טיסות ודילים לזקינטוס
דילים לזקינטוס

דילים לזקינטוס

חבילות נופש לזקינטוס

זקינטוס הוא אי יווני במרכז הים היוני. האי מתאפיין בחופים נעימים, אטרקציות נחמדות כגון חוף הסירה הטרופה, מערות כחולות, כפרים קטנים ואוכל נפלא.
טיסה לזקינטוס

טיסה לזקינטוס

בין התאריכים, 27.06 - 28.06
טיסה סדירה
AEGEAN AIR
טיסות לזקינטוס יוון

טיסות לזקינטוס יוון

בין התאריכים, 18.07 - 25.07
טיסה סדירה
AEGEAN AIR
טיסות לזקינטוס

טיסות לזקינטוס

בין התאריכים, 27.08 - 31.08
טיסה סדירה
AEGEAN AIR
טיסה זולה לזקינטוס

טיסה זולה לזקינטוס

בין התאריכים, 05.11 - 12.11
טיסה סדירה
AEGEAN AIR

חבילות נופש לזקינטוס 


זקינטוס הינו אי מרהיב בהחלט. צורתו של האי היא כשל חץ הפונה לכיוון צפון מערב, חלקו המערבי הוא רמה הררית וחופו הדרום מערבי הוא צוקי, החלק המזרחי הוא מישור פורה ומאוכלס, בחלק זה גם חופים ארוכים עם מספר גבעות. החלק הדרומי מערבי מורכב מחצאי איים החובקים את מפרץ לגאנאס, שם אפשר לראות צבי ים. בטיסות לזקינטוס תוכלו לראות מבנים רבים וכנסיות וונציאניות , בני 500 שנה ויותר. באי אתרי טבע וחופים נעימים, צבי ים בשמורה מוגנת, אתרים ארכיאולוגיים וחיי לילה פעילים.

הזמינו עוד היום חבילת נופש עם אופיר טורס לאי זקינטוס ובואו ליהנות מהחופים השקטים, מאתרי הטבע ומשמורת הצבים.
 

אטרקציות מרכזיות בזקינטוס


מפרץ האנייה הטרופה, עם שלד אנייה טורקית טרופה שנסחפה את החוף, מערות כחולות, עץ זית בן 2000 שנה, חוף צבים המשמש גם כשמורת טבע מוגנת עבורם, כפרים יפים, טברנות מקומיות עם מוזיקה יוונית שמתנגנת עד השעות הקטנות של הלילה, שני פארקי מים, כרמי ענבים, מטעי זיתים ובתים צבעוניים. לצעירים כדאי לגשת לחוף לגלס שמציע חגיגות עד אור הבוקר עם מועדונים, מסיבות מכל הסוגים והרבה אלכוהול.

באי כדאי לרכוש את היין המקומי, דבש, סבונים, צימוקים, שמן זית ומבחר מוצרים שעשויים גם הם משמן זית, ממתקים שונים, גבינות מיוחדות, ריבות תוצרת בית, רחת לוקום ועוד.