טיסות עם חברת וויז אייר

טיסות עם חברת וויז אייר

טיסות עם חברת וויז אייר - Wizz Air

טיסה לבודפשט עם וויז אייר

טיסה לבודפשט עם וויז אייר

220 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 28/5/24 - 05/6/24
טיסת LOW COST
WIZZ
אישור מיידי
טיסה לוינה עם וויז אייר
טיסה לבוקרשט עם וויז אייר

טיסות עם חברת התעופה וויז אייר - WizzAir


חברת התעופה ההונגרית וויז אייר הוקמה בשנת 2003 ומפעילה טיסות זולות למגוון יעדים בעולם. משרדי החברה נמצאים בנמל התעופה של בודפשט ובסיסיה המרכזיים ממוקמים במדינות מזרח אירופה: הונגריה, פולין, אוקראינה, רומניה ובולגריה. הנהלת חברת התעופה ממוקמת בהונגריה ולה חברות בת, כדוגמת וויז אייר אוקראינה, שהיא חברת התעופה הזולה הראשונה באוקראינה. חברת וויז אייר טסה בעיקר לאירופה, אך גם למדינות באסיה. 

וויז אייר - כבודה ותיקים
ניתן להעלות תיק יד למטוס ללא תשלום, בתנאי שמידותיו קטנות מ-42/32/25 סנטימטרים.
תיק יד שמידותיו גדולות יותר יחויב בתשלום. המידות המרביות המורשות הן 56/45/25 סנטימטרים. בנוגע לכבודה במטען, כל נוסע רשאי להעלות עד שישה תיקים (בתשלום), בתנאי שמשקלו של כל תיק אינו עולה על 32 קילו. ניתן לשלם על שלושת התיקים הראשונים בעת ביצוע ההזמנה באינטרנט.

וויז אייר - צ'ק אין
ניתן לבצע צ'ק אין אונליין ללא תשלום, עד שלוש שעות בטרם מועד הטיסה. צ'ק אין בנמל התעופה כרוך בתשלום סמלי. במידה ואין אפשרות לערוך צ'ק אין אונליין בשדה התעופה, הליך הצ'ק אין בשדה זה יהיה חופשי מעלויות. יש להתייצב בנמל התעופה עד ארבעים דקות בטרם ההמראה (למעט מקרים מיוחדים, כדוגמת שדה התעופה בן גוריון, בו יש להתייצב שלוש שעות לפני הטיסה).

וויז אייר - הושבה
לא ניתן לבחור את מקום ההושבה, אולם יש אפשרות לרכוש מושב אקסטרה לארג' מרווח, או להירשם לשירות וויז אקספרס בורדינג ולהיות בין הראשונים העולים למטוס. ניתן לרכוש מזון ומשקאות במהלך הטיסה.

וויז אייר - גישה לבעלי מוגבלויות
חובה ליידע את מרכז ההזמנות של וויז אייר בנוגע למצבך הרפואי או במידה ונדרש לך סיוע. ניתן להעלות כיסאות גלגלים אשר משקלם אינו עולה על 60 קילו ובתנאי שהסוללות אינן דליפות.

טיסות המשך של וויז אייר
חברת התעופה וויז אייר מפעילה טיסות ל-93 יעדים אטרקטיביים באירופה, אסיה והמזרח התיכון.

צי המטוסים של וויז אייר
צי המטוסים החדיש של וויז אייר מכיל 45 מטוסים, המטוסים של וויז אייר הם מדגמי איירבוס A320-232.

וויז אייר - מדיניות שינויים וביטולים
אפשר לשנות את שם הנוסע, יעד הטיסה ומועד הטיסה בתוספת תשלום, עד שלוש שעות בטרם ההמראה. במידה וביצעת צ'ק אין אונליין, יש לערוך את השינויים עד ארבע שעות בטרם הטיסה.
ביטול הטיסה אפשרי רק במקרי מוות של קרובי משפחה מדרגה ראשונה ומותנה בהצגת תעודת פטירה תוך שבוע ממועד הביטול.