חבילות שייט חברת נורוויג'ין

שייט עם חברת נורוויג'ן - Norwegian Cruise Line

לפרטים נוספים והזמנות 8142*
היכנסו למסלולים המדהימים של חברת נורוויג'ן 

שייט עם חברת השייט נורוויג'ין
Norwegian Cruise Line


שייט בים התיכון - שייט בים הבלטי - שייט בקריביים -שייט באלסקה -שייט בהוואי -שייט בדרום אפריקה


שייט – החופשה האולטימטיבית
השייט הינו במלון דה-לוקס צף העובר מנמל לנמל ללא צורך בפירוק ואריזת מזוודות, ללא צורך לעבור שדות תעופה ולהגיע למספר רב יותר של יעדים, תלוי באורך השייט. חופשות שייט בכל העולם תופסות תאוצה בשנים האחרונות כמו גם בארץ. מידי שנה יורד הגיל הממוצע של המפליגים וניתן לראות כיום גם גילאי 20 עד 30 בשייט לא לעשירים בלבד, במחירים שווים לכל נפש. בהפלגות רבות ניתן לראות כנסים של חברות שונות ואירועים משפחתיים של 3 דורות. כל האוניות מציעות מגוון פעילויות רחב לילדים בכל הגילאים.

נורוויג'ן קרוז ליין NCL הייתה חברת השייט הראשונה לצאת עם הסגנון Freestyle Cruising בכל אניותיה הגדולות, החדישות והמודרניות. סגנון ייחודי זה מאפשר לנוסע חופש בחירה מוחלט היכן ועם מי לאכול, ללא צורך בקביעת משמרת ארוחות, מתוך מגוון מסעדות הגדול ביותר מבין חברות השייט, בסגנון הלבוש המתאים לו (אך מכובד), קביעת סדר היום מתוך מגוון רחב של פעילויות המוצעות או רק לנוח ועוד. צי אוניות החברה מפליג בקריביים ממיאמי ומניו יורק, באיי הוואי, אלסקה, קנדה וניו אינגלנד, צפון אירופה ובים התיכון ומציע מסלולי שייט מגוונים, כולל אוניית הדגל החדשה Norwegian Epic. בנוסף, מציעות האוניות בידור ברמה בינלאומית כולל "בלו מן גרופ" באוניה אפיק, מכוני כושר וספא ועוד.


צי האוניות של החברה 

Norwegian Breakaway , Norwegian Epic , Norwegian Getaway, Norwegian Gem , Norwegian Jade , Norwegian Spirit , Norwegian Sun , Norwegian Star,  Norwegian Sky , Norwegian Dawn , Norwegian Pride Of America , Norwegian Pearl, Norwegian Bliss , Norwegian Encore, Norwegian Joy

Norwegian Prima - אנייה חדשה שתושק ב-2022

 

רוצים לקבל עוד פרטים? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי