טיול מאורגן לאוסטריה

טיול מאורגן לאוסטריה

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים לאוסטריה

טיול מאורגן לאוסטריה שידועה כאחת המדינות היפות ביותר ביבשת אירופה. נופיה ההרריים והמושלגים, הערים הציוריות וכפריה היפים, התרבות האירופאית הקלאסית בה היא מתהדרת וכמובן השניצל, השטרודל ושאר המאכלים האופייניים לה, כל אלו הפכו את אוסטריה ליעד תיירותי מוביל
היהלום האוסטרי
טיול מאורגן לאוסטריה

טיול מאורגן לאוסטריה

1,114 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
יהלום אוסטרי 2022
בין התאריכים, 17/7/22 - 24/7/22 ארוחת בוקר
היהלום האוסטרי

היהלום האוסטרי

984 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
יהלום אוסטרי 2022
בין התאריכים, 07/8/22 - 14/8/22 ארוחת בוקר

טיולים מאורגנים לאוסטריה עם אופיר טורס 


טיול מאורגן לאוסטריה - מסלול טיול היהלום האוסטרי


כוכבי הטיול: לינץ, חבל זלצקמרגוט , סנט גילגן , סנט וולפגאנג , באד אישל, האלשטאט, אינסברוק, זלצבורג, וינה, ברטיסלבה (סלובקיה)

יום 1: ת"א – ברטיסלבה – לינץ - ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס לברטיסלבה - בירת סלובקיה. לאחר נסיעה קצרה נעבור את הגבול לאוסטריה ונעשה את דרכנו ללינץ היפה, העיר השלישית בגודלה באוסטריה, אשר נבחרה בשנת 2009 לבירת התרבות של אירופה. נטייל בכיכר המרכזית הגדולה והמרשימה – "האוטפלאץ", השוכנת על גדת הדנובה, נראה את עמוד השילוש הקדוש שבנוי משיש לבן, את בית העירייה העתיק, את הכנסייה העתיקה שצבועה בירוק ואת הארמון המפואר של הקיסר פרידריך השלישי. מלינץ ניסע למלוננו שבאזור חבל טירול - לארוחת ערב וללינה.

יום 2: חבל זלצקמרגוט – סנט גילגן – סנט וולפגאנג – באד אישל - האלשטאט - היום נטייל בנוף הציורי של אזור האגמים שבזלצקמרגוט. ניסע לעיירה סנט גילגן שממנה נפליג (בתשלום) בשייט פסטורלי על אגם וולפגאנג היפהפה לעיירה הציורית - סנט וולפגאנג. לאחר מכן ניסע לעיירה באד אישל, מקום מגורי הקיץ של הקיסר פרנץ יוזף, שם נראה את הטיילת שבה הוא הציע נישואין לסיסי. לא נפסח, כמובן, על קונדיטוריה "צאונר" המפורסמת. משם נמשיך לעיירה האלשטאט, הנחשבת בעיני רבים ליפה ביותר באוסטריה. בתי העיירה בנויים על צלע של הר, הנושק לאגם שלמרגלותיו. בתום היום נשוב למלוננו - לארוחת ערב וללינה.

יום 3: קניון ליכטנשטיינקלאם והר גרוסגלוקנר (יום חופשי) - יום חופשי. למעוניינים, ניתן לצאת (בתשלום) לטיול בקניון ליכטנשטיינקלאם המרשים, שנוצר על ידי מי הנהר, אשר חצבו בסלע בעידן הקרח. נלך בערוץ על גשרוני עץ שמתחתיהם זורמים מי הנהר הגועשים ונראה את המראות המרשימים שייצר הטבע - עד שנגיע למפל הגדול שבקצהו. לאחר מכן ניסע באחת הדרכים היפות ביותר באירופה, דרך מעברי ההרים של האלפים הגבוהים, להר גרוסגלוקנר - הגבוה שבהרי אוסטריה. במהלך הנסיעה נעצור לתצפיות נוף מרהיבות ובמוזיאון האלפינסטי. בקצה הדרך נגיע למתחם פרנץ יוזף - לתצפית פנורמית על קרחון העד האדיר שממול. נראה את המרפסת של הקיסר ונבקר בבית הזכוכית של סברובסקי. בתום היום נשוב למלוננו - לארוחת ערב וללינה.

