טיסות לברלין

טיסות לברלין

טיסות זולות לברלין

טיסות לברלין

טיסה לברלין

410 מחיר לאדם
הזמן

27/10/19 - 01/11/19
טיסות - שכר אישור מיידי

טיסות זולות לברלין

טיסה לברלין - גרמניה

200 מחיר לאדם
הזמן

31/10/19 - 04/11/19
טיסות - שכר אישור מיידי

כרטיס טיסה לברלין
טיסות ברלין

טיסה לברלין

$287 מחיר לאדם
הזמן

07/11/19 - 11/11/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסות ברלין

טיסה סדירה לברלין

$387 מחיר לאדם
הזמן

31/10/19 - 04/11/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסות ברלין

טיסה לברלין - גרמניה

$753 מחיר לאדם
הזמן

24/10/19 - 27/10/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסות לברלין מזמינים עם אופיר טורס


ברלין, בירת גרמניה, תיקח אתכם לאחת הערים היפות והמעניינות באירופה, עם היסטוריה מורכבת ועצובה. המוני תיירים לוקחים טיסות לברלין וצובאים מדי שנה על העיר הדואלית והמרתקת, שסימנים לזוועות שהתחוללו בה נמצאים בכל פינה ומתערבבים עם החיים המודרניים התוססים. בהתאם לכך, חופשה בברלין יכולה להתמקד בהיסטוריה, ארכיטקטורה, אמנות, תרבות או פאן טהור. אתם בוחרים. אנו באופיר טורס מציעים טיסות זולות לברלין.

טיסות זולות לברלין – ההיסטוריה של העיר ברלין


כמו טיסה לבירות אירופאיות אחרות, טיסות זולות לברלין מבטיחות לכם הנאה מעצם ההסתובבות ברחובות, והתרשמות מהבניינים המרשימים. חובבי המונומנטים יקחו טיסה לברלין בכדי לצפות בשער ברנדרבורג, בארמון הרפובליקה, בבניין הרייכסטאג, בו יושב הפרלמנט של ברלין, בארמון שרלוטנבורג, במצודת שפנדאו ובעמוד הניצחון שבכיכר גרוסר-סטרן וכמובן, במהלך נופש בברלין לא יוכל לפספס את מגדל הטלוויזיה – המגדל הגבוה ביותר בברלין.

חובבי ההיסטוריה ימצאו במהלך חופשה בברלין את שרידי העבר, מבצבצים מתחת לחזות התוססת והעליזה. שרידי חומת ברלין, שהופלה באופן ספונטני על ידי ההמון בשנת 1989, צ'ק פוינט צ'רלי, שהיה בעבר נקודת המעבר מהמזרח למערב ומפקדת השטאזי. עוד כדאי לקחת טיסות לברלין כדי לבקר באתרים המנציחים את זוועות מלחמת העולם השנייה ובהם האנדרטה לזכר יהודי אירופה שנרצחו, בית המשמר החדש, כיכר בבל בה עומדת אנדרטת הספריה הריקה, ואנדרטת המלחמה הרוסית.

טיסה לואו קוסט לברלין – הכנסיות המומלצות לביקור


טיסות לואו קוסט לברלין הן לא רק סיבוב בנבכי ההיסטוריה – העיר מלאה בשכיות חמדה אמנותיות. לחובבי אמנות דתית, מומלץ לחפש טיסות לברלין כדי לצפות בדום של ברלין, הקתדרלה המפורסמת שנבנתה בשנת 1747 בסגנון בארוק, בכנסיית ניקולאי ובקתדרלה הצרפתית. אם לקחתם נופש בברלין – אל תפספסו את קתדרלת וילהלם הקדוש, שהופצצה במהלך מלחמת העולם השנייה, שוחזרה ועוטרה במגדל פעמונים, חלונות כחולים ועבודות של מארק שאגאל.

כרטיס טיסה לברלין – האמנות ותרבות המוזיאונים


כרטיס טיסה לברלין לבירה אירופאית מובילה בתחומי האמנות והתרבות. לחובבי האמנות, מומלץ לנצל חופשה בברלין בכדי לבקר באחד המוזיאנים הרבים של העיר ובהם מוזיאון בודה, מוזיאון פרגמון, המוזיאון הישן, המוזיאון החדש והגלריה הלאומית הישנה. כמו כן מומלץ לבקר במהלך נופש בברלין בבמתחם האמנות קולטורפורום, בו ממוקמים בין היתר בניין התזמורת הפילהרמונית, המוזיאון לאמנות שימושית והגלריה הלאומית החדשה.

טיסות לואו קוסט, ישירות וסדירות לברלין מצדיקות ביקור גם בבית תרבויות העולם, המעוצב בצורת קונכיה ובו מוצגים תערוכות ומופעים המגיעים מחוץ לאירופה. מומלץ מאוד לבדוק האם נערך פסטיבל במהלך שהותכם בעיר, הידועים שבהם, שלמענם לוקחים לא מעט שוחרי תרבות טיסה לברלין במיוחד, הם פסטיבל הג'אז הנערך באוקטובר ופסטיבל הסרטים של ברלין, הנערך בפברואר.

טיסות לברלין בזול – בילויים, מסיבות, ברים וחיי לילה


טיסות לברלין בזול מתאימות גם למי שרוצה פשוט לבלות, ליהנות ולנקות את הראש. חופשה בברלין מבטיחה לכם חווית בילוי משובחת. לעיר יצא שם בזכות המועדונים ובתי הקפה שהשתלטו על כל פינת רחוב, הבירה הנשפכת כמים בפאבים המקומיים ובגדי המעצבים שבחנויות. בחודשים יוני ויולי נערכים בעיר מצעד הגאווה ומצעד האהבה, הגורמים לאלפי בליינים לעלות במיוחד על טיסה לברלין. אם אתם רוצים נופש בברלין שיהיה רגוע יותר – תוכלו ליהנות מפארקים שלווים, שייט על נהר הריין וביקור בטירות ציוריות.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.