דילים לורשה

דילים לורשה

חבילות נופש לורשה

ורשה, בירת פולין, ממוקמת על גדות נהר הוויסלה. דילים לורשה מציעים למטייל מבחר של אטרקציות כגון תיאטראות, אופרה, בניין הפילהרמונית, מוזיאונים ומבנים היסטוריים
דיל לורשה

דיל לורשה

565 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
METROPOL

11/10/19 - 15/10/19 ארוחת בוקר

חבילת נופש לורשה

חבילת נופש לורשה

$499 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
RADISSON BLU SOBIESKI

20/9/19 - 23/9/19 ארוחת בוקר

דיל לורשה

דיל לורשה

$743 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
CAMPANILE VARSOVIE

04/10/19 - 07/10/19 ארוחת בוקר העברות
אישור מיידי

דיל לורשה

דיל לורשה

675 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
METROPOL

17/10/19 - 21/10/19 ארוחת בוקר

טיסות אל על

חבילת נופש לורשה

חבילת נופש לורשה

625 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
METROPOL

28/9/19 - 02/10/19 ארוחת בוקר

דיל לורשה

דיל לורשה

615 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
METROPOL

13/10/19 - 17/10/19 ארוחת בוקר

דילים לורשה עם אופיר טורס


לפני מלחמת העולם השנייה, ורשה הייתה אחת הערים הנחשבות באירופה. בורשה קיימים המון מבנים ואתרים הסטורים העוסקים בתקופת המלחמה, ביניהם אתרים עם זיקה למורשת היהודית כמו מוזיאון גטו ורשה ובית הקברות היהודי. מאז תום המלחמה תושבי העיר עובדים על שיקומה, במטרה להחזיר אותה לימי הזוהר. נראה שזה עובד להם - בשנים האחרונות חוזרת ורשה להיות מוקד תיירות מבוקש, בזכות מגוון אתרים הסטוריים ומוזיאונים, פארקים ומרכזי קניות, מסעדות ומועדונים. ורשה מתאימה כיעד לחופשה לכל אחד ובכל עונה בזכות האטרקציות הייחודיות שלה ובחירה בין אחת מתוך מגוון חבילות נופש לורשה מאתר "אופיר טורס" תשים אתכם במרכז המפה – ובמלון מאובזר וקרוב לכל המקומות החשובים.

חבילות נופש לורשה – עיר מתפתחת עם זיקה לעבר


חבילות נופש לורשה מתמקדות בעיקר בעיר העתיקה, שהוכרזה כשאתר מורשת עולמית ע"י ארגון אונסק"ו. העיר עמוסה בסמטאות צרות, מבני ציבור ומורשת בני מאות שנים. בטיול בעיר העתיקה מומלץ לבקר בכיכר העיר העתיקה (Rynek Starego Miasta) הססגונית ולנוח באחד מהמסעדות ובתי הקפה במקום. את הכיכר תזהו באמצעות פסל בת הים הקטנה במרכזה.
אחד המקומות היפים בורשה הוא פארק לזינסקי, פארק ענקי המהווה מקום המפגש המועדף של הפולנים תושבי העיר. הפארק זו הזדמנות לטייל בחיק הטבע ולהירגע ליד אחד הנחלים או לשוט באגם. הילדים יהנו לרדוף אחר סנאים ולהאכיל טווסים. בכל יום ראשון בחודשים מאי עד ספטמבר, מתקיים בפארק קונצרט המוקדש לוולסים של המלחין שופן, המלחין הפולני הידוע.

נופש בורשה – תמיד מגלים בה משהו חדש


חבילות נופש לורשה מציעות למטייל גם מבחר מוזיאונים בתחומים שונים. המוכר לישראלים הוא המוזיאון לתולדות יהודי פולין, הממוקם בשטח בו היה בעבר גטו ורשה. המוזיאון מגולל את תולדות היהודים שחיו בפולין עד סיום המלחמה. מוזיאון אחר להרחבת הידע על תקופת השואה הוא מוזיאון מרד ורשה, בניגוד למוזיאון הקודם, זה עוסק בקרבות שפרצו בין הכוחות הפולנים לגרמנים במטרה לשחרר את העיר, ואינו מגולל את מאורעות היהודים בעיר.

מוזיאונים אחרים בורשה מציגים צד אחר של העיר – ורשה אחראית על המון גילויים והתפתחויות מדעיות. בין השאר חיה בורשה המדענית מארי קירי, שכיום ביתה הפך למוזיאון מארי קירי ובו ניתן להתרשם מפועלה שזיכה אותה בשני פרסי נובל. אלו מכם שרכשו חבילת נופש לורשה עם ילדים, מרכז קופרניקוס למדע הוא המקום בשבילכם: מוזיאון מדע אינטרקטיבי, אליו מומלץ להגיע עם ילדים. המוזיאון מדגים תופעות ושכלולים מדעיים על ידי מתקנים ומיצגים שונים. הילדים יוציאו שם את האנרגיות המיותרות וגם ילמדו כמה דברים חדשים.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.