טיול מאורגן לאזרבייג'ין

טיול מאורגן לאזרבייג'ן

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים לאזרבייג'ן

אזרבייג'ן שוכנת בחבל ארץ הנחשב למקור של ציוויליזציות עתיקות ולה מורשת תרבותית עתיקה. דרך המשי האגדית שחיברה בעבר בין סין לאירופה, חצתה את אזרבייג'ן ולצד דרכי השיירות הוקמו ערי מסחר משגשגות. טיול מאורגן לאזרבייג'ן מציע חשיפה להיסטוריה עשירה ולנופים פראיים ומגוונים. החל מהפסגות המושלגות של הרי הקווקז ועד לבאקו - עיר הבירה העשירה המכונה "דובאי של הקווקז"
טיול מאורגן לבאקו
טעימה לבאקו

טיול מאורגן לבאקו

$645 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
טעימה לבאקו 2020

21/2/20 - 24/2/20 ארוחת בוקר
אישור מיידי

טיול מאורגן אזרבייג'ן
טיול מאורגן לאזרבייג'ן

טיול מאורגן לאזרבייג'ן עם אופיר טורס 


מסלול הטיול:

יום 1 – תל אביב - באקו - נמריא מנמל התעופה בן גוריון בטיסה ישירה לבאקו בירת אזרבייג'אן הנקראת גם “עיר הרוחות", כאשר המדינה עצמה נקראת גם ארץ האש. מבאקו נתחיל את מסענו אל עבר ההיסטוריה המופלאה של תולדות דרך המשי, הדרך המפורסמת אשר חיברה בעבר בין סין לאירופה וחצתה גם את אזרבייג'אן. נגיע למלוננו לארוחת ערב ומנוחה.

יום 2 – באקו המודרנית - לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור הכרות עם עיר הבירה באקו, המהווה נקודת התחלה חשובה בתולדות המדינה. זוהי העיר החשובה והגדולה ביותר אזרבייג'אן, עיר שבה ישן וחדש משתלבים באופן מיוחד וציורי. נתחיל את היום עם סיור פנורמי באתריה המודרניים יותר של באקו. נראה את קומפלקס הבניינים המפואר בשם Flame Towers, שמתחרה בגודל המגדלים של דובאי ולכן העיר גם נקראת דובאי של הקווקז. נמשיך לקריסטל הול שאירח את התחרות האירוויזיון בשנת 2012, נכיר את מרכז תרבות ע״ש היידר אלייב (הנשיא האגדי של המדינה), המהווה דוגמא טובה לסגנון האדריכלות המודרנית של המדינה. נבקר בטיילת המפורסמת של העיר, נהנה משייט במפרץ באקו ונכיר את ״ונציה״ המקומית היפה. לעת ערב נשוב למלוננו ללינה ארוחת ערב במלון.

יום 3 - באקו העתיקה - לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור שיוקדש לבאקו העתיקה אשר מלאה בסיפורים ואגדות מרתקים. נסייר ב- ICHERI SHEHER, העיר עתיקה שנמצאת בלב באקו. נראה את הסמל של הבירה - מגדל הבתולה עם תצפית פנורמית, נכנס לקארוון סאראי מהמאה ה-15, נכיר את הארמון SHIRVAN SHAH ונסייר ברחובות עתיקים קטנים ומפותלים כדי להרגיש את האווירה המיוחדת של העיר. המעוניינים יוכלו לבקר במוזאון שטיחים ומוזיאון היסטוריה אזרית. לעת ערב נשוב למלוננו ללינה ארוחת ערב במלון.

יום 4 – חצי האי אפשרון - מקדש האש - באקו - לאחר ארוחת הבוקר ניסע למוזאון אתנוגרפי מיוחד הנקרא ״GALA״ וממוקם בחצי האי אפשרון. במוזיאון נלמד על החיים של האנשים המקומיים בתקופת ימי הביניים. נמשיך לביקור במקדש האש המשוחזר עם הגז הטבעי שיוצא לאט. נשוב למלוננו ולקראת ערב המעוניינים יוכלו (בתשלום) להצטרף לערב פולקלור במסעדה מקומית.

יום 5–גובוסטן - יום חופשי בתשלום - המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) ליום ייחודי שבו נוכל להתרשם מתופעת טבע ייחודית. נחזה בהרי געש בוציים הפולטים גזים ותערובת נוזלית. 400 מתוך 700 הרי הגעש הללו כאלה נמצאים באזרבייג'אן במקום שנקרא גובוסטן. באתר נוכל גם להתרשם מציורי הקיר העתיקים שמתארים סצנות מחיי היום יום ואשר חלקן מתוארכות עד לאלף השמיני לפני הספירה.

יום 6- - באקו – שאקי - לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את באקו וניסע לעיר שקי אשר הייתה תחנה חשובה בדרך המשי העתיקה. נבקר בארמון החאן המקומי ששופץ לאחרונה אשר הוכרז כאתר מורשת עולמי, נהנה ממראות הטבע המדהימים והיפים ביותר בקווקז ונמשיך לכפר הציורי קיש. הכפר הנ"ל מנציח את התרבות האלבנית עם הכנסייה המרשימה של ימי הביניים. ארוחת ערב ולינה במקום.

יום 7 - שאקי – באקו - לאחר ארוחת הערב היום נתחיל את הביקור בקרוון סראי הגדול ביותר בסביבה באזור, נשתתף בסדנת בישול ונלמד להכין בהכנת "פאחלווה" (PAHLAVA) - מאכל מקומי מפורסם. נמשיך לכפר ההררי לגיצ׳ שמהווה סמל האדריכלות האזרית העתיקה. בשעות הערב המאוחרות נשוב חזרה לבאקו לארוחת ערב ולינה.

יום 8 – באקו תל אביב - הטיול שלנו הגיע לסיומו, העברה לשדה תעופה וחזרה ארצה.

הערות:
המסלול מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או את סדר הימים,
ייתכנו שינויים בסדר ובמקומות הלינה

המחירים כוללים:
v טיסות
v בתי מלון - אכסון במלונות בדרגת תיירות טובה, בהתאם לכלול בתוכנית הטיול
v תחבורה – אוטובוס תיור נוחים וממוזגים לביצוע הסיורים
v תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל
v מדריך מקצועי מבית אופיר טורס

המחירים אינם כוללים:
v תשר למדריך הקבוצה
v הנפקת דרכון ו/או הארכת תוקפו (על הדרכון להיות בתוקף למשך 6 חודשים מיום תחילת הטיול)
v תוספת דלק ומיסים – תוספת דלק שתחול לאחר 1.2.2016 וכן מיסי נמל בחו"ל
v דמי סבלות
v כל מה שלא כלול בסעיף "המחירים כוללים" 
רוצה שמומחה יחזור אליך? נא השאר פרטים
תחזרו אליי