מלונות בחיפה

מלונות בחיפה נהריה והגליל המערבי

* ניתן להזמין חדרים נוספים לאחר חיפוש ובחירת המלון.

חבילות נופש לחיפה

בהזמנת מלון בחיפה תוכלו ליהנות ממבחר גדול של אטרקציות בעיר, אם זה הגנים הבהאיים וכיפת הזהב, פארק כרמל, נמל חיפה, חופים נעימים, גן הפסלים, המושבה הגרמנית, ואדי ניסנס ועוד כל כך הרבה בעיר ובסביבה שלה
חופשה בחיפה מלונות

אחוזת אסיינדה

₪564 מחיר לחדר
הזמן
אחוזת אסיינדה ביער

בין התאריכים, 25/1/22 - 26/1/22 ארוחת בוקר
אישור מיידי

מלונות החיפה זולים

גולדן קראון נצרת

₪836 מחיר לחדר
הזמן
גולדן קראון נצרת

בין התאריכים, 21/1/22 - 22/1/22 חצי פנסיון
אישור מיידי

מלונות החיפה זולים

דן כרמל

₪2902 מחיר לחדר
הזמן
דן כרמל חיפה

בין התאריכים, 27/1/22 - 29/1/22 ארוחת בוקר
אישור מיידי

חופשה בחיפה
רימונים אקוודוקט רגבה

רימונים אקוודוקט רגבה

₪970 מחיר לחדר
הזמן
רימונים אקוודוקט רגבה

בין התאריכים, 30/1/22 - 01/2/22 ארוחת בוקר
אישור מיידי

מלון בחיפה בהזמנה מיידית

גולדן קראון חיפה

₪711 מחיר לחדר
הזמן
גולדן קראון חיפה

בין התאריכים, 01/2/22 - 02/2/22 ארוחת בוקר
אישור מיידי

נופש בחיפה

חיפה היא העיר השלישית בגודלה בישראל, היא נמצאת בצפון הארץ והיא עיר נמל. בעיר אוכלוסייה מעורבת יהודית ערבית ובהתאם גם האטרקציות בעיר הן מגוונות. העיר יושבת לחופו של הים התיכון ומציעה חופים נעימים ובחלקה יושבת על שיפוליו הצפוניים והמערביים של הר הכרמל ובדרום מפרץ חיפה.

מלונות בחיפה מציעים הרבה יותר מרק מלון עם בריכה או בלי, אלא מבחר גדול של אטרקציות המתאימות לכולם כגון פארק הכרמל עם מבחר עצים, שיחים, פלגים של נחלים, שבילי טיול מסומנים ועולם חי עשיר. האטרקציה הכי חשובה בחיפה היא הגן הבהאי עם המוזילאום במרכזו. מראש ההר יורדות 9 מדרגות לכיוון המקדש במרכז, עליהן צמחייה עשירה, גן מעוצב בסגנון מערבי ומזרחי עם סמלים צבעוניים, מדשאות בזוויות שונות, פרחים, מים זורמים מראש ההר ואזורים מיוערים קטנים. הגן מציע שלווה ובמרכזו מקדש עם כיפת זהב.

אטרקציה נוספת חשובה בעיר היא המושבה הגרמנית – שנבנתה ע"י חברי הטמפלרים ב-1868 וגבולותיה הם דרך העצמאות וחוף הים בצפון, שדרות הציונות, תחנת הרכבת במרכז, רחוב הגפו והגנים הבהאיים, מרכז המושבה נמצא בשד' בן גוריון. במושבה אפשר לראות את הארכיון הבינלאומי קרוב למקדש הבאב בגנים הבנוי בסגנון יווני קלאסי, בתי קפה קטנים מפוזרים במושבה, מסעדות, בתים קטנים עם חזות אירופאית של מרפסות מעוטרות וגגות רעפים ובכלל אווירה שונה וכדאי להסתובב בין הבתים והרחובות הקטנים.

אטרקציות נוספות בעיר – המוזיאון הימי שנמצא בתוך אנייה העוגנת ביבשה, מגדלור סטלה מאריס והמנזר הכרמליטי, המוזיאון הלאומי למדע, טכנולוגיה וחלל, פארק הכרמל, ואדי ניסנס, מוזיאון העפלה וחיל הים, מערת אלישע, גן הפסלים, גן החיות הלימודי, הרכבל, המוזיאון הימי הלאומי, מוזיאון הרכבת, שוק הפשפשים ועוד כל כך הרבה מה לראות ולעשות כשלוקחים מלון בחיפה.

 

חיפה

8°-14°
חמישי 10°-11°
שישי 9°-13°
שבת 9°-14°
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי