טיסות לקישינב

טיסות לקישינב

טיסות זולות לקישינב

טיסות לקישינב היא בירת מולדובה והעיר הגדולה במדינה. היא שוכנת על גדות נחל ביק. לאורך השנים העיר נהרסה וארכיטקטים פיתחו תוכנית שיקום לעיר. בעיר נבנו בניינים בסגנון קלסיציזם סטליניסטי. בשנת 1991 מולדובה קיבלה עצמאות. בקישינב קיימת קהילה יהודית והמבנים החשובים הם בית כנסת, מקווה טהרה, מוסדות חינוך ומרכז גמילות חסדים לרווחת הקהילה. כמו כן בעיר שני בתי ספר יהודים
טיסה לקישינב

טיסה לקישינב

$299 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 22/5/22 - 26/5/22
טיסה סדירה
AIR MOLDOVA
אישור מיידי
טיסה זולה לקישינב

טיסה זולה לקישינב

$608 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 19/5/22 - 23/5/22
טיסה סדירה
AIR MOLDOVA
אישור מיידי
טיסות לקישינב

טיסה לקישינב מולדובה

$274 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 29/5/22 - 02/6/22
טיסה סדירה
5F
אישור מיידי

טיסות לקישינב רק עם אופיר טורס


טיסות ישירות לקישינב – אתרים מרכזיים


טיסות ישירות לקישינב חובה לבקר בשוק המרכזי – השוק נמצא ברחוב טיגינה. שוק עממי גדול עם עשרות דוכנים שמוכרים תוצרת חקלאית הנמכרת ע"י המגדלים עצמם. השוק מחולק לאזורים: דגים ופירות ים, פרחים, חלב, דבש, נרות, גבינות, נקניקים, פירות ועוד. רובו של השוק מקורה , אבל יש אזורים פתוחים. שוק גדול מאוד. שוק האמנים – מוכרים פורשים את מרכותם עבור תיירים ויש אפשרות להתמקח. בשוק מטרושקות, מזכרות ודוכני אוכל.

בעיר מספר אתרי מורשת– בית הכנסת לובביץ' בן 150 שנה, שהקהילה היהודית דואגת לטפח ולשמר אותו, כמה רחובות משם ניצב פסל לזכרם של היהודים שנרצחו בפרעות קישינב שאירעו בשנים 1903 ו-1905, השרידים של הישיבה הגדולה שנהרסה בזמן מלחמת העולם השנייה ואנדרטה לזכר קורבנות השואה.


טיסות זולות לקישינב - אתרי תיירות מומלצים


שער הניצחון– נמצא ברחוב הראשי של קישינב – שטפאן סל מארה והוא נבנה במאה ה-19 ובמקור היה שמו "השער הקדוש". אולם לאחר מלחמת העולם השנייה החורבן שהיא הביאה הוסב שמו. בפינות השער אבן עגולה, שעליה מצוין תאריך חשוב בהיסטוריה של העם המולדבי. מאחורי השער פארק ושתי קתדרלות אורתודוקסיות, שבאחת מהן פעמון גדול המציין שעה עגולה.

שוק הפרחים– שוק פתוח, צבעוני ורומנטי. מגוון הפרחים והעיצובים שהרוכלים מציעים הוא גדול ואנשים רוכשים זרי פרחים לקישוט הבית ובתוכם חומרי קישוט רבים.

מוזיאון פושקין– סרגיי פושקין (1799-1837), היה אחד מגדולי המשוררים והסופרים הרוסיים במאה ה-19. הוא חי 3 שנים במולדובה (1820-1823) ומתוכם חודשיים בקישינב. בבית בו גר הוקם מוזיאון לזכרו ובו המיטה בה ישן, שולחן הכתיבה עליו עבד, ספרים, תמונות, פסלים של דמותו ועוד מאות פריטים. הבית שוחזר מחדש לאחר שנחרב במלחמת העולם השנייה.

אגם סקולנטה– נמצא בחלקה המזרחי של העיר. אפשר לשכור סירת משוטים, ללכת במסלולי הליכה, לדוג, לעשות פיקניק או לרחוץ במי האגם. 

המוזיאון לאתנוגרפיה וטבע– מוזיאון גדול שהמוצג הכי חשוב שלו הוא שלד של דינוזאור בגודל אמיתי. עוד במוזיאון חיות מפוחלצות מכל מיני סוגים, תצוגה של מיצגים גאולוגיים, בוטניקה וזואולוגיה.

המוזיאון הלאומי לאמנות– אוסף מעניין של אומנות אירופאית עכשווית – בעיקר מרומניה ומולדובה. במוזיאון אומנות עממית, סמלים וקישוטים מימי הביניים. במוזיאון גם תצוגות מתחלפות שונות.

המוזיאון הלאומי לארכיאולוגיה והיסטוריה– במוזיאון תצוגות של מטבעות, נשק מהעידן הסובייטי ודיורמת ענק ממלחמת העולם השנייה בקומה הראשונה – מודל תלת ממדי המשלב תמונות רקע מצוירות ופסלים או חפצים.

* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות. 
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי