טיסות למיאמי

טיסות למיאמי

טיסות זולות למיאמי

מיאמי שוכנת בדרום מזרח פלורידה בארצות הברית. האקלים טרופי עם חום ולחות רבה בקיץ וחמים ויבש בחורף. מיאמי מציעה למטייל מבחר של חופים, בתי קפה נעימים, רובעים מיוחדים, גני חיות, ארכיטקטורת ארט דקו מעניינת, מוזיאונים ואווירה ייחודית. אתרים שכדאי לראות בעיר - החופים של מיאמי ביץ', מיאמי סיקוואריום, פארק בייפרונט, אתרי ההנצחה לאסטרונאוטים של מעבורת החלל צ'לנג'ר, אתר הנצחה לנשיא קנדי, אי הג'ונגל, אנדרטה לשואה ועוד.
טיסה למיאמי ארה

טיסה למיאמי ארה"ב

בין התאריכים, 09.12 - 16.12
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES
טיסה סדירה למיאמי

טיסה סדירה למיאמי

בין התאריכים, 03.11 - 11.11
טיסה סדירה
AIR EUROPA
טיסה למיאמי

טיסה למיאמי

בין התאריכים, 05.01 - 12.01
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES
טיסה זולה למיאמי

טיסה זולה למיאמי

בין התאריכים, 05.02 - 09.02
טיסת LOW COST
VUELING

טיסות למיאמי עם אופיר טורס


בעיר חיים כ-433,000 איש והאקלים טרופי עם חום ולחות רבה בקיץ וחמים ויבש בחורף. מיאמי היא עיר תיירותית שוקקת חיים עם חופים, בתי קפה נעימים, רובעים מיוחדים, גני חיות, ארכיטקטורת ארט דקו מעניינת, מוזיאונים ואווירה ייחודית. מיאמי מציעה מבחר של אטרקציות וביניהן - החופים של מיאמי ביץ', מיאמי סיקוואריום, פארק בייפרונט, אתרי ההנצחה לאסטרונאוטים של מעבורת החלל צ'לנג'ר, אתר הנצחה לנשיא קנדי, אי הג'ונגל, אנדרטה לשואה ועוד.
 

מוזיאונים מרכזיים בעיר
 

מוזיאון הילדים– מוזיאון בן שתי קומות שמציג מוצגים ופריטים אינטראקטיביים, לגירוי הסקרנות בקרב הילדים. הילדים יכולים להיכנס לאולפן טלוויזיה, לבנק ולצפות בתצוגת כבאים. המוזיאון נמצא באי ווטסון ופתוח כל יום מהשעה 10:00 עד 18:00.


מוזיאון המדע והפלנטריום– במוזיאון תצוגות שונות בתחום המדע עם תערוכות אינטראקטיביות בנושא חשמל, צלילים, כוח הכבידה והמשיכה ועוד. במקום גם פלנטריום ותצוגות בעלי חיים מהאזור. בימי שישי מתקיים במוזיאון מופע לייזר מרהיב. המוזיאון נמצא בקוקונט גרוב ופתוח כל יום בין השעות 10:00 ל-18:00.

מיאמי

27°-31°
שני 29°-31°
שלישי 29°-31°
רביעי 29°-31°

מוזיאון וגני ויזקאיה– המוזיאון נמצא בביתו לשעבר של התעשיין העשיר ג'יימס דירינג, שחי שם בתחילת המאה ה-20 . הווילה בנויה בסגנון רנסנס איטלקי נבנה בשנת 1916 ויש בו 34 חדרים מפוארים ומסביב לבניין גן יפה. במוזיאון אפשר לראות תצוגות של עבודות ריהוט, עיצוב ואמנות מהמאה ה-15 עד ה-19 בסגנון הבארוק, הרנסנס, הניאו קלאסי והרוקוקו. בגן פסלים ומזרקות מאיטליה וצרפת. המוזיאון נמצא בקוקונט גרוב ופתוח כל יום בין 09:30 ל-16:30.


מוזיאון פרוסט לאומנות– מוזיאון שמציג עבודות אומנות מתחומים שונים ומתקופות שונות. בין התערוכות – תערוכת צילום מתחילת המאה ה-20 וכן תערוכה של פריטים אמריקאים היסטוריים. המוזיאון נמצא באוניברסיטה הבינלאומית של מיאמי והכניסה אליו חופשית. פתוח בימים ג'-ש' בין השעות 10:00-17:00 וביום א' בין 12:00-17:00.

המוזיאון ההיסטורי– המוזיאון נמצא במבנה דומה למבצר ספרדי. במוזיאון תערוכות על מיתוסים ואגדות מקומיות, אמנות והיסטוריה, סיפורים של בני המיעוטים השונים בעיר ותהליך הבנייה של מיאמי.
 

פארקים מומלצים 


פארק בייפרונט– פארק ירוק ובו אנדרטה לזכר הנשיא המנוח ג'ון פ קנדי, שמסמל את יחסי הרעות והקרבה בין ארה"ב למדינות אמריקה הדרומית, אנדרטה להנצחת חללי מעבורת החלל צ'אלנג'ר, מרכז קניות עם בתי קפה ואגם שאפשר לשבת קרוב אליו, בריכות נוי, צמחייה טרופית, שבילים ובמקום גם שני אמפיתאטראות שבהם מתקיימים קונצרטים של מוזיקת קצב.

הגנים הבוטניים של פיירצ'יילד– נמצאים בשכונת קורל גייבלס ומשתרעים על שטחים נרחבים. הם גם הגנים הטרופיים הגדולים ביותר בארה"ב. במקום מעל 5000 סוגי צמחים טרופיים וסובטרופיים, חממה ענקית, גן שרכים, פרחים ענקיים בשלל צבעים, תערוכת פרחים נדירים, צמחים טרופיים, יער גשם ועוד. פתוח כל יום בין השעות 09:30-16:30.

ג'ונגל התוכים– גן בוטני רחב ידיים עם גן ציפורים גדול ובו מעל 1000 תוכים שונים ומעל 1000 צמחים טרופיים. אפשר לטייל בשבילים ולצפות בסוגים שונים של תוכים וציפורים אחרות. בפארק גם חיות נוספות וגולת הכותרת הם 17 תנינים לבקנים. כמו כן גן בוטני ובו אורכידאות, זני בננה וקוקוס, מפלי מים, אגמים ועוד. הג'ונגל פתוח כל יום בין השעות 10:00 ל-18:00.

פארק הקופים– פארק גדול עם 30 סוגים שונים של קופים. אפשר לטייל בו ולצפות בפעילותם בינות העצים הטרופיים והצמחייה הענפה. ייחודו של הפארק הוא שהמבקרים כלואים בתוך כלובים והקופים מסתובבים חופשי בתנאים הדומים לתנאים שלהם בטבע. הפארק פתוח כל יום בין השעות 09:00 ל-17:00 ומופעים שונים מוצגים מדי יום.

גן החיות מטרוזו– גן חיות גדול ויפה שבו החיות אינן כלואות בכלובים, אלא מצויות בשטחי מחיה טבעיים, התחומים באמצעות תעלות וחפירים שונים. בגן אפשר לראות כ-1200 בעלי חיים וביניהם - טיגריסים, פילים, תנינים, קרנפים, שימפנזות, ברווזים, ציפורים נדירות ובעלי חיים אחרים בסכנת הכחדה. במקום מתקיימות גם תערוכות מתחלפות שמתאימות לכל המשפחה וכן פינת ליטוף, רכיבה על פילים ואטרקציות נוספות. הגן פתוח כל יום בין השעות 09:30 ל-17:30.

סיקווריום– עולם המים הגדול של מיאמי. מתחם ובו 26 אקווריומים ייחודיים, המציגים מינים שונים של דגים ובעלי חיים ימיים. במקום מתקיימות הופעות של דולפינים, אריות ים ואחרים. פתוח כל יום בין השעות 09:30 ל-18:00.

 

אטרקציות נוספות


אנדרטת השואה– אתר הנצחה מרשים לקורבנות השואה. הוא נפתח בשנת 1990 ע"י יוצר הפסל קנת' טרייסטר וארגון ניצולי השואה במיאמי ביץ'. גובה הפסל 14 מטרים ומדובר בזרוע של אדם, אשר עליה מטפסים קורבנות השואה המשוועים לחיות. מסביב לאנדרטה גן ואנדרטאות נוספות בנושא השואה. האתר שוכן במרכז מרידיאן דרייב ושדרות דייד ופתוח כל יום בין השעות 09:00 ל-21:00.

הוואנה הקטנה– אזור שנמצא בדרום ממערב לדאון טאון מיאמי. זהו המקום בו מצאו הקובנים את ביתם בראשית שנות ה-50. בשכונה אפשר למצוא אוכל אותנטי, חנויות קובניות אופייניות, ללכת ברחובות ולשמוע את צלילי הסלסה ולהריח את ניחוח הקפה הקובני. בשכונה נמצא פארק מקסימו לופז, שהוא מקום מפגש לזקני העדה, שם הם מעשנים סיגרים ומשחקים דומינו.
בחודש מרץ מתקיים באזור פסטיבל, שהוא פיאסטה אמיתית עם מצעדים, ריקודים סוערים, תלבושות ססגוניות ועוד.

הבריכה הוונציאנית – בריכת שחייה שנוצרה בשנת 1923 והפכה לאתר עם חשיבות היסטורית. המקום וסביבה נראים כאילו נלקחו מוונציה, הבריכה נחצבה בקרקע ומדי יום ממלאים אותה במי באר צלולים וטריים, סביבה מבנים עתיקים מעוצבים גם הם בסגנון וונציאני. במתחם איים קטנים, מערות, צמחייה וגשרים.
 

קניונים ומרכזי קניות


העיר מציעה גם סצנת שופינג גדולה ושופעת אפשרויות. החל מקניונים גדולים ועד אאוטלטים משתלמים ואזורי קניות. 

לינקולן רואד
– אזור קניות מפורסם בסאות' ביץ'. מדובר בכמה רחובות שמהווים מעין קניון פתוח, עם עשרות חנויות של מותגים ומעצבים מוכרים, מסעדות ובתי קפה. בימי ראשון מתקיים במקום שוק איכרים ופעם בכמה זמן גם יריד עתיקות.

אזור הדאון טאון– אזור קניות גדול ביותר. במקום כ-1000 חנויות שונות החל מחשמל, אופנה, ספורט ועוד. באזור גם חנות תכשיטים אחת הגדולות בארה"ב. 

מרכז באל הרבור– קניון פתוח עם למעלה מ-100 בוטיקים, חנויות מעצבים ורשתות יוקרתיות. אחד ממרכזי הקניות המצליחים ביותר בארה"ב. במקום גם מסעדות ובתי קפה. פתוח כל השבוע בין 10:00 ל-21:00 ובימי ראשון 12:00 ל-18:00 ועוד. * המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות. 
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי