דילים לאמסטרדם

דילים לאמסטרדם

חבילות נופש לאמסטרדם

חבילות נופש לאמסטרדם היא חופשה שכולה תענוג. דילים לאמסטרדם יאפשרו לכם לשוטט ברחובות המרוצפים ועל הגשרים שמעל לתעלות המים, לטייל באופניים בין טחנות הרוח ולפקוד את המוזיאונים המרתקים שלה
חבילת נופש לאמסטרדם

דיל לאמסטרדם

$661 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
EDEN AMSTERDAM

09/1/20 - 13/1/20 ארוחת בוקר

כולל מזוודות

דיל לאמסטרדם

דיל לאמסטרדם

$619 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
Holiday Inn Express South

03/1/20 - 06/1/20 ארוחת בוקר

חבילת נופש לאמסטרדם
דיל לאמסטרדם

דיל לאמסטרדם

$747 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
corendon village

15/12/19 - 19/12/19 ארוחת בוקר

חבילת נופש לאמסטרדם

חבילת נופש לאמסטרדם

$869 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
AMADI PANORAMA

27/12/19 - 30/12/19 ארוחת בוקר

חבילת נופש באמסטרדם

חבילת נופש באמסטרדם

569 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
Hotel Kings Court

22/12/19 - 26/12/19 ארוחת בוקר

חבילות נופש לאמסטרדם עם אופיר טורס


חבילות נופש לאמסטרדם יקחו אתכם לעיר שנחשבת למתירנית ביותר באירופה, אך בירת הולנד היא הרבה יותר מסמים קלים ורחוב החלונות האדומים. נופש באמסטרדם הוא נופש בבירה אירופאית נעימה, שמציעה למבקרים בה מונומנטים מרכזיים, עתיקות ומצודות, מוזיאונים, שווקים ומגוון של מוקדי בילוי - מבתי קפה נעימים, דרך מסעדות בינלאומיות ועד מועדונים עדכניים. מסיבה זו, חופשה באמסטרדם, ממש כמו חופשה בלונדון, חופשה בפריז או חופשה בברלין, היא חופשה בה כל אחד יוכל למצוא את מה שהוא מחפש. אנו באופיר טורס מציעים חבילות לאמסטרדם הכוללות מלון, טיסה וכל מה שצריך כדי להפוך חופשה באמסטרדם לחופשה המושלמת.

חבילות נופש לאמסטרדם - לרומנטיקנים, אוהבי אמנות וחובבי מורשת


לרומנטיקנים, חבילות לאמסטרדם הן חבילות לחופשה של שיטוטים יד ביד ברחובות מרוצפי האבן ומעל גשרי התעלות של נהר אמסטל, טיולי אופניים רגועים בין טחנות רוח וביקור בשוק הפרחים. לאוהבי האמנות, חבילות לאמסטרדם הן חבילות לעירם של רמברנדט ושל ואן גוך, של ביקור ברייקסמיוזיאום ובמוזיאון העירוני. חובבי המורשת היהודית ינצלו חבילה לאמסטרדם כדי לבקר בבית אנה פרנק, בבית הכנסת הגדול או בזה הפורטוגזי ובמוזיאון להיסטוריה יהודית. נופש באמסטרדם - פנים רבות לו, וכל אחד ימצא באמסטרדם את הנופש המתאים לו.

דילים לאמסטרדם - לנהנתנים


גם בלי כל אלה, אופיר טורס ממליצה להזמין דילים לאמסטרדם. חופשה באמסטרדם היא ניצול מקסימלי של הנאות החיים. חובבי האוכל יוכלו ליהנות ממגוון של מסעדות מכל רחבי העולם, ובפרט – מקבץ גדול יחסית של אוכל אינדונזי ולטייל בין חנויות קטנות של גבינות משובחות. בליינים יוכלו לנצל טיסות לאמסטרדם כדי להסתובב בין הקופי-שופ המפורסמים שלה למועדוני הלילה. הרפתקנים יקחו חבילה לאמסטרדם כדי לבקר במוזיאון הייניקן, במוזיאון החשיש, במוזיאון הסקס או בארמון החתולים. וכמובן – חבילות לאמסטרדם תחשוף אתכם לשופינג משובח, ברחובות וכיכרות העיר.* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.