חבילות סקי לשוויץ

סקי בשוויץ - באנגלברג

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

דילים לסקי באנגלברג - שוויץ

חבילת סקי באנגלברג - שוויץ
חבילת סקי באנגלברג - שוויץ
חופשת סקי באנגלברג - שוויץ

סקי בשוויץ


סקי בשוויץ כולל מספר אתרים טובים: DAVOSI ZERMATT או גרינוולד הם רק חלק מהם. בכל אחד מהאתרים של הסקי במדינה אפשר למצוא מסלולים בכל הרמות, המתאימים בעיקר למתקדמים עם מסדרונות תלולים, ציוד סקי להשכרה / רכישה ברמה הגבוהה ביותר, עיירות יפות לגלוש לידן ולהתפעל. גולשים חדשים יוכלו ללמוד שם סקי למתחילים, אולם לא כולם מדברים באנגלית בניגוד למדינות אחרות.לעומת זאת גולשים מנוסים יוכלו להתאמן על גלישה קשה יותר.

בנוסף, חופשת סקי בשוויץ מציעה לחובבי הסקי מלונות ברמה הגבוהה ביותר (לא זול), חלק מהאורחים שם הם אנשים מהאלפיון העליון בעולם. בעיירות סמוכות יש בתי מלון זולים יותר או אכסניות, אם זה מתאים יותר לתקציב שלכם. בכל מקרה, בכל תקציב, השוויצרים יהיו מאד נחמדים אליכם והאווירה בחופשת הסקי שלכם תהיה יוצאת מן הכלל.

טיפים לקראת נסיעה לסקי בשוויץ

קחו בחשבון כי לפני שאתם סוגרים על חופשת סקי שוויץ ביררתם כי אכן תמצאו שם מתקנים המתאימים לרמתכם. בנוסף, אם הלכתם על אפשרות זולה יותר – בדקו שאכן תחזוקת המקום נאותה, שכן בגלל הפופולאריות יש בלאי ואז יתכן שזה יצא "יקר בכל זאת". בנוסף, בשל הפופולאריות יש תורים ארוכים לעיתים – קחו זאת בחשבון ואל תתעצבנו. רמת האירוח, היחס והמקצועיות של המקומיים שווה כל גרוש, ולכן, אם החלטתם על סקי בשוויץ נשמח לעמוד לשרותכם.

אופיר טורס תשמח להציע לכם חופשת סקי בשוויץ, מטיסות דרך מלונות ועד סגירת הפרטים הקטנים של אתר הסקי. אם החלטתם ללכת על זה, אופיר טורס תשמח לסייע בניסיון רב שצברה בחופשות סקי בכלל ובשוויץ בפרט.
תחזרו אליי