הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

הצהרת נגישות


אופיר טורס שמה דגש רב למתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות, לשימוש במידע המוצג באתר ומאפשרים חווית גלישה נוחה יותר. לכן השקענו ואנו משקיעים גם אתר מאמצעים ומשאבים רבים להנגשתו של האתר לפי בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.

התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי. 

באתר מוצב תפריט נגיש שבאמצעות לחיצה על העכבר או ניווט בעזרת TAB תוכלו לפתוח את כפתורי ההנגשה ולבחור בתפריט את ההתאמה האישית שלכם. על מנת לסגור את התפריט תוכלו ללחוץ על כפתור הסגירה או לחיצה על כפתור ה-ESC במקלדת.

הבהרה - מרבית הדפים באתר עומדים בקריטריונים של נגישות לרמה של AA, למרות המאמץ להנגיש את כל האתר יכול להיות עמודים או חלקים שטרם הונגשו. במידה ונתקלתם בקושי כלשהו, נשמח לקבל הערות והצעות ייעול באמצעות רכיב צור קשר או באמצעות הטלפון. אחריות השימוש והיישום באתר חלה על בעלי האתר ו/או מי מטעמו, לרבות התוכן המוצג באתר ובכפוף לתנאי השימוש בתוכנה. הנגשת האתר מותאמת לדפדפנים המובילים.

כיצד לגלוש באתר
מבנה האתר – האתר מושתת על ניווט נוח וברור, עם תפריטים הבנויים באמצעות רשימות ואפשרות התמצאות פשוטה ומהירה באתר. תקינה - האתר נתמך ע"י דפדפנים תקניים.

הגדלת התצוגה באתר – גולשים המתקשים בראייה ומעוניינים להגדיל את התצוגה, יוכלו לעשות זאת ע"י לחיצה בו זמנית על המקשים Ctrl ו-+ (קונטרול ופלוס), מה שיגדיל את התצוגה ב-10%. על מנת להקטין את התצוגה יש ללחוץ Ctrl ו- - (קונטרול ומינוס) או בתפריט הנגישות שנמצא למעלה מצד ימין בכל העמודים. גולשים המתקשים להשתמש בעכבר יוכלו לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת ונשנית על מקש ה-TAB, תעביר בין הקישורים השונים בעמוד ולחיצה על Enter תפעיל את הקישור המסומן. עבור גולשים עיוורים או כבדי ראייה יש אפשרות להשתמש בקורא מסך, הנמצא בתפריט הנגישות בחלק העליון מצד ימין.

עיצוב האתר – האתר עוצב תוך התחשבות ומודעות לגולשים ולקוחות עם לקויות ראייה.

כפתור נגישות – באתר אופיר טורס הוטמע כפתור נגישות, המאפשר תאימות קלה ומהירה של אתר האינטרנט לתקני הנגישות. הכפתור ממוקם בפינה העליונה הימנית, בכל אחד מהעמודים של אתר אופיר טורס. לחיצה על הכפתור פותחת תפריט עם אפשרויות ההנגשה באתר. על מנת להפסיק את ההנגשה ניתן ללחוץ על כפתור "מצב רגיל" בתפריט.

התאמות עיקריות
קשיי ראיה – אפשרות הגדלת התמונות והטקסטים על המסך למספר גדלים שונים
עיוורון – הגדלת הטקסט המופיע באתר באמצעות לחיצה על קורא מסך
ניגודיות מוגברת – שינוי ניגודיות הצבעים באתר, על בסיס רקע כהה ו/או בהיר. התאמת האתר לעיוורי צבעים
משתמשי מקלדת – אפשרות ניווט על ידי המקלדת, מופיע גם הוא בתפריט הנגישות
 
תחזרו אליי