טיסות לטביליסי

טיסות לטביליסי

טיסות זולות לטביליסי

טיסה לטביליסי

טיסה לטביליסי

בין התאריכים, 28.04 - 08.05
טיסת שכר
ישראייר
טיסות זולות לטביליסי

טיסות זולות לטביליסי

בין התאריכים, 30.04 - 08.05
טיסה סדירה
SUNDOR
טיסה לטביליסי גאורגיה

טיסה לטביליסי גאורגיה

בין התאריכים, 07.05 - 17.05
טיסת שכר
ARKIA AIRLINES
טיסות לטביליסי

טיסות לטביליסי

בין התאריכים, 26.05 - 07.06
טיסת שכר
ARKIA AIRLINES

טיסות לטביליסי עם אופיר טורס
 

כשאומרים טיסות לטביליסי גיאורגיה, הדבר הראשון שעולה לראש, כמובן אחרי החצ'פורי המקומי היוצא מן הכלל, הוא טיול אתגרי. טיול ג'יפים או טרקים רגליים הם הדבר החם כיום ושניהם מתרחשים בלא אחרת מאשר גיאורגיה. אבל המדינה מציעה שפע של מקומות אחרים בהם ניתן ליהנות גם מבלי לכתת את הרגליים בשטחים הרריים ומדבריות צחיחות.
 

העיר העתיקה בטביליסי - טביליסי העתיקה, תוכלו לסייר בין הסמטאות הצרות שברחבי העיר ולהיתקל בכל פעם במקום מרהיב אחר, כשבדרך כלל זו תהיה כנסייה. למרות השפע הרב של כנסיות בעיר, אם ניתן לציין כנסייה אחת באופן ספציפי זו קרוב לוודאי תהיה כנסיית זיאוני, ששמה ניתן לה במחווה להר ציון בירושלים, שם תזכו לחזות בפריט החשוב ביותר לגיאורגים, הרי הוא הצלב של נינו. במידה ואחרי הביקור בכנסייה תהיו מעוניינים לשוב ולהתחבר לשורשים היהודיים שלכם, בית הכנסת המרכזי והמרהיב של העיר הוא המקום הנכון להתחיל בכך.
 

אטרקציות בטביליסי
 

אחת מהן היא שכונת המרחצאות של טביליסי, שמציעה שפע של בתי מרחץ לכל דורש, שם תזכו למספר טיפולים רטובים במיוחד. טיסות ישירות לטביליסי יביאו אתכם גם אל שוק בזרובה, שוק האוכל הגדול של הבירה. במהלך סיורכם בשוק, לצד טעימות מהפירות, הירקות, הגבינות ושאר המטעמים שמציעים לכם הרוכלים במקום, תוכלו לספוג את התרבות המקומית. אם שוק האוכל לא הספיק לכם, תמיד תוכלו להמשיך ולטייל לשוק הבא שיהיה ככל הנראה שוק הפשפשים של העיר, שם תמצאו שפע של יצירות אמנות דוגמת פסלים וציורים.
 

הזמינו אונליין טיסות ישירות לטביליסי במחירים משתלמים והתחילו את החופשה!
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי