טיסות לאמסטרדם

טיסות זולות לאמסטרדם

טיסות אמסטרדם

טיסה אמסטרדם

$443 מחיר לאדם
הזמן

03/11/19 - 14/11/19
טיסות - שכר אישור מיידי

טיסות אמסטרדם

טיסה לאמסטרדם

$460 מחיר לאדם
הזמן

14/11/19 - 17/11/19
טיסות - שכר אישור מיידי

טיסות אמסטרדם

טיסה זולה לאמסטרדם

$564 מחיר לאדם
הזמן

24/10/19 - 31/10/19
טיסות - שכר אישור מיידי

טיסות אמסטרדם

טיסה לאמסטרדם

$488 מחיר לאדם
הזמן

27/10/19 - 31/10/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסות אמסטרדם

טיסה סדירה לאמסטרדם

$438 מחיר לאדם
הזמן

03/11/19 - 07/11/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסה לאמסטרדם

טיסה לאמסטרדם

$581 מחיר לאדם
הזמן

24/10/19 - 28/10/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסות לאמסטרדם מזמינים עם אופיר טורס


טיסות לאמסטרדם יקחו אתכם לעיר שנחשבת למתירנית ביותר באירופה, אך בירת הולנד היא הרבה יותר מסמים קלים ורחוב החלונות האדומים. נופש באמסטרדם הוא נופש בבירה אירופאית נעימה, שמציעה למבקרים בה מונומנטים מרכזיים, עתיקות, מוזיאונים, שווקים ומגוון של מוקדי בילוי - מבתי קפה נעימים, דרך מסעדות בינלאומיות ועד מועדונים עדכניים. מסיבה זו, חופשה באמסטרדם, ממש כמו חופשה בלונדון, חופשה בפריז או חופשה בברלין, היא חופשה בה כל אחד יוכל למצוא את מה שהוא מחפש. אנו באופיר טורס מציעים טיסות לאמסטרדם, מלונות באמסטרדם וכל מה שצריך כדי להפוך חופשה באמסטרדם לחופשה המושלמת.

טיסות זולות לאמסטרדם - אמנות וחובבי מורשת


לרומנטיקנים, טיסות זולות לאמסטרדם הן טיסות לחופשה של שיטוטים יד ביד ברחובות מרוצפי האבן ומעל גשרי התעלות של נהר אמסטל, טיולי אופניים רגועים בין טחנות רוח וביקור בשוק הפרחים. לאוהבי האמנות, טיסות לאמסטרדם הן טיסות לעירם של רמברנדט ושל ואן גוך, של ביקור ברייקסמיוזיאום ובמוזיאון ואן גוך.

חובבי המורשת היהודית ינצלו טיסות לאמסטרדם כדי לבקר בבית אנה פרנק, בבית הכנסת הגדול או בבית הכנסת הפורטוגזי ובמוזיאון להיסטוריה יהודית. נופש באמסטרדם - פנים רבות לו וכל אחד ימצא באמסטרדם את הנופש המתאים לו.

כרטיס טיסה לאמסטרדם - לנהנתנים


גם בלי כל אלה, אופיר טורס ממליצה להזמין כרטיס טיסה לאמסטרדם. חופשה באמסטרדם היא ניצול מקסימלי של הנאות החיים. חובבי האוכל יוכלו ליהנות ממגוון של מסעדות מכל רחבי העולם ובפרט – מקבץ גדול יחסית של אוכל אינדונזי ולהסתובב בין חנויות קטנות של גבינות משובחות.

בליינים יוכלו לנצל טיסות לואו קוסט לאמסטרדם כדי להסתובב בין הקופי-שופ המפורסמים שלה למועדוני הלילה. הרפתקנים יקחו טיסות לאמסטרדם כדי לבקר במוזיאון הייניקן, במוזיאון החשיש, במוזיאון הסקס או בארמון החתולים. כמובן אין כמו שופינג משובח, ברחובות וכיכרות העיר.

טיסות סדירות לאמסטרדם יוצאות מנתב"ג בכל ימות השנה, עם מגוון של חברות תעופה. ניתן לקחת טיסות לואו קוסט לאמסטרדם או טיסות זולות לאמסטרדם. רק טיסה זולה או משולבת בחבילה כוללת של טיסה ומלון באמסטרדם. אמסטרדם למטרות חופשה ושיטוט בעיר עצמה, או טיסה לאמסטרדם המהווה התחלה לטיול ברחבי הולנד וגם לבלגיה או לגרמניה. לא משנה מהי מטרת הנסיעה שלכם - אנו באופיר טורס מציעים טיסות לאמסטרדם במחירים המשתלמים ביותר, מהמגוון הרחב ביותר של ספקים, תוך מתן השירות הקשוב והנעים ביותר.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.