טיסות לאתונה

טיסות לאתונה

טיסות זולות לאתונה

טיסות זולות לאתונה בירת יוון, הן תחילתה של חופשה מהנה ומוצלחת: בין אתרים עתיקים, מדרחובים נעימים, מסעדות מצוינות ומועדונים של מוזיקה יוונית. העיר שנבנתה לפני כ-2400 שנה ואכלסה את טובי המוחות האינטלקטואליים של יוון העתיקה, מסבירה פניה למי שמזמין חבילות נופש באתונה גם בימינו אנו. אנו באופיר טורס מציעים טיסות זולות לאתונה וסיורים מאורגנים בעירם של סוקרטס ואפלטון וכל מה שצריך בשביל ליהנות מחופשה באתונה כהלכתה
טיסה לאתונה

טיסה לאתונה

$294 מחיר לאדם
הזמן

05/3/20 - 09/3/20
טיסת שכר אישור מיידי

טיסה זולה לאתונה
טיסות לאתונה

טיסה לאתונה יוון

$245 מחיר לאדם
הזמן

27/2/20 - 01/3/20
טיסת שכר אישור מיידי

טיסה ישירה לאתונה

טיסה ישירה לאתונה

$265 מחיר לאדם
הזמן

03/3/20 - 07/3/20
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסה סדירה לאתונה

טיסה סדירה לאתונה

$265 מחיר לאדם
הזמן

05/3/20 - 09/3/20
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסות לאתונה

טיסה לאתונה

$260 מחיר לאדם
הזמן

04/3/20 - 07/3/20
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסות לאתונה מזמינים עם אופיר טורסאתונה, בירת יוון היא המרכז השלטוני, הכלכלי, הפיננסי, התעשייתי והתרבותי של המדינה ושליש מתושבי המדינה חיים בה. לעיר היסטוריה ארוכת שנים והיא אחת העתיקות בעולם ומהמשפיעות בעולם מבחינה תרבותית ופוליטית. העיר אתונה ממוקמת במישור המרכזי של אטיקה, חבל ארץ וחצי אי בדרום מזרח יוון. טיסות לאתונה מציעות למבקר חגיגה של צבעים, ריחות, טעמים והיסטוריה עשירה, עם מבחר אתרים היסטוריים חשובים כגון גבעת האקרופוליס, בית הפרלמנט עם חילופי המשמרות, אצטדיון אולימפי, מוזיאונים, עיר עתיקה, אוכל טעים ומגוון וכמובן חיי לילה עשירים ותוססים. טיסות לאתונה הן גם פתח לביקור באיים, שייט וטיסות יוצאות כל יום לאיים מסביבה.

טיסות לאתונה – אטרקציות מרכזיות
טיסות לאתונה, בירת יוון מציעות עיר בעלת היסטוריה ארוכת שנים, עם מבחר אטרקציות מרתקות, מוזיאונים מעניינים, טברנות עם אוכל מושקע וטעים מאוד וכמובן חיי לילה מגוונים.

גבעת האקרופוליס – "העיר העליונה" – האקרופוליס הוא האתר הכי מבוקש ומבוקר באתונה. מדובר בגבעה סלעית, מוקפת חומה ועליה מקדש. הגבעה ממוקמת במרכז העיר והיא קיימת כבר 2000 שנה. על הגבעה מבנים ושרידים מהתקופה העתיקה, שלושה מקדשים, 2 תיאטראות ומוזיאון. המבנה הכי מפורסם על הגבעה הוא מקדש הפרתנון - בנייתו החלה ב-447 לפני הספירה והוא נבנה עבור אתנה, האלה הפטרונית של העיר, כאות תודה על ניצחון אתונה במלחמה היוונית פרסית לאורך השנים שימש המקדש ככנסייה, מסגד ומחסן תחמושת. על הגבעה גם מוזיאון שהוקם בשנת 2009 ובו שחזורים של הפרתנון וכ-4000 מוצגים היסטוריים המספרים על השכונות העתיקות.

טיסות לאתונה מובילות אותנו גם לאגורה, הנמצאת לרגלי האקרופוליס. האגורה היוותה את מרכזה התוסס על העיר העתיקה ובה פעל שוק והמרכז הפוליטי, כאן נוצרה הדמוקרטיה, פה ישבו בתי הספר עם הפילוסופים הגדולים, התיאטראות, החניות וכמובן השוק הגדול.

טיסות לאתונה מציעות גם מבחר של מוזיאונים היסטוריים – המוזיאון הלאומי לארכיאולוגיה שבנייתו החלה בשנת 1866 ובו יצירות מתקופות קדומות של יוון העתיקה, המוזיאון לאמנות קיקלדית (אמנות יוונית עתיקה) – נפתח בשנת 1986 ובו אוסף גדול של אמנות קיקלדית, מוזיאון הקרמיקה – נמצא ליד בית הקברות העתיק ובו מגוון של כלי חרס וקברים, המוזיאון להיסטוריה לאומית, המוזיאון הצבאי, מוזיאון בנקי לשוחרי האמנות, המוזיאון לאמנות יוונית עממית, הגלריה הלאומית, המוזיאון היהודי ועוד.

אטרקציות נוספות שמומלצות בטיסות לאתונה – ספריית אדריאנוס שנבנתה בשנת 132, מגדל הרוחות עם תבליטים, קתדרלת אתונה מהמאה ה-12, כנסיית קפריקרה מהמאה ה-11, הגנים הלאומיים הצמודים לבניין הפרלמנט ובהם פסיפסים, פסלים, מוזיאון בוטני, גן חיות ועוד. בית נשיא יוון נמצא בארמון המלכותי הישן, גבעת הזאבים ועוד. 

טיסות לאתונה יוצאות מנמל התעופה בן גוריון בכל ימות השנה, עם מגוון של חברות תעופה. טיסה לאתונה לטיול בעיר עצמה, טיסה לאתונה עם טיסת המשך לאיים, או טיסה המהווה התחלה לטיול ברחבי יוון, לא משנה מהי מטרת הנסיעה שלכם - אנו באופיר טורס מציעים טיסות לאתונה במחירים המשתלמים ביותר, מהמגוון הרחב ביותר של ספקים, תוך מתן השירות הקשוב והנעים ביותר.