שייט גולטים

שייט גולטים - חופשה בראש אחר

שייט גולטים 


גולטים הן ספינות עץ בעלות שני תרנים ובין 3-12 קבינות שינה. שייט גולטים היא חופשה אולטימטיבית לאלו מכם המחפשים חופשה ב"ראש אחר", חופשה ייחודית בין מפרצים שקטים או איים מרתקים: חופשה בת שבוע ימים, כאשר בכל יום מפליגים כארבע שעות ובשאר – מטיילים ביעדים השונים, נחים, משתזפים או עוסקים בספורט ימי. הפלגה בגולטים מתבצעת בין איי יוון, מונטנגרו, במפרצים המרהיבים של טורקיה, או לאורך חופי קרואטיה הקסומים. אתם לא צריכים לעשות דבר, מלבד להשתרע על הסיפון המרווח של גולט, עם ספר טוב או משחקי חברה וליהנות...

שייט גולטים עם אופיר טורס!
שייט גולטים הוא השייט המושלם לאלו המחפשים נופש באווירה אינטימית. זוהי הפלגה בספינת עץ מעשה ידי אמן, מאובזרת ומפנקת, לאורך קו החוף ובין האיים של קרואטיה, יוון וטורקיה. גולט כולל קפטן, טבח ואיש סיפון המתפעלים את הספינה. במהלך הפלגה בגולטים אתם בעצם לא צריכים לעשות כלום, רק להתרווח על סיפונו של גולט, לשעשע את עצמכם עם ספורט מים או סתם להשתזף ולטייל בנקודות העגינה היפות. לכן, שייט גולטים הוא הנופש המושלם למשפחות או קבוצות חברים, לקבוצות המבקשות להתגבש ולמחפשי נופש באווירה אינטימית.

הפלגה בגולט היא באמת חופשה בראש אחר...

מה זה גולט?
גולט הינה ספינה עשויה עץ בעלת עיצוב טורקי מסורתי (מוצאה בטורקיה), בנויה בידי אומן, ומשמשת הלכה למעשה כמלון צף. גולטים נבנים בעבודת יד באופן פרטני, אין גולט אחד דומה למשנהו ולכל חברה צי גולטים ייחודי ונבדל משלה. גולטים הם בעלי שני תרנים ומפרשים, קבינות שינה זוגיות עם שירותים ומקלחת צמודים, סלון מרווח עם מערכת שמע וטלוויזיה להנאת האורחים, משטחי שיזוף מרווחים בירכתי הספינה, אזורי ישיבה מרופדים בכריות וציוד ספורט ימי, המשתנה מגולט לגולט.

שייט גולטים מגיע עם צוות של שלושה אנשים לפחות – ככל שהספינה גדולה יותר, הצוות גדול יותר – כך שלא ניתן לצאת אל הפלגה בגולטים עצמאית.

באילו יעדים ניתן להפליג עם גולטים?
גולט היא הספינה המושלמת לצאת איתה אל מפרצי אירופה המדהימים ולהפליג איתה בין איים ולאורך חופים קסומים. הפלגה בים התיכון נפוצה מאוד אל מדינות אירופה הקרובות ואל איים הים התיכון ובהם טורקיה, יוון, קרואטיה מונטנגרו ועוד.

למי מתאימה הפלגה בגולטים?
שייט גולטים הוא שייט נהדר למשפחות, לכמה זוגות של חברים או לקבוצות המחפשות חוויה מגבשת. תקופת ההשכרה לספינת גולט הינה לשבעה לילות, כאשר מפליגים כ-4 שעות ביום ובשאר מטיילים בנקודות העגינה, עוסקים בספורט ימי – שחייה, צלילה, קייאקים ועוד, נחים ונהנים. הפלגה בגולטים מתאימה לכל קבוצה של אוהבי ים, המחפשים חוויה משותפת ומגבשת וגם לאלו מכם המחפשים חופשה אינטימית מחד ומאידך - מפנקת עד הסוף.

לקבוצה של כמה אנשים מיועד שייט בגולטים?
הפלגה בגולטים היא חוויה נהדרת עבור קבוצות גדולות וקטנות כאחד. גולטים הם בעלי 3 ל-12 קבינות שינה, בגודל וברמת אבזור משתנה. בהתאם לכך, הפלגה בגולט יכולה להתאים לעד 12 זוגות או משפחות, או לקבוצה של חברים שיכולים לחלוק מספר תאים.

כמה עולה הפלגה בגולט?
מחירי גולטים שונים נקבעים בהתאם לגודלה של גולט, מספר תאי השינה, רמת האבזור (תאי שינה ממוזגים או לא, סוג ציוד הספורט הימי שעל הספינה וכדומה) והחודש בשנה. אנו באופיר טורס נשמח לייעץ לכם לגבי הפלגה בגולטים, לבדוק עבורכם אפשרויות שונות של הפלגה בגולט בהתאם לגודל הקבוצה, להזמין עבורכם גולט מתאים, לסייע לכם לתכנן את המסלול וכל מה שצריך כדי שתיחשפו לחוויה הנהדרת של שייט גולטים בצורה וחלקה ונעימה, כמו הים.

שייט גולטים - גולט ביוון, גולט בקרואטיה, גולט בטורקיה, גולט במונטנגרו


גולטים מזמינים רק דרך אופיר טורס! הרעיון של גולט מושך אתכם? רוצים לשמוע עוד על שייט גולטים? מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם

 
תחזרו אליי