מלונות בחיפה

מלונות בחיפה

* ניתן להזמין חדרים נוספים לאחר חיפוש ובחירת המלון.

חופשות במלונות בחיפה

בהזמנת מלון בחיפה תוכלו ליהנות ממבחר גדול של אטרקציות בעיר, אם זה הגנים הבהאיים וכיפת הזהב, פארק כרמל, נמל חיפה, חופים נעימים, גן הפסלים, המושבה הגרמנית, ואדי ניסנס ועוד כל כך הרבה בעיר ובסביבה שלה
מלונות בישראל חיפה נהריה והגליל המערבי

מרקט

₪1598 מחיר לחדר
הזמן
מרקט חיפה

07/6/19 - 09/6/19 חצי פנסיון
אישור מיידי

דן פנורמה

דן פנורמה

₪883 מחיר לחדר
הזמן
דן פנורמה חיפה

31/5/19 - 01/6/19 חצי פנסיון
אישור מיידי

סי לייף
אוליב נהריה

אוליב נהריה

₪852 מחיר לחדר
הזמן
אוליב בוטיק נהריה

24/5/19 - 25/5/19 ארוחת בוקר
אישור מיידי

חוף התמרים

חוף התמרים

₪983 מחיר לחדר
הזמן
חוף התמרים עכו

24/5/19 - 25/5/19 חצי פנסיון
אישור מיידי

מדיסון

מדיסון

₪1618 מחיר לחדר
הזמן
דן המעיין נצרת

13/6/19 - 15/6/19 חצי פנסיון
אישור מיידי

מלונות בחיפה

חיפה היא העיר השלישית בגודלה בישראל, היא נמצאת בצפון הארץ והיא עיר נמל. בחיפה אוכלוסייה מעורבת יהודית ערבית ובהתאם גם האטרקציות בעיר הן מגוונות. העיר יושבת לחופו של הים התיכון ומציעה חופים נעימים ובחלקה יושבת על שיפוליו הצפוניים והמערביים של הר הכרמל ובדרום מפרץ חיפה.

מלונות בחיפה מציעים הרבה יותר מרק מלון עם בריכה או בלי, חיפה מציעה מבחר גדול של אטרקציות המתאימות לכולם החל מפארק הכרמל עם מבחר עצים, שחים, פלגים של נחלים, שבילי טיול מסומנים ועולם חי עשיר. האטרקציה הכי חשובה בחיפה היא הגן הבהאי עם המוזילאום במרכזו. מראש ההר יורדות 9 מדרגות לכיוון המקדש במרכז, עליהן צמחייה עשירה, גן מעוצב בסגנון מערבי ומזרחי עם סמלים צבעוניים, מדשאות בזוויות שונות, פרחים, מים זורמים מראש ההר ואזורים מיוערים קטנים. הגן מציע שלווה ובמרכזו מקדש עם כיפת זהב.

אטרקציה נוספת חשובה בחיפה היא המושבה הגרמנית – שנבנתה ע"י חברי הטמפלרים ב-1868 וגבולותיה הם דרך העצמאות וחוף הים בצפון, שדרות הציונות, תחנת הרכבת במרכז, רחוב הגפו והגנים הבהאיים, מרכז המושבה נמצא בשד' בן גוריון. במושבה אפשר לראות את הארכיון הבינלאומי קרוב למקדש הבאב בגנים הבנוי בסגנון יווני קלאסי, בתי קפה קטנים מפוזרים במושבה, מסעדות, בתים קטנים עם חזות אירופאית של מרפסות מעוטרות וגגות רעפים ובכלל אווירה שונה וכדאי להסתובב בין הבתים והרחובות הקטנים.

אטרקציות נוספות בעיר – המוזיאון הימי שנמצא בתוך אנייה העוגנת ביבשה, מגדלור סטלה מאריס והמנזר הכרמליטי, המוזיאון הלאומי למדע, טכנולוגיה וחלל, פארק הכרמל, ואדי ניסנס, מוזיאון העפלה וחיל הים, מערת אלישע, גן הפסלים, גן החיות הלימודי, הרכבל, המוזיאון הימי הלאומי, מוזיאון הרכבת, שוק הפשפשים ועוד כל כך הרבה מה לראות ולעשות כשלוקחים מלון בחיפה.