טיסות לשיקגו

טיסות לשיקגו

טיסה ישירה לשיקגו

טיסה ישירה לשיקגו אל אחת הערים המוכרות ביותר ברחבי ארצות הברית והרבה בזכות אגדת הכדורסל מייקל ג'ורדן והשושלת של שיקגו בולס. גם המושל ברק אובאמה שהפך לנשיא השחור הראשון של ארה"ב גדל בעיר. טיסות לשיקגו מציעות למבקר מבחר אטרקציות מעניין - מוזיאונים רבים, מגדל סירס, פארק המילניום עם הפסל הגדול, הפיצה המיוחדת ועוד כל כך הרבה
טיסה לשיקגו

טיסה לשיקגו

$1,537 מחיר לאדם
הזמן

20/10/19 - 24/10/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסה סדירה לשיקגו

טיסה סדירה לשיקגו

$863 מחיר לאדם
הזמן

24/10/19 - 31/10/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסות לשיקגו

טיסה לשיקגו ארה"ב

$766 מחיר לאדם
הזמן

07/11/19 - 14/11/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסות לשיקגו עם אופיר טורס


טיסות לשיקגו, העיר הגדולה באילינוי והשלישית בגודלה בארצות הברית, ממוקמת על גדת ימת מישיגן ומשמשת מרכז אקדמי, תחבורתי, תעשייתי, תרבותי ומסחרי חשוב. טיסות לשיקגו יציעו לכם מבחר גדול של מוסדות בידור ואומנויות הבמה - התזמורת הסימפונית, תיאטרון שיקגו, האופרה הלירית ועוד. בכל שנה מתקיים בשיקגו פסטיבל אוכל, שנחשב לאחד האירועים שמושכים הכי הרבה תיירים לעיר. עוד ברחבי העיר - פארקים, חופים ציבוריים, 2 קבוצות פוטבול, קבוצת הוקי, כדורסל, מרתון שיקגו שמתקיים כל שנה באוקטובר ועוד הרבה אירועים של פסטיבלים, כנסים, תצוגות, מצעדים והופעות. 

טיסות לשיקגו יציעו לכם גם מועדוני ג'אז ופסטיבל, פסטיבל בלוז, פסטיבל לולהפלוזה המפורסם, מסעדות יוקרתיות ועוד. 

טיסות זולות לשיקגו- סיור במוזיאונים


רבים לא יודעים זאת, אך אחת הערים התרבותיות ביותר בארה"ב מבחינת כמות מוזיאונים היא דווקא שיקגו. המבחר בעיר הוא די גדול, לכן כל תייר הממריא על גבי טיסות לשיקגו ונוחת בעיר, מוכרח לעשות לעצמו סדר עדיפויות מהם המוזיאונים בהם ירצה לבקר קודם כל. המוזיאון המרכזי וזה שמחייב ביקור במקום, הוא ככל הנראה מוזיאון התעשייה והמדע. במוזיאון זה תוכלו להתוודע להתפתחויות חדשות כמו סימולציות חלל מתקדמות לצד אמצעים טכנולוגיים ישנים קצת יותר דוגמת הזפיר, רכבת הדיזל הראשונה בעולם. משם תוכלו להמשיך למוזיאון האמנות של שיקגו. סלוודור דאלי, מטיס ואנדי וורהול הם רק חלק מהאמנים שהיצירות שלהם מוצגות לראווה במקום. נוסף על כך, תוכלו למצוא יצירות אמנות של יוצרים חדשים ומרתקים כך שהשילוב של אמנות ישנה וחדשה מעניק השראה וחוויה מדהימה, גם לאלו האוהבים אמנות וגם לאלה שלא. אם בידכם די זמן, תוכלו לעבור למוזיאון נוסף, מוזיאון ההיסטוריה. תשע קומות במבנה העצום הזה, כשבכל מבנה תיתקלו בתקופה אחרת בהיסטוריה האנושית החל מהתקופה הפרעונית ועד ימינו אנו.

הזמנת כרטיס טיסה ישירה לשיקגו - מבנים עד קו הרקיע


למרות היותה משופעת בהן כמובן שהעיר לא רק מוזיאונים. אחד האתרים שהכי מזוהים עם העיר הזו זהו מגדל סירס. ביקור במגדל שעד לא מזמן התגאה בתואר המגדל הגבוה בעולם הופכות למיותרות. הנוף הנשקף מראש המגדל הופך את ההגעה למקום לאחת החוויות המרהיבות שכל תייר יעבור בחייו. המקום האחרון שהינו בגדר חובה להגיע אליו הוא פארק המילניום, שמתגאה בפסל עצום ומרהיב ביופיו העשוי פלדה ובעל חזות כסופה. הפסל מתנשא לגובה של 11 מטרים ושוקל כ-110 טון, והופך אט אט לסמלה החדש של העיר שיקגו.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.