טיסות לבוקרשט

טיסות לבוקרשט

טיסות זולות לבוקרשט

הזמינו טיסות זולות לבוקרשט ותנחתו בבירתה של רומניה. אנשים רבים מעידים שהיו שם בשל סיבה אחת ועיקרית - טיול שורשים. ישראלים רבים הם ילידים או צאצאים של ילידי רומניה ומעוניינים לראות את המקומות המרשימים של רומניה ועל מה מדברת משפחתם בארוחות החג. אבל בוקרשט היא הרבה יותר מעיר אליה יש לבוא לצורך טיול שורשים. בוקרשט היא עיר של תרבות
טיסות בוקרשט

טיסה לבוקרשט

$224 מחיר לאדם
הזמן

24/10/19 - 31/10/19
טיסות - שכר אישור מיידי

טיסה לבוקרשט

טיסה לבוקרשט

$204 מחיר לאדם
הזמן

14/11/19 - 21/11/19
טיסות - שכר אישור מיידי

טיסות בוקרשט

טיסה לבוקרשט

$173 מחיר לאדם
הזמן

03/11/19 - 28/11/19
טיסות - שכר אישור מיידי

טיסות לבוקרשט מזמינים עם אופיר טורס

טיסות לבוקרשט - מידע כללי לפני הגעה לעיר


טיסות לבוקרשט בירת רומניה בעלת המבנים מרשימים, המקנים לעיר את ההוויה התרבותית וההיסטורית שלה. האטרקציות החשובות בה הן - ארמון הפרלמנט שנבנה בתקופתו של צ'אוצ'סקו במשך חמש שנים. עשרות אלפי עובדים בנו את הפרויקט המרשים הזה, שעונה לשם "ביתו של העם". אולמות מרהיבים, שטיחים מקיר לקיר, וילונות מהודרים ורצפות מרשימות - כל אלו תוכלו למצוא בעת סיור במקום העצום הזה, שלמרות גודלו ויופיו, עדיין לא הושלמה בנייתו לחלוטין.

טיסות זולות לבוקרשט יגרמו לכם לחזות בפלא ארכיטקטוני נוסף הממוקם ממש ממול לארמון הפרלמנט, האתנאום הרומני שנוסד בשנת 1888 ומארח את הקונצרטים של הפילהרמונית הרומנית. למבנה אקוסטיקה נהדרת, כשפרט לכך הוא גם עומד בפני עצמו כאתר תיירותי יפהפה ומרשים בפשטותו מאין כמוהו.

טיסות זולות לבוקרשט - אמנות ומוזיאונים מומלצים


אבל לא רק מבנים מרשימים תורמים לתרבות המתפתחת של בוקרשט. העיר הרומנית משופעת במוזיאונים משובחים ולא נופלת בכך באף עיר גדולה אחרת באירופה. לאוהבי האמנות הזמינו כרטיס טיסה לבוקרשט ותגיעו למוזיאון הראשון אליו חובה להגיע ברומניה, למרות שהוא נחשב למוזיאון הפחות מתוייר בעיר, הוא המוזיאון לאוספי אומנות. במשך שנים רבות נאספו יצירות אומנות לא מעטות המוצגות במבנה מרשים מהמאה ה-19 וכוללות בין היתר פסלים, ציורים וסמלים דתיים.

טיסות לבוקרשט יפגישו אתכם בנוסף עם המוזיאון המוכר והגדול יותר בעיר, מוזיאון קוטרצ'יני. במהלך תקופת הרודן צ'אוצ'סקו המקום שימש כמעין מוסד חינוכי עבור נערים צעירים, שם למדו את רזי הדיקטטורה. כיום המוזיאון מציג מיצגים שונים מתקופות שונות של ההיסטוריה הרומנית, כל מיצג שוכן באחד מהחדרים הרבים שבמקום. המוזיאון האחרון ברשימה, אך לא האחרון בבוקרשט, הוא המוזיאון הלאומי להיסטוריה. מוזיאון זה שוכן בבניין דואר ישנן משנת 1900 ומציג תערוכות מגוונות, עם דגש על זהב ותכשיטים יקרים, המוצגות באחד מ-41 החדרים שבמקום.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.