דילים לאתונה

דילים לאתונה

חבילות נופש לאתונה

דילים לאתונה יקחו אתכם לעתיקות המרהיבות של האימפריה היוונית - אבל לא רק. נופש באתונה יבטיח לכם שיטוט בסמטאות צרות ומעניינות, ארוחות בטברנות נעימות ובילויים בסגנון יווני אותנטי. כמובן, כל זה לצד ביקור בגבעת האקרופוליס, באגורה היוונית ובתיאטרון דיוניסוס, שיש הלוקחים טיסה לאתונה במיוחד בשבילם
חבילת נופש באתונה

דיל לאתונה

$354 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
ALEXANDROS

31/1/20 - 02/2/20 ארוחת בוקר

דיל לאתונה

דיל לאתונה

$365 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
MARINA

06/2/20 - 10/2/20 ארוחת בוקר העברות

חבילת נופש זולה באתונה

דיל באתונה

$295 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
MARINA

27/1/20 - 30/1/20 ארוחת בוקר העברות

חבילת נופש לאתונה

דיל לאתונה

$398 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
DORIAN INN

14/2/20 - 17/2/20 ארוחת בוקר העברות
אישור מיידי

דיל זול לאתונה

דיל זול לאתונה

$254 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
MARINA

03/2/20 - 06/2/20 ארוחת בוקר העברות

חבילת נופש זולה לאתונה

חבילת נופש זולה לאתונה

384 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
ATHENS TIARE HOTEL

30/1/20 - 02/2/20 ארוחת בוקר

חבילות נופש לאתונה עם אופיר טורס


טיסות לאתונה, בירת יוון, הן תחילתה של חופשה מהנה ומוצלחת: בין אתרים עתיקים, מדרחובים נעימים, מסעדות מצוינות ומועדונים של מוזיקה יוונית. העיר שנבנתה לפני כ-2400 שנה ואכלסה את טובי המוחות האינטלקטואליים של יוון העתיקה, מסבירה פניה למי שמזמין חבילות נופש באתונה גם בימינו אנו. אנו באופיר טורס מציעים טיסות זולות לאתונה, חבילות נופש באתונה, סיורים מאורגנים בעירם של סוקרטס ואפלטון, וכל מה שצריך בשביל ליהנות מחופשה באתונה כהלכתה.

טיסה לאתונה – אל גבעת האקרופוליס
גם מי שלוקח טיסה לאתונה כדי להגיע לאיים – כדאי לו להקדיש כמה שעות לגבעת האקרופוליס, שרידיה של בירת האימפריה היוונית העתיקה. המבנה המוכר ביותר בה הוא כמובן הפרתינון, שהוקם במאה החמישית לפני הספירה, מוקף בעמודי שיש שעדיין עומדים על תילם ונחשב למבנה העתיק החשוב ביותר בעולם המערבי. לצידו עומד הארכיתיאון, על שש הקריטאדות (פסלים בדמויות נשים) התומכות בגגו. במסגרת חופשה באתונה וביקור בגבעת האקרופוליס, ניתן להתרשם גם מתיאטרון דיוניסוס העצום, ממקדש אתנה ניקה, מהפרופילאה – שער הכניסה לאקרופוליס ועוד.

טיסות לאתונה – אל האגורה העתיקה
כיכר העיר העתיקה היוותה את המרכז הפוליטי, המדינה, הדתי, הכלכלי והחברתי של העיר העתיקה. אם לקחתם טיסה לאתונה – סורו אל האגורה, הסתובבו בין עמודי השיש העצומים ושערו בנפשיכם את הנאומים שהיו נושאים פה אפלטון או סוקרטס. במתחם ניתן להתרשם ממקדש הפאיסטוס, ממגדל הרוחות, מהמוזיאון השוכן בסטואה של אטלוס ומהאגורה הרומית, הממוקמת בסמוך לזו היוונית. נופש באתונה יכול לכלול כרטיס כניסה שבועי לכל האתרים העתיקים, ובהם גבעת האקרופוליס, האגורה השינה והאגורה הרומית, תיאטרון דיוניסוס, קראמיקוס והאולימפיאון. אנו באופיר טורס נשמח להציע לכם טיסות לאתונה או חבילות נופש באתונה, הכוללות גם סיורים בכל האתרים העתיקים.

חופשה באתונה – אל המוזיאונים
אל ההיסטוריה העשירה של אתונה אפשר להיחשף גם בצורה מרוכזת יותר. אל לקחתם טיסה לאתונה במטרה ללמוד על ההיסטוריה המפוארת שלה - במוזיאון הארכיאולוגיה הלאומי תוכלו למצוא את העתיקות החשובות ביותר של יוון, ובהן מסיכת אגממנון, מהמאה ה-16 לפני הספירה. עתיקות תוכלו לראות גם במוזיאון בנאקי, כמו גם מטבעות ויצירות אמנות שונות. חובבי האמנות שלקחו חופשה באתונה, יוכלו להתרשם במוזיאון גולאנדריס מאמנות קיקליאדית ויוונית עתיקה.

נופש באתונה – אל האווירה הים תיכונית
אם לקחתם נופש באתונה סביר להניח שתתאכסנו באזור הפאלקה – הרובע התורכי של העיר ואחד האזורים הפופולאריים והתיירותיים ביותר בה. שיטוט בסמטאות המתפתלות של הפאלקה יחשוף אתכם לבתים קטנים עם מרפסות מכוסות פרחי גירניום, אל טברנות משפחתיות קטנות, אל רוכלי רחוב ועצי תפוזים - חופשה באתונה ובאופן כללי חופשה ביוון, היא חופשה של אווירה ים תיכונית מושלמת. אם אתם מחפשים טיסות זולות לאתונה במטרה להתחבר אל האותנטיות הים תיכונית, כדאי לכם לסור גם אל כיכר מונאסטיראקי, שם מתנהל בימי ראשון שוק פשפשים הומה.

טיסות לאתונה – אל הבילויים
יעד פופולארי נוסף אליו מגיעים תיירים שלקחו חבילות נופש באתונה הוא שכונת תיסוי, בה ניתן למצוא שפע של חנויות, ברים ובתי קפה. מדרחוב אירקלידון הוא מדרחוב שוקק חיים שכיף להסתובב בו. גלריות וסדנאות של אמנים ובעלי מלאכה, ניתן למצוא גם בשכונת פסירי. בליינים הלוקחים טיסות לאתונה, יוכלו למצוא בפסירי את מיטב המסעדות, הברים והמועדונים. אם אתם מחפשים חופשה באתונה, אנו באופיר טורס נשמח למצוא לכם טיסות זולות לאתונה, להרכיב עבורכם חבילת נופש באתונה המתאימה לסגנון שלכם ולהמליץ לכם מה לראות, לאן ללכת ומה לעשות.

חבילות נופש באתונה – עם הילדים
אם לקחתם חופשה באתונה עם הילדים – כדאי שתאזנו ביקור במוזיאונים ובעתיקות עם קצת פעילות בחוץ. בנמל פיראוס תוכלו להסתובב על המזח ובמרינה. בפארק אראוס תמצאו שדרות רחבות ומוצלות, וגן שעשועים נעים. ואילו בגנים הלאומיים תוכלו ליהנות מאגמים, פסלים, גן חיות קטן ומוזיאון בוטני. ביקור בגנים מתאים גם לאלו שלוקחים טיסות לאתונה בגפם.

טיסות לאתונה יוצאות מנתב"ג בכל ימות השנה, עם מגוון של חברות תעופה. ניתן לקחת טיסות לאתונה במגוון חברות תעופה. רק טיסה לאתונה , או טיסה לאתונה המשולבת במסגרת חבילות נופש באתונה. טיסה לאתונה למטרת שיטוט בעיר עצמה, טיסה לאתונה בדרך לאיים, או טיסה לאתונה המהווה התחלה לטיול ברחבי יוון, ומשולבת עם טיסה לכרתים, טיסה לרודוס, טיסה לקוס או טיסה לאיים האחרים של יוון. לא משנה מהי מטרת הנסיעה שלכם - אנו באופיר טורס מציעים טיסות לאתונה במחירים המשתלמים ביותר, מהמגוון הרחב ביותר של ספקים, תוך מתן השירות הקשוב והנעים ביותר. טיסות לאתונה מזמינים רק דרך אופיר טורס.* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.