דילים מיוחדים

דילים מיוחדים

חבילות נופש מיוחדות עם אופיר טורס

אופיר טורס מציעה מגוון חבילות נופש לספא, דילים למשחקי כדורגל, הופעות מיוחדות בחו"ל ועוד כל כך הרבה

דילים מיוחדים לחו"ל


אופיר טורס מציעה מגוון חבילות נופש מיוחדות לספא, צעירים, הופעות, משחקי כדורגל וכמובן דילים לחגים. אופיר טורס מתמחה בהכנת מגוון חבילות ספא ליעדים מיוחדים באירופה כגון בודפשט, ברטיסלבה, פיישטיני ומציעה טיסה, מלון, העברות ומגוון של טיפולים מיוחדים וכן כניסה למעיינות ואטרקציות נוספות במלון. לאחרונה החלה אופיר טורס לשווק גם חבילות נופש להופעות בחו"ל – מגוון יעדים הכוללים טיסה, מלון והופעה לאחד הזמרים או הלהקות המוכרות בעולם, אם זה בריאן אדמס, אריאנה גרנדה, אד שירן ועוד. רוב ההצעות הן גם ליעדים זולים שמחיר החבילה משתלם ביותר.

בנוסף מציעה אופיר טורס מגוון חבילות נופש מיוחדות למשחקי כדורגל, אם זה במגוון יעדים באנגליה בהם משחקת הליגה האנגלית או יעדים בספרד בהם משחקת הליגה הספרדית, כמובן שגם בתקופות המונדיאל והאולימפיאדה החברה מציעה מבחר דילים משתלמים הכוללים כניסות לאירועים. לרוב החבילות כוללות בתי מלון הקרובים למגרש המשחקים וכן הסעות אל המגרש.

כמה חודשים לפני החגים הראשיים, אופיר טורס מציעה גם מבחר דילים ליעדים פופולריים כגון לונדון, ברצלונה, אמסטרדם ועוד שכוללים טיסה ומלון ולפעמים תוספות כמו העברות למלון וחזרה לשדה התעופה. חבילות נופש אלו משתלמות במיוחד מכיוון ובתקופת החגים עלויות הטיסות והמלונות כשמזמינים כל אחד בנפרד גבוהות וברגע שתיקחו דיל שהותאם במיוחד העלות כמובן תהיה משתלמת יותר. בנוסף בתקופת החגים אופיר טורס מציעה חבילות נופש המתאימות למשפחות וכוללות לרוב מלון ובו אטרקציות לילדים או מלון בקרבת אטרקציה תיירותית כגון פארקי שעשועים או פארקי מים.