חברת השייט סילבר סי

חברת השייט Silversea

אינסוף אפשרויות קרוזים ברחבי העולם

 

לחברת השייט Silversea קרוזים ליותר מ– 800 יעדים ב-5 יבשות. מסלולי הקרוזים כוללים נמלי ים רבים המאפשרים לנוסעים יותר זמן לחוות את התרבויות השונות בכל מקום ומקום. לנוסעים המעוניינים לחקור מעבר לקו החוף, מציעה חברת השייט סיורים מלאי הרפתקאות ועניין.

 

אניות קטנות, אינטימיות ויוקרתיות
8 אניות הצי מאפשרות לנוסעים לראות את העולם באופן אישי ומשמעותי, ברה יותר מחברות שייט אחרות. הטבות רבות ומגוונות יחד עם אווירה ידידותית ורגועה, במסעדות ובברים באניות הצי, הופכות את הפנים של כל הנוסעים למוכרות האחד לשני במהלך הקרוזים ומאפשרות יצירת שיחות והכרת חברים חדשים.

סוויטות יוקרתיות הפונות לים ומאפשרות נוף יוצא דופן
הסוויטות בחברת השייט Silversea מציעות את היחס הגבוה ביותר למקום ונוחות לנוסע מבין כל האפשרויות בחברות שייט אחרות. כל הסוויטות הן עם נוף לים ומרביתן עם מרפסות עץ טיק מהודר. כל הנוסעים בחברת שייט זאת מתפנקים ברמה הגבוהה ביותר על ידי שירות אישי של באטלר.

יוקרה באופן אישי
לחברת השייט Silversea תשוקה גדולה לשירות ומחויבת למתן שירות מושלם, בסטנדרטים הגבוהים ביותר. שירות אישי ביותר, אמיתי ואכפתי המאפשר מתן מענה מושלם לכל בקשה של הנוסעים וזאת ע"י צוות שירות כמעט ביחס של איש צוות לנוסע שהודרך והוסמך למתן שירות יוקרתי, בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

קולינריה באוניות הצי
חברת השייט ידועה ומפורסמת בקולינריה מצוינת ויצירתית. הקרוזים היוקרתיים של החברה מציעים אפשרויות הסעדה ב- Open Seating בכל אניות הצי. התפריטים במסעדות באניות הצי משתנים מדי יום ומציעים מגוון גדול של סגנונות מזון ממטבחים בינלאומיים ומטבחים מקומיים בהתאם למסלולי הקרוזים.

סילבר סי הפלגות

חברת השייט היוקרתית בעלת צי של 10 אוניות בוטיק בדרגת 6 הכוכבים

מומחי שייט היוקרה עומדים לרשותכם כעת במחלקת Cruise No.1
למידע והזמנות: טל' : 03-5269765, cruise_dep@ophirtours.co.il


 
רוצים לקבל עוד פרטים? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי