חבילות סקי לאנדורה

סקי באנדורה

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חופשת סקי באנדורה

סקי באנדורה, מדינה יפהפיה משופעת הרים, בין צרפת לספרד. בשנים האחרונות סקי באנדורה הפך להיות יעד תיירותי מבוקש. אנשים רבים מכל העולם מגיעים לחופשת סקי במדינה הקטנה. למדינה הרים מושלגים מרכס פירנאים. בנוסף, בילויים דוגמת בתי קפה ופאבים. כל זאת הופכים את את אנדורה ליעד מושלם עבורכם, אם החלטתם לצאת לחופשת סקי בחורף הקרוב
סקי באנדורה
סקי באנדורה
חופשת סקי באנדורה
חבילת סקי באנדורה

סקי באנדורה


המדינה הקטנה שמציעה חמישה אתרים פעילים ושני אזורי גלישה. גראנד ולירה, ואלנורד, ארינסל וארקליס הם רק חלק מהם. באתרים אלו אפשר למצוא מסלולי גלישה ברמה הגבוהה ביותר, כחול / אדום / שחור, מקומות לימוד ובתי ספר, השכרת ציוד בצורה נגישה, חנויות לרכישת ציוד ועוד. כאמור בכל אחד מהאתרים של סקי באנדורה יש בית ספר המלמד אתכם לגלוש כמו שצריך, מרמת מתחילים ועד אימונים למתקדמים, באנגלית. בנוסף כל האתרים מציעים סנופארק, מתקנים לגולשים בסגנון חופשי, אפרה סקי, מעליות, רכבל, בתי מלון וכמובן אפשרויות בילוי דוגמת מסעדות, פאבים ועוד.

אתרים רבים מציעים חבילות סקי הכוללות גם שהות במלון, העברות, טיסות, אוכל ועוד. לרוב הטיסות הן לברצלונה ומשם נוסעים לאתרי סקי באנדורה שבחרתם. באופיר טורס אנו מציעים לכם דילים רבים לחופשת סקי באנדורה – גם חבילות של הכל כלול, כמפורט לעיל.

חופשת סקי באנדורה במיוחד לישראלים

חופשת סקי באנדורה עבור מטייל ישראלי מתחיל שאין לו ניסיון היא טובה מאד, שכן אפשר ללמוד לעשות סקי בסבלנות ואיטיות. לומדים מדרגת קושי קלה ועד בינונית. כאמור, במדינה הקטנה שמשקיעה עצמה בתיירות – יש מדריכים רבים שישמחו ללמד אתכם, זו פרנסתם. החוויה של הסקי במדינה הקטנה היא חד פעמית: יחס מיוחד, שירות טוטאלי, נוף עוצר נשימה וכמובן סקי ברמה הגבוהה ביותר. כל אלו הופכים את החופשה שלכם במדינה לחד פעמית וזו הסיבה שאלפים של תיירים מגיעים בכל שנה לעשות שם סקי.

אופיר טורס תשמח להציע לכם חבילות סקי שונות בחורף. אם בכל זאת תרצו לבקר באנדורה ולא בחורף, נשמח להציע לכם שירותים אחרים עבור המדינה – דוגמת טיסות, מלונות, טיול משולב עם ספרד או צרפת ועוד. בקיץ ישנם דברים רבים לעשות באנדורה, לדוגמה רכיבה על סוסים או ספורט אקסטרים, ג'יפים ועוד.
תחזרו אליי