יום 4: אינסברוק - לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור באינסברוק - בירת חבל טירול ואחת הערים הגדולות והיפות באוסטריה. נטייל ברחוב הראשי של העיר, הקרוי על שם המלכה - מריה תרזה. נראה את הגג המוזהב של המלך מקסימיליאן, את בית הלבלינג, את מגדל העיר ואת האנדרטה לזכר נספי השואה. נמשיך לביקור במתחם עולם הקריסטל של סברובסקי, שם נבקר בחנות מעוצבת להפליא שבה נמכרים מוצרי החברה, תוך שאנו מתרשמים מאמנות הקריסטלים והתכשיטים, הידועים בעולם כולו. בתום הביקור נשוב למלוננו - לארוחת ערב וללינה.

יום 5: מפלי קרימל – צל-אם-זה (יום חופשי) - יום חופשי. למעוניינים, ניתן לצאת (בתשלום) לסיור במפלי קרימל - המפלים הגבוהים ביותר באירופה. נצפה בהשתאות במים האדירים שמקורם במי הפשרת השלגים של הרי האלפים הנופלים מגובה של 380 מטר ומתנפצים אל הקרקע בעוצמה רבה. מקרימל נעשה את דרכנו לעיירת הסקי היפהפייה: צל-אם-זה, השוכנת על שפת אגם מקסים, בין היפים ביותר באזור. נטייל לאורך הטיילת היפהפייה שעל שפת האגם, נראה את מגדל העיר העתיק ונהנה מהמדרחוב, הגדוש בבתי קפה מזמינים. בתום היום נשוב למלוננו – לארוחת ערב וללינה.

יום 6: זלצבורג - עם בוקר ניסע לכיוון זלצבורג - עיר הולדתו של מוצרט שעל גדות הנהר הזלצאך. נטייל בעיר היפהפייה, נראה את גני מיראבל היפים שבהם צולמו סצנות מתוך הסרט: "צלילי המוסיקה". נחצה את גשר המנעולים, נראה את בית הולדתו של מוצרט, את הקתדרלה המרשימה, את רחוב היהודים ואת רחוב הזהב. לקראת סוף הסיור, נבקר גם בכיכר עם המזרקה הגדולה באירופה – מזרקת הסוסים המרשימה. אחה"צ, זמן חופשי לסיורים עצמאיים בעיר. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לטיול בגני ארמון הלברון המפורסמים במשחקי המים המפתיעים והמשעשעים שבהם. בתום היום נחזור למלוננו – לארוחת ערב וללינה.

יום 7: וינה – ברטיסלבה – תל אביב - עם בוקר נצא לווינה - בירת אוסטריה, המוכרת גם כבירת הוולס, השטרודל והשניצל. נסייר בעיר העתיקה ונראה את האתרים הבאים: בית האופרה המפואר, כיכר מריה תרזה, בית הפרלמנט, ארמון הופבורג, קתדרלת סנט סטפן, כיכר היהודים עם אנדרטת ה"ספריה" שבה ועוד. בשעות אחה"צ נמשיך לסיור במתחם בתי הונדרטוואסר שבווינה, שם נראה את הארכיטקטורה הייחודית המשולבת בצמחייה טבעית. לאחר הסיור ניפרד מווינה ונעשה דרכנו לברטיסלבה - לטיסה חזרה לארץ.

המחירים כוללים:
v טיסות צ'ארטר במסלול תל אביב – ברטיסלאבה – תל אביב (ללא אוכל ושתייה)
v בית מלון - אכסון במלון בדרגת תיירות טובה.
v תחבורה – אוטובוס תיור נוח וממוזג לביצוע הסיורים.
v דמי כניסה לאתרים לפי מסלול הטיול.
v תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל
v מדריך מקצועי מבית אופיר טורס

המחירים אינם כוללים:
v תשר למדריך הקבוצה
v הנפקת דרכון ו/או הארכת תוקפו (על הדרכון להיות בתוקף למשך 6 חודשים מיום תחילת הטיול)
v תוספת דלק ומיסים – תוספת דלק שתחול לאחר 1.12.2016 וכן מיסי נמל בחו"ל
v דמי סבלות
v כל מה שלא כלול בסעיף "המחירים כוללים"

הערות:
המסלול מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או את סדר הימים.
ייתכנו שינויים בסדר ובמקומות הלינה.

טיולים מאורגנים לאוסטריה - מסלול טיול האימפריה האוסטרו-הונגרית


יום 1 - נתב"ג - טריאסטה – ארמון מירמרה – כיכר איטליה המאוחדת - לאחר הנחיתה בטריאסטה נצא לסיור בעיר היפה. נבקר בארמון מירמרה המפואר שנבנה ע"י הנסיך מקסימיליאן מבית הבסבורג לאשתו שרלוטה. נראה את החדרים המפוארים ונסייר בגני הארמון היפים שצופים אל הים. נמשיך בסיור בעיר, ניסע ונראה את בית הכנסת הגדול, נטייל בכיכר המפוארת איטליה המאוחדת וכיכר הבורסה, נראה את תעלת מי הים החודרת ליבשה ונתרשם מהעתיקות שמהן צמחה העיר. בתום הסיור ניסע לסבטי מרטין שבקרואטיה הנמצאת על גבול ארבעת המדינות: סלובניה, קרואטיה, הונגריה ואוסטריה.

יום 2 – אגם בלטון - הונגריה - למעוניינים ניתן לצאת בתשלום ליום טיול בריביירה ההונגרית - אגם בלטון. האגם אשר מימיו צלולים ומתוקים והוא הגדול ביותר במרכז אירופה וחולש על 195 ק”מ של חופי רחצה. בדרכנו לאגם נעצור בעיר הרנד לביקור במוזיאון הפורצלן המאפשר הצצה לייצור הפורצלן בעל השם העולמי. לאחר הביקור נמשיך לאגם בלטון משם נעלה לתצפית מרהיבה על האגם והאזור כולו ולאחר מכן נרד למדרחוב שם יינתן זמן חופשי. בסיום הביקור נמשיך חזרה למלוננו.

יום 3 – גרץ – אוסטריה – יום חופשי - לאחר ארוחת הבוקר המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לטיול באוסטריה לעיר גרץ. נעבור את הגבול האוסטרי ונתחיל את בעיר השנייה בגודלה והמרשימה גרץ, עיר משכנם של אצילי בית הבסבורג. נבקר באחוזת הקבר של הקיסר פרדיננד השני שנבנה בסגנון בארוקי-מנייריסטי, נמשיך למוזוליאום הנמצא בסמוך לקתדרלה של גראץ המפורסמת, עם ציור הקיר החיצוני המרשים. נמשיך לאופטפלאץ (Hauptplatz) - הכיכר המשולשת הנמצאת בלב העיר העתיקה. סביב כיכר זו ניצבים בתים עתיקים ביניהם בית העירייה שנבנה בסוף המאה ה-19בסגנון הרנסנס עם המזרקה המוקפת בארבע דמויות נשיות המסמלות את ארבעת הנהרות שמסביבה. בדרכנו חזרה למלון ניסע לאורך נהר המורה העובר במדינות סלובניה, אוסטריה, קרואטיה והונגריה ונתרשם מטחנות המים שנותרו מהמאה הקודמת ושהופעלו על ידי זרם הנהר מאז המאה הרביעית לפנה"ס. לעת ערב נגיע למלוננו לארוחת ערב וללינה.

יום 4 – זגרב - לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את המלון וניסע לבירת קרואטיה – זגרב. נטייל ברחובות העיר העתיקה, נראה את כנסיית מרקוס הקדוש, את מגדל התותח, את כיכר "באן ילצ'יץ'", את השוק המקומי... ועוד. נמשיך לסיור בבית הקברות הייחודי – "מירוגוי", המשותף לשלוש הדתות המונותאיסטיות. בתום לעת ערב נחצה את הגבול לסלובניה ונגיע למלוננו - לארוחת ערב וללינה.

