דילים לורשה

דילים לורשה

חבילות נופש לורשה

דילים לורשה בירת פולין והגדולה ביותר בה, שוכנת כ350 ק"מ מחופי הים הבלטי. ורשה היא מרכז פוליטי ותרבותי ועיר שוקקת חיים ובעלת חיי לילה פעילים.
דיל לורשה
חופשה בורשה
חופשה בורשה

חופשה בורשה

בין התאריכים, 30.05 - 02.06
ARCHE HOTEL KRAKOWSKA
3  לילות ארוחת בוקר
באישור מיידי
$655
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג
חופשה בורשה פולין

חופשה בורשה פולין

בין התאריכים, 13.06 - 16.06
ARCHE HOTEL KRAKOWSKA
3  לילות ארוחת בוקר
באישור מיידי
$674
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג

דילים לורשה


לפני מלחמת העולם השנייה, ורשה הייתה אחת הערים הנחשבות באירופה. בורשה קיימים המון מבנים ואתרים הסטורים העוסקים בתקופת המלחמה, ביניהם אתרים עם זיקה למורשת היהודית כמו מוזיאון גטו ורשה ובית הקברות היהודי. מאז תום המלחמה תושבי העיר עובדים על שיקומה, במטרה להחזיר אותה לימי הזוהר. נראה שזה עובד להם - בשנים האחרונות חוזרת ורשה להיות מוקד תיירות מבוקש, בזכות מגוון אתרים הסטוריים ומוזיאונים, פארקים ומרכזי קניות, מסעדות ומועדונים. ורשה מתאימה כיעד לחופשה לכל אחד ובכל עונה בזכות האטרקציות הייחודיות שלה ובחירה בין אחת מתוך מגוון חבילות נופש לורשה מאתר "אופיר טורס" תשים אתכם במרכז המפה – ובמלון מאובזר וקרוב לכל המקומות החשובים.
 

אתרים מרכזיים בורשה


כדאי לבקר בעיר העתיקה בורשה, שהוכרזה כשאתר מורשת עולמית ע"י ארגון אונסק"ו. העיר עמוסה בסמטאות צרות, מבני ציבור ומורשת בני מאות שנים. בטיול בעיר העתיקה מומלץ לבקר בכיכר העיר העתיקה (Rynek Starego Miasta) הססגונית ולנוח באחד מהמסעדות ובתי הקפה במקום. את הכיכר תזהו באמצעות פסל בת הים הקטנה במרכזה.
אחד המקומות היפים בורשה הוא פארק לזינסקי, פארק ענקי המהווה מקום המפגש המועדף של הפולנים תושבי העיר. הפארק זו הזדמנות לטייל בחיק הטבע ולהירגע ליד אחד הנחלים או לשוט באגם. הילדים יהנו לרדוף אחר סנאים ולהאכיל טווסים. בכל יום ראשון בחודשים מאי עד ספטמבר, מתקיים בפארק קונצרט המוקדש לוולסים של המלחין שופן, המלחין הפולני הידוע.
 

מוזיאונים בורשה
 

ורשה מציעה למטיילים מבחר מוזיאונים בתחומים שונים. המוכר לישראלים הוא המוזיאון לתולדות יהודי פולין, הממוקם בשטח בו היה בעבר גטו ורשה. המוזיאון מגולל את תולדות היהודים שחיו בפולין עד סיום המלחמה. מוזיאון אחר להרחבת הידע על תקופת השואה הוא מוזיאון מרד ורשה, בניגוד למוזיאון הקודם, זה עוסק בקרבות שפרצו בין הכוחות הפולנים לגרמנים במטרה לשחרר את העיר, ואינו מגולל את מאורעות היהודים בעיר.

מוזיאונים אחרים בורשה מציגים צד אחר של העיר – ורשה אחראית על המון גילויים והתפתחויות מדעיות. בין השאר חיה בורשה המדענית מארי קירי, שכיום ביתה הפך למוזיאון מארי קירי ובו ניתן להתרשם מפועלה שזיכה אותה בשני פרסי נובל. אלו מכם שרכשו חבילת נופש לורשה עם ילדים, מרכז קופרניקוס למדע הוא המקום בשבילכם: מוזיאון מדע אינטרקטיבי, אליו מומלץ להגיע עם ילדים. המוזיאון מדגים תופעות ושכלולים מדעיים על ידי מתקנים ומיצגים שונים. הילדים יוציאו שם את האנרגיות המיותרות וגם ילמדו כמה דברים חדשים.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.