מלונות בצפון

מלונות בצפון

* ניתן להזמין חדרים נוספים לאחר חיפוש ובחירת המלון.
דן כרמל

נופי גונן

₪414 מחיר לחדר
הזמן
נופי גונן

בין התאריכים, 31/1/22 - 01/2/22 לינה בלבד
אישור מיידי

אלסקה אין
פלאזה נצרת

פלאזה נצרת עילית

₪770 מחיר לחדר
הזמן
פלאזה נוף הגליל

בין התאריכים, 21/1/22 - 22/1/22 חצי פנסיון
אישור מיידי

לייקהאוס כינרת

לייקהאוס כינרת

₪570 מחיר לחדר
הזמן
לייקהאוס כינרת

בין התאריכים, 23/1/22 - 24/1/22 ארוחת בוקר
אישור מיידי

אחוזת אסיינדה ביער

אחוזת אסיינדה ביער

₪1120 מחיר לחדר
הזמן
רויאל פלאזה

בין התאריכים, 27/1/22 - 29/1/22 לינה בלבד
אישור מיידי

פלאזה נצרת

נופש במלונות בצפון עם אופיר טורס

צפון הארץ הוא אזור אטרקטיבי במיוחד בשל מגוון הפעילויות הקיים בו. כל אחד יכול למצוא משהו שתואם את העדפותיו וטעמו האישי, בחופשה בצפון. כך למשל אנשי האקסטרים יכולים לעשות קיאקים בירדן, סנפלינג וטיפוס צוקים. חובבי החיות מוזמנים לבקר במקומות כמו חמת גדר או גן גורו. וכמובן שישנם אתרים בעלי חשיבות היסטורית ודתית שמושכים תיירים מכל העולם, גם אם רק כדי לחזות ביופיים. סיבה נוספת לצאת לחופשה משפחתית בצפון היא הנופים המשגעים- ההרים והעמקים, הנהרות והמפלים. בצפון יש המון טבע שאפשר לסייר בו ולספוג אווירה שלווה ומרוממת, ממש אירופה הקטנה בישראל.
 
סיבה נוספת, שהופכת את אזור הצפון ליעד חם במיוחד, היא המלונות בצפון, הם כשלעצמם אטרקציות שטומנות בחובן פעילויות רבות. מי שמחפש חופשה משפחתית בצפון יכול למצוא אפשרויות רבות לנופש, כמו למשל רויאל פלאזה, שיושב בפאתי טבריה ומשקיף לכנרת. מלבד הכנרת שמקבלת את פניכם בכל פעם שאתם יוצאים לחלון, ברויאל פלאזה אפשר להנות בין היתר, מבריכה מפנקת , בילוי בג'קוזי, חדר כושר, או ישיבה בפאב אנגלי על משקה נחמד.
דוגמה נוספת הוא כפר הנופש נופי-גונן, שנמצא בגליל העליון. הוא שוכן למרגלות הגולן ומשקיף אל עמק החולה. נופי גונן מורכב מ-38 בקתות עץ, שבפנים נראות ממש חו''ל, ובכל אחת מהן יש ג'קוזי, מטבחון, טלוויזיה עם כבלים ומרפסת, הוא מייצר אווירה פסטורלית של ממש. 
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי