רוצים לקבל עוד פרטים? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי