טיול משפחות מאורגן

טיול מאורגן למשפחות

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולי משפחות מאורגנים

טיול מאורגן למשפחות זו הזדמנות נהדרת לזמן איכות עם היקרים לכם. הטיול מלווה בהנאה, התרגשות ושלל חוויות חדשות. אנו באופיר טורס מאמינים כי טיולי למשפחות מהווים הזדמנות לא רק לחקור את הארץ או את העולם, אלא גם להגביר את חווית ה"ביחד", להתגבש וליצור זכרונות משותפים. טיול מאורגן למשפחות חוסך מכם את הצורך לבנות את המסלול בעצמכם, ומציע לכם חוויה משפחתית קולחת, במינימום מאמץ מצידכם. אנו באופיר טורס מציעים מגוון טיולים מאורגנים למשפחות
סלובניה וקרואטיה למשפחות

סלובניה וקרואטיה למשפחות

בין התאריכים, 30.07 - 05.08
סלובניה וקרואטיה משפחות 2024
7  ימים חצי פנסיון
טיול מובטח
$1,555
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג
צפון איטליה למשפחות

צפון איטליה למשפחות

בין התאריכים, 03.07 - 09.07
מאורגן לצפון איטליה ל6 לילות למשפחות
7  ימים ארוחת בוקר
טיול מובטח
$1,399
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג
טיול למשפחות ללונדון ופריז

טיול למשפחות ללונדון ופריז

בין התאריכים, 10.07 - 14.07
פיש & צ'יפס - לונדון למשפחות
ארוחת בוקר
טיול משפחות לסרי לנקה

טיולים מאורגנים למשפחות


יבשת אירופה היא יעד מועדף לטיולי משפחות באופן כללי ולטיולי משפחות מאורגנים – בפרט. הסיבה לכך: טיול משפחות לאירופה הוא טיול קרוב, בקרב תרבות דומה, עם מותגים מוכרים – מה שמתאים ונכון לילדים, אך עם זאת יש בו את כל הקסם של צרפת, הולנד, ספרד או גרמניה, מה שכמובן מושך מבוגרים. בנוסף, טיולי משפחות לאירופה משלבים בדרך כלל אטרקציות נפלאות לכל המשפחה.

טיול משפחות לצרפת, למשל, עובר גם ביורודיסני, ניתן לפגוש לא מעט משפחות אשר יצאו אל טיול משפחות לפריז באופן עצמאי במיוחד כדי להגיע ליעד זה. אולם אירופה מציעה פארקים מרהיבים רבים: טיול משפחות לאיטליה, למשל, יעבור בדרך כלל גם בפארק גראנדה לנד המהנה, טיול מאורגן למשפחות העובר בהולנד יחייב עצירה בפארק אפטלינג, טיול משפחות לספרד יכלול גם את פארק השעשועים פורט אוונטורה.

כמובן, טיול משפחות מאורגן בחוכמה משלב את הפארקים, שהם כיף טהור, עם ערים מרתקות, מוזיאונים וטבע, ומאזן בין ימים "רגועים" לימים "סוערים". טיולים מאורגנים למשפחות של אופיר טורס בנויים בצורה האופטימלית כדי לאפשר לכם ולילדיכם להכיל את החוויה על הצד הטוב ביותר.* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות. 
רוצים לקבל עוד פרטים? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי