חבילות שייט חברת נורוויג'ין

נורוויג'ין הפלגות נופש, חבילות שייט

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
שייט מאורגן עם חברת נורוויג'ין
הצג רשימת יעדים לבחירה

חבילות שייט עם חברת נורוויג'ין - Norwegian Cruise Line

לפרטים נוספים והזמנות 03-5269599

אתר השייט אופיר קרוז - לחץ כאן

מבצע 50% הנחה לנוסע שני - נמשך עד 10.3.2020


לצפייה בחוברת מעודכנת של חברת נורוויג'ין - לחץ כאן 

חבילות שייט עם חברת השייט נורוויג'ין - Norwegian Cruise Line


שייט בים התיכון - שייט בים הבלטי - שייט בקריביים


שייט – החופשה האולטימטיבית
השייט הינו במלון דה-לוקס צף העובר מנמל לנמל ללא צורך בפירוק ואריזת מזוודות, ללא צורך לעבור שדות תעופה ולהגיע למספר רב יותר של יעדים, תלוי באורך השייט. חופשות שייט בכל העולם תופסות תאוצה בשנים האחרונות כמו גם בארץ. מידי שנה יורד הגיל הממוצע של המפליגים וניתן לראות כיום גם גילאי 20 עד 30 בשייט לא לעשירים בלבד, במחירים שווים לכל נפש. בהפלגות רבות ניתן לראות כנסים של חברות שונות ואירועים משפחתיים של 3 דורות. כל האוניות מציעות מגוון פעילויות רחב לילדים בכל הגילאים.

נורוויג'ן קרוז ליין NCL הייתה חברת השייט הראשונה לצאת עם הסגנון Freestyle Cruising בכל אניותיה הגדולות, החדישות והמודרניות. סגנון ייחודי זה מאפשר לנוסע חופש בחירה מוחלט היכן ועם מי לאכול, ללא צורך בקביעת משמרת ארוחות, מתוך מגוון מסעדות הגדול ביותר מבין חברות השייט, בסגנון הלבוש המתאים לו (אך מכובד), קביעת סדר היום מתוך מגוון רחב של פעילויות המוצעות או רק לנוח ועוד. צי אוניות החברה מפליג בקריביים ממיאמי ומניו יורק, באיי הוואי, אלסקה, קנדה וניו אינגלנד, צפון אירופה ובים התיכון ומציע מסלולי שייט מגוונים, כולל אוניית הדגל החדשה Norwegian Epic. בנוסף, מציעות האוניות בידור ברמה בינלאומית כולל "בלו מן גרופ" באוניה אפיק, מכוני כושר וספא ועוד.

לפניות למחלקת השייט חייגו : 03-5269765

צי האוניות של החברה 
Norwegian Breakaway , Norwegian Epic , Norwegian Getaway, Norwegian Gem , Norwegian Jade , Norwegian Spirit , Norwegian Sun , Norwegian Star , Norwegian Sky , Norwegian Dawn , Norwegian Pride Of America , Norwegian Pearl, Norwegian Bliss - חדש

 
רוצים לקבל עוד פרטים? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי