טיול מאורגן לסרי לנקה

טיול מאורגן לסרי לנקה

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיול מאורגן לסרי לנקה

טיול מאורגן לסרי לנקה, מציג בפני המבקרים שילוב מנצח של אנשים מאירי עיניים, פשוטים וטובים עם טבע טרופי עשיר, מגוון בעלי חיים, צמחיה עשירה והיסטוריה עתיק שנים. זו הזדמנות לגעת בעולם בראשיתי, לפני השתנותו, ששומר על תמימותו וייחודו. בטיול המאורגן, מגוון אטרקציות בהן: נופים ציוריים, ספארי בשמורת טבע, שייט בלגונה בינות עצי המנגרובים, מקדשים פעילים, אתרים היסטוריים ועוד
טיול מאורגן לסרי לנקה
מאורגנים לסרי לנקה

מאורגנים לסרי לנקה

בין התאריכים, 17.09 - 25.09
סרי לנקה גן עדן באוקיינוס ההודי
9  ימים חצי פנסיון
טיולים מאורגנים לסרי לנקה

טיולים מאורגנים לסרי לנקה

בין התאריכים, 17.09 - 25.09
סרי לנקה גן עדן באוקיינוס ההודי
9  ימים חצי פנסיון
מאורגן לסרי לנקה

טיולים מאורגנים לסרי לנקה

סרי לנקה - גן עדן טרופי בלב האוקיינוס ההודי

סרי לנקה, או בשמה הקודם ציילון, היא אי טרופי קטן באוקיאנוס ההודי, הממוקם מול חופי הודו. האי מציע מגוון רחב של אתרים תיירותיים, החל מערים עתיקות ומקדשים בודהיסטיים, דרך חופים אקזוטיים ועד שמורות טבע עם עולם חי ועשיר.
טיולים מאורגנים לסרי לנקה הם מאחת החוויות המהנות ביותר במזרח אסיה.
מדובר באי טרופי המשלב אנשים שמחים וחייכנים, אוכל נפלא, ערים עתיקות,נופים עוצרי נשימה, בעלי חיים ייחודיים, שמורות טבע ירוקות ונפלאות, עדרי פילים החיים בטבע ,טיולי ספארי וחופים אקזוטיים הנחשבים ליפים בעולם.
סרי לנקה מאפשרת לרדת לעומק הבודהיזם ולשלב את שתי הדתות הגדולות של המזרח בטיול אחד. סרי לנקה, או בשמה הקודם - ציילון, היא בבחינות רבות אחד ממעוזי הבודהיזם החשובים בעולם.

היסטוריה עשירה ותרבות מגוונת

סרי לנקה היא מדינה עם היסטוריה עשירה של אלפי שנים. האי היה מיושב כבר מהתקופה הפרה-היסטורית, והוא היה מרכז חשוב של תרבות בודהיסטית במשך מאות שנים. כיום, סרי לנקה היא מדינה מגוונת מבחינה תרבותית, עם מגוון רחב של קבוצות אתניות ודתות.

טבע עוצר נשימה

סרי לנקה היא ביתם של מגוון רחב של בעלי חיים, כולל פילים, קרנפים, נמרים ועוד. האי מציע גם מספר שמורות טבע יפות ומרשימות, שבהן ניתן לצפות בבעלי חיים בסביבתם הטבעית.

החופים האקזוטיים של סרי לנקה

סרי לנקה היא ביתם של חופים אקזוטיים רבים, כולל חופים לבנים, חול רך ומים צלולים. החופים של סרי לנקה הם מושלמים לשחייה, שיזוף, גלישה ועוד.

טיולים מאורגנים לסרי לנקה - למה כדאי?

טיול מאורגן לסרי לנקה הוא הדרך הטובה ביותר לגלות את כל מה שיש לאי להציע. טיול מאורגן לסרי לנקה מאפשר לכם ליהנות מכל האתרים החשובים ביותר באי, תוך כדי חסכון בזמן ומאמץ. טיולים מאורגנים לסרי לנקה יתנו לכם חוויה בילתי נשכחת ואף עוצמתית. בשילוב של מדריך טיולים מקצועי שילווה אתכם לאורך כל הדרך, ויספק לכם מידע מקיף על ההיסטוריה, התרבות והטבע של סרי לנקה.

היתרונות של טיול מאורגן לסרי לנקה

חסכון בזמן ומאמץ- טיול מאורגן מאפשר לכם ליהנות מכל האתרים החשובים ביותר באי, מבלי לדאוג לתכנונים מתישים, אוכל או לינה, אלא הנאה טוטאלית מכל היופי שיש לסרי לנקה להציע
מדריך טיולים מקצועי- המאפשר לכם מקסימום הנאה, ילווה אתכם לאורך כל הדרך, ויספק לכם מידע מקיף על ההיסטוריה, התרבות והטבע של סרי לנקה.

טיולים מאורגנים לסרי לנקה עם אופיר טורס מציעים לכם חוויה משגעת, המתאימה לכל הגילאים והתקציבים. הטיולים כוללים טיסות, בתי מלון, הסעות, מדריך ישראלי מנוסה ועוד.

רוצה שמומחה יחזור אליך? נא השאר פרטים
תחזרו אליי