טיול מאורגן לאיטליה

טיול מאורגן לאיטליה

טיולים מאורגנים לאיטליה

למעלה מ-40 מיליון תיירים מבקרים באיטליה מדי שנה. מספר זה הופך את איטליה למדינה עם מספר התיירים החמישי בגודלו בעולם ויש לכך סיבה מוצדקת. טיולים מאורגנים לאיטליה עשירים באטרקציות, החל במוזיאונים המאכלסים כמה מיצירות האמנות המפורסמות בעולם, דרך אדריכלות מפוארת המעידה על התרבות האיטלקית העשירה וכלה בנופים מרהיבים ובאוכל מקומי מצוין
טיול מאורגן לצפון איטליה המיטב

טיול מאורגן לצפון איטליה המיטב

$769 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
צפון איטליה המיטב , מלון אחד

27/8/19 - 03/9/19 ארוחת בוקר

טיול מאורגן לרומא וטוסקנה

טיול מאורגן לרומא וטוסקנה

$839 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
רומא וטוסקנה דוברי עברית, שני מלונות

09/6/19 - 16/6/19 ארוחת בוקר

טיול מאורגן לצפון איטליה - המיטב

טיול מאורגן לצפון איטליה - המיטב

$769 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
צפון איטליה המיטב , מלון אחד

09/7/19 - 16/7/19 ארוחת בוקר

טיול מאורגן לרומא ודרומה

טיול מאורגן לרומא ודרומה

$869 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
רומא ודרומה דוברי עברית , שני מלונות

09/6/19 - 16/6/19 ארוחת בוקר

טיול לצפון איטליה פינוקיו
טיול משפחות

טיול מאורגן לצפון איטליה - פינוקיו

$1,199 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
פינוקיו צפון איטליה למשפחות , מלון אחד

16/7/19 - 23/7/19 ארוחת בוקר

מאורגן לצפון איטליה פינוקיו
טיול משפחות

מאורגן לצפון איטליה פינוקיו

$1,269 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
פינוקיו צפון איטליה למשפחות , מלון אחד

23/7/19 - 30/7/19 ארוחת בוקר

תחזרו אליי

טיול מאורגן לאיטליה עם אופיר טורס


מבחר מסלולי טיולים מאורגנים לאיטליה - רומא וטוסקנהרומא ודרומה, צפון איטליההתענוגות של טוסקנה ומסלול אומבריה, צפון איטליה למשפחות - פינוקיו 

המומחים של אופיר טורס יצרו מספר מסלולים של טיולים מאורגנים לאיטליה, במטרה לאפשר לכם להינות באופן מקסימאלי מהטיול שלכם ולא לפספס אף חוויה. אנו מציעים טיול מאורגן לצפון איטליה, העובר בורונה, ונציה, פיזה ובנופים הפראיים של הדולומיטים. טיול מאורגן לרומא וסביבותיה, כולל סיינה, פירנצה ומחוז טוסקנה וגם טיול מאורגן לאיטליה המתאים למשפחות עם ילדים.

טיול מאורגן לצפון איטליה


טיול מאורגן לצפון איטליה זו חוויה לכל החושים, המשלבת טבע, ערים מקסימות, מבנים מרשימים והרבה כיף. טיולים לצפון איטליה מתחילים בדרך כלל בורונה, עירם של רומיאו ויוליה וכוללים גם את ונציה הקסומה, אגם גארדה המהנה, הרי הדולומיטים הפראיים, סיינה המרתקת, ששמרה עדיין על אותו המראה מימי הביניים ועוד. אנו באופיר טורס מציעים טיולים מאורגנים לצפון איטליה, הכוללים גם את חבל טוסקנה, או טיולים לצפון איטליה המתאימים במיוחד למשפחות עם ילדים וכוללים אטרקציות לכל המשפחה כמו פארק השעשועים גארדה לנד.

טיול מאורגן לרומא


טיול מאורגן לרומא, בירת איטליה, הוא טיול לתמציתה של ארץ המגף: הכנסיות, הארמונות, השרידים ההיסטוריים, המוזיאונים והאמנות – כולם מתרכזים בה. כמובן, טיולים לרומא חייבים לכלול את טיבולי ואת קריית הותיקן – מדינה קטנה ועצמאית בתוך רומא עצמה, מנוקדת בקתדרלות מרהיבות. אנו באופיר טורס מציעים טיולים מאורגנים לרומא, או טיולים מאורגנים לאיטליה הכוללים, בנוסף לרומא, גם את טיבולי, סיינה, פיזה וונציה.

טיול לאיטליה, אם כן, הוא חוויה המשלבת היסטוריה וטבע, ארכיטקטורה ותרבות וזה עוד בלי לדבר בכלל על הפסטות והפיצות, היין והגלידות. טיול מאורגן לאיטליה הוא דרך נהדרת להתוודע אל כל העושר הזה בנוחות ובנעימות, מבלי לדאוג לסידורים של טיסה, מלון, רכב או סיורים. אם בכל זאת החלטתם לוותר על טיולים מאורגנים לאיטליה ולצאת אל טיול באיטליה באופן עצמאי – או באופיר טורס נשמח להזמין עבורכם טיסות, מלונות, סיורים מאורגנים ועוד. טיולים לאיטליה מזמינים רק דרך אופיר טורס!

מאמר אודות טיולים מאורגנים לצפון איטליה והאגמים למשפחות - למאמר לחץ כאן * המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.