דילים לרומא

דילים לרומא

חבילות נופש לרומא

חבילות נופש לרומא לעיר שכולה חגיגה לעיניים. מעתיקות האימפריה הרומית לכנסיות המרהיבות של הוותיקן, מהמדרגות הספרדיות לכיכר פטרוס הקדוש – חופשה ברומא ספוגה בהיסטוריה, אמנות ותרבות. נופש ברומא הוא הנופש המושלם לחובבי האופרה, התיאטרון, האוכל והיין
חבילת נופש לרומא

חבילת נופש לרומא

299 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
CENTER THREE

21/2/20 - 24/2/20 ארוחת בוקר

דיל לרומא איטליה

דיל לרומא איטליה

279 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
CENTER THREE

14/2/20 - 17/2/20 ארוחת בוקר

חבילות לרומא

חבילת נופש לרומא

$455 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
HOTEL REPUBBLICA

05/2/20 - 08/2/20 ארוחת בוקר

דיל לרומא

דיל לרומא

364 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
CENTER THREE

09/2/20 - 12/2/20 ארוחת בוקר

חבילת נופש לרומא

חבילת נופש לרומא

$494 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
HOTEL REPUBBLICA

12/2/20 - 15/2/20 ארוחת בוקר

דיל לרומא איטליה

דיל לרומא איטליה

299 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
CENTER THREE

31/1/20 - 03/2/20 ארוחת בוקר

חבילות נופש לרומא עם אופיר טורס 


דילים לרומא, בירת איטליה, הן מהטיסות הפופולאריות ביותר, אל אחד מיעדי הנופש והטיול האהובים ביותר על תייריים בארץ ובעולם. חופשה ברומא היא החופשה המושלמת: שילוב של היסטוריה, תרבות, אמנות, אוכל ושופינג משובח. אנו באופיר טורס מציעים טיסות לרומא ומגוון של חבילות נופש ברומא וביעדי נופש אחרים ברחבי העולם, ובהם טיסות לקפריסין, טיסות לאתונה, טיסות לוינה, טיסות למדריד ועוד.

חבילות נופש לרומא – אתרים מרכזיים


בראש ובראשונה, חבילות נופש לרומא יקחו אתכם אל גן עדן לאוהבי היסטוריה וארכיטקטורה: שכבות של היסטוריה בכל פינה ובראשן כמובן העתיקות הרומיות המפורסמות. מי שלקח דילים לרומא לא יוכל לפספס את הפורום, הקולוסיאום והפנתיאון, כמו גם מרחצאות דיוקליטיאנוס, מרחצאות קרקלה, שער הניצחון של טיטוס ועוד. בעיר עצמה תוכלו ליהנות במהלך חופשה ברומא מכיכרות לתפארת, מזרקות מדהימות וארמונות מרשימים, בשלל סגנונות מתקופות שונות. הידועים שבאתרים הם ארמון ברבריני, ארמון הלטראנו, קווירינאלה, קמפו דה פיורי, פיאצה נבונה, מזרקת טרווי, פיאצה דל פופולו וכמובן – המדרגות הספרדיות, אשר נופש ברומא אינו שלם בלי ישיבה עליהם ואכילת ג'לאטי.

דילים לרומא – קריית הותיקן


דילים לרומא יקחו אתכם גם אל המדינה הקטנה ביותר בעולם, קריית הותיקן. היא ממוקמת בתוך רומא, פועלת כמדינה עצמאית לכל דבר ועניין ולמרות שטחה הזעיר - פחות מחצי קמ"ר - במהלך נופש ברומא וביקור בוותיקן תוכלו לראות כמה מהכנסיות הידועות בעולם, המקושטות ביצירות אמנות מרהיבות. בין האתרים בוותיקן, שחובבי אמנות רבים לוקחים חבילה לרומא במיוחד בשבילם: כיכר פטרוס הקדוש, בזיליקת פטרוס הקדוש, הקפלה הסיסטינית, בזיליקה די סנטה מריה מאג'ורנה, ספריית הוותיקן, מגורי האפיפיור ועוד. כמובן, חבילות לרומא מחייבות ביקור מיוחד בוותיקן ולו רק בגלל המוזיאונים והגלריות הנהדרים במקום. חופשה ברומא תחשוף אתכם לכמה מיצירות האמנות המפורסמות ביותר בעולם ובהם פרסקו "יום הדין" של מיכאלאנג'לו על תקרת הקפלה הסיסטינית, פסל אפולו בלוודרו ופסל אוגוסטוס מפרימה פורטה שבמוזיאון פיו קלמנטינו, "ההורדה מהצלב" של קאראווג'ו ו"ג'רום הקדוש " של דה וינצ'י שבגלריית הציורים, חדר מיוחד המוקדש ליצירותיו של רפאל, ועוד.

חופשה ברומא - הבילויים


חופשה ברומא מספקת לכם שפע של אטרקציות ומוקדי עניין. טיסות לרומא הן טיסות אל מסעדות איטלקיות משובחות, ג'ליטריות נהדרות, גלריות וחנויות מעצבים שחובה לבקר בהן בדרך חזרה הביתה. חובבי התרבות שיצאו אל נופש ברומא ישמחו לבקר בבית האופרה, בתיאטרון הפלדיום והאודיטוריום. לעומתם, בליינים שעלו על טיסה לרומא, יפקדו את המועדונים הרבים של העיר, ובהם Goa, Akab ו- Big Mama, מועדון המציע מופעי בלוז וג'ז.

חבילות נופש לרומא – עם ילדים


חבילות נופש לרומא עם הילדים יקחו אתכם אל חופשה שהיא פחות מוזיאונים וכנסיות – ויותר כיף והנאה. יש המון מה לעשות עם הילדים במהלך נופש ברומא: מוזיאון הילדים, מוזיאון הצעצועים, מוזיאון המוזיקה, מוזיאון הפסטה, מעלית הזמן. ילדים חובבי חיות ישמח לבקר במלך חופשה ברומא בגן החיות ביופרקו וילדים מכל הסוגים יעלצו בלונה הפארק המקומי, הנקרא luneur, או בפארק בורגזה, המציע מקרוסלות, אגם קטן, שבילי אופניים ובית קולנוע לילדים. אם לקחתם טיסה לרומא עם הילדים – אל תוותרו על פיאצה נבונה, שכולה קרנבל עליז של מופעי רחוב, דוכנים וציירים, ועל אתרים כמו הקפלה הסיסטינית או כיכר סנט פטרוס, שהם כמובן בגדר חובה.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.