טיול מאורגן לרוסיה

טיול מאורגן לרוסיה

טיולים מאורגנים לרוסיה

טיול מאורגן לרוסיה יחשוף אותכם לניגודים מרתקים. במהלך הטיול תמצאו היסטוריה עשירה שהטביעה את חותמה בעולם כולו: דיקטטורים אכזריים אל מול אנשי רוח מהגדולים בעולם, ארכיטקטורה עדינה ויפהפייה לצד מפלצות תעשייתיות קומוניסטיות ואפורות, עושר עצום לצד עוני קשה. הניגודים ניכרים גם בנופים אליהם תיחשפו במהלך הטיולים המוצעים - טונדרה קפואה, חופים שטופי שמש, יערות עבותים, אגמים עמוקים, פסגות מושלגות ומשטחי עשב אדירים. כל אלה הופכים את רוסיה ליעד מרתק
טיול מאורגן לסנט פטרסבורג
פניני מוסקבה וסנט פטרסבורג

מאורגן מוסקבה וסנט פטרסבורג

$1,299 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
פניני מוסקבה וסנט פטרסבורג

10/10/19 - 16/10/19 חצי פנסיון

טיול מאורגן מוסקבה וסט. פטרסבורג
פניני מוסקבה וסנט פטרסבורג

טיול מאורגן מוסקבה וסט. פטרסבורג

$1,299 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
פניני מוסקבה וסנט פטרסבורג

26/9/19 - 02/10/19 חצי פנסיון

מאורגן לפניני מוסקבה וסנט פטרסבורג

מאורגן לפניני מוסקבה וסנט פטרסבורג

$1,299 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
פניני מוסקבה וסנט פטרסבורג

14/10/19 - 20/10/19 חצי פנסיון

טיול מאורגן למוסקבה וסנט פטרסבורג
קסמי מוסקבה וסנט פטרסבורג

טיול מאורגן למוסקבה וסנט פטרסבורג

$1,619 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
RUSSIA - 9 DAYS - MOSCOW and ST PETERSBURG

16/9/19 - 24/9/19 חצי פנסיון

תחזרו אליי

טיול מאורגן לרוסיה עם אופיר טורס


אופיר טורס פתחה את השוק המבוקש של טיולים מאורגנים לרוסיה לפני כעשור תחת המותג "לילות לבנים" - אשר מתאר תופעת טבע מרתקת המתרחשת בין השאר בעיר סנט פטרסבורג למשך תקופה מסוימת בקיץ - האור נמשך גם בלילה וחשיכה של ממש איננה משתררת כלל ועיקר. החברה צברה ניסיון של מעל 40,000 נוסעים ליעד זה – לקוחותינו מדרגים טיולים לרוסיה במסלולים השונים - כטיולי הדגל של החברה ומציעה מספר רחב של טיולים מאורגנים לרוסיה. כל טיול לרוסיה כולל מספר שונה של ימים – המאפשרים הרחבה והעמקה של התוכנית והמסלול ככל שהטיול ארוך יותר. סוכני הנסיעות המיומנים שלנו ישמחו לשמוע לייעץ לכם על טיולים לרוסיה שמתאימים לכם בדיוק, מבחינת אורך המסלול, מספר הימים, היעדים המרכזיים ועוד. טיול מאורגן לרוסיה מזמינים רק דרך אופיר טורס!

טיול מאורגן לרוסיה - מוסקבה


בירתה של רוסיה היתה בעבר לבה של מעצמת הענק ברית המועצות. טיול למוסקבה, העיר הבלתי מושגת שמעבר למסך הברזל, היה עבור רבים בבחינת חלום. כיום, לעומת זאת, טיולים למוסקבה הם דבר שבשגרה וניתן לנצל טיול מאורגן למוסקבה בכדי לשוטט בכיכר האדומה, מתחת לצריחיה הססגוניים של קתדרלת ואסילי הקדוש, להציץ בקרמלין הנודע, סמלה של רוסיה וליהנות מהצגה חגיגית בתיאטרון הבולשוי.

טיול מאורגן לרוסיה - סנט פטרסבורג - לילות לבנים


יש המכנים את סנט פטרסבורג הבירה הצפונית של רוסיה. אין ספק כי סנט פטרסבורג היא נקודת שיא במהלך טיול לרוסיה ובה תמצאו עדות לעושר והסגנון המרהיב של רוסיה הצארית: תיאטראות, מוזיאונים, ארכיטקטורה מיוחדת ותרבות עשירה. סנט פטרסבורג מושכת כמות אדירה של מבקרים מדי שנה - לא רק תיירים המגיעים אל טיולים לרוסיה, לא גם אנשי עסקים, היות והעיר מהווה את מרכז העסקים הגדול במדינה.

אין ספק כי הדרך המועדפת לצאת אל טיול לרוסיה היא באמצעות טיול מאורגן. מחסור בשילוט בשפה האנגלית, פערי המנטליות והעובדה כי המקומיים אינם מדברים כמעט כלל בשפה האנגלית - לא מאפשרים לגלות את כל פניני המדינה העצומה הזאת שלא בצורת טיול מאורגן לרוסיה, עם מדריך ישראלי מנוסה.