יום 5 – פטוי ומריבור - לאחר ארוחת הבוקר ניסע למקום בו נבחר אספסיאנוס לקיסר רומא. נתחיל את הביקור בטירה המרשימה שנבנתה באמצע המאה ה – 12 על ידי הארכי דוכסות של זלצבורג על מנת להגן על העיר מפני הצבא ההונגרי. נמשיך לסיור בעיר העתיקה והציורית, נטייל בסמטאות הצרות ונתרשם מהמבנים והכיכרות שעברו מלאכת שחזור ושיקום. נראה את המנזר המינוריטי השוכן יחד עם הכנסייה בתוך מבנה מרשים עם חזית מרהיב הנראה את בניין העירייה שבעבר היה ארמון ונתרשם ממגדל העיר הנישא מעל הגגות עם הצריח הארגמני. לקראת הצהרייםניסע למריבור, העיר השנייה בגודלה בסלובניה. נטייל במדרחוב היפה ומשם נמשיך לרחוב צדדי הסמוך לחומות העיר בו ממוקם בית הכנסת המקומי שנבנה במאה ה-14. בית הכנסת עצמו, לאחר גלגולים רבים ומרתקים הוסב לאתר שימור ומחקר יהודי ובתוכו מוצגת תערוכה אשר נושאה מתחלף מדי כמה שבועות. נמשיך במארג הסמטאות והמדרחובים שעמוסים בשלל חנויות, גלריות לאמנות, בתי קפה ומסעדות ובתום הביקור ניסע לארוחת ערב ולינה במלוננו שבסלובניה.

יום 6 - בלד – מצודת בלד - ערוץ וינטגר – שמורת הטריגלב - אגם בוהיני - עם בוקר נצא להליכה בערוץ וינטגר העמוק, שבו זורמים בשצף קצף מי נהר הסאווה. נלך על שבילים ונחצה גשרונים שתחתם זורמים וניתזים מי הנהר. טבע במיטבו. ניסע למצודת בלד המרשימה, שנבנתה לפני כאלף שנים, על צוק שמשקיף על האגם הרומנטי ביותר באירופה. נסייר במצודה ובמוזיאון ונשקיף מלמעלה על האי שבמרכז האגם. נמשיך לעיירה היפה ולא נפסח על בתי הקפה שעל שפת האגם, שבהם מוגשת עוגת הקרמשניט המפורסמת. נמשיך בנסיעה לשמורת הטריגלב, נחצה את עמק בוהיני שזרוע בכפרים ועיירות יפהפיות וניסע לאורך אגם בוהיני, אשר במימיו נשקפים הרי האלפים היוליים. המעוניינים יוכלו להעפיל (בתשלום) לפסגת הר הווגל שממנו נשקף נוף מדהים של האגם ושל רכסי הרי האלפים הגבוהים. בסוף היום ניסע למלוננו לארוחת ערב ולמנוחה.

יום 7 - מערת פוסטוינה –לובליאנה - לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מהמלון וניסע לביקור במערת הנטיפים 'פוסטוינה', שהיא מהגדולות והארוכות בעולם. נעלה על רכבת קטנה שתסיע אותנו למרכז המערה ומשם נמשיך בהליכה ונעבור בין כל אולמות הנטיפים המדהימים ביופיים. בתום הביקור ניסע לבירת סלובניה, לובליאנה היפה. נחצה את הגשר המשולש, נראה את שוק המזון ושוק הפרחים, נטייל לאורך הנהר, נראה את גשר הדרקונים וגשר הסנדלרים, ניכנס לקתדרלה היפה ולבית העירייה העתיק (במידה ותהיה אפשרות) ונטייל בסמטאות היפהפיות. בתום היום נשוב למלוננו.

יום 8 - טיסה לארץ - בבוקר עמוסי חוויות ורשמים נשים פעמינו לשדה התעופה לטיסה חזרה ארצה.

המחירים כוללים:
v טיסות
v ביתי מלון - אכסון במלונות בדרגת תיירות טובה.
v תחבורה – אוטובוס תיור נוח וממוזג לביצוע הסיורים.
v דמי כניסה לאתרים לפי מסלול הטיול.
v תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל
v מדריך מקצועי מבית אופיר טורס

המחירים אינם כוללים:
v תשר למדריך הקבוצה
v הנפקת דרכון ו/או הארכת תוקפו (על הדרכון להיות בתוקף למשך 6 חודשים מיום תחילת הטיול)
v תוספת דלק ומיסים – תוספת דלק שתחול לאחר 1.12.2015 וכן מיסי נמל בחו"ל
v דמי סבלות
v כל מה שלא כלול בסעיף "המחירים כוללים"

הערות:
המסלול מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או את סדר הימים.
ייתכנו שינויים בסדר ובמקומות הלינה.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות. 
רוצה שמומחה יחזור אליך? נא השאר פרטים
תחזרו אליי