טיסות לפריז

טיסות לפריז

טיסות זולות לפריז

טיסות פריז

טיסה לפריז

$503 מחיר לאדם
הזמן

19/9/19 - 24/9/19
טיסות - שכר אישור מיידי

טיסות פריז

טיסה לפריז - צרפת ראש השנה

580 מחיר לאדם
הזמן

25/9/19 - 02/10/19
טיסות - שכר אישור מיידי

טיסות פריז

טיסה זולה לפריז

$343 מחיר לאדם
הזמן

03/10/19 - 07/10/19
טיסות - שכר אישור מיידי

טיסות פריז

טיסה לפריז

$342 מחיר לאדם
הזמן

29/9/19 - 03/10/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסות פריז

טיסה סדירה לפריז

$848 מחיר לאדם
הזמן

26/9/19 - 30/9/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסות פריז

טיסה לפריז בצרפת

$313 מחיר לאדם
הזמן

19/9/19 - 23/9/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסות לפריז עם אופיר טורס

טיסות פריז - אתרים מומלצים


טיסות לפריז הן טיסות אל האטרקציות המפורסמות שמציעה בירת צרפת: מחד, מגדל אייפל, שהפך לסמלה של העיר, מאידך, קתדרלת נוטרדאם, שבנייתה החלה בשנת 1163, ממנה נמדדות כל הדרכים בצרפת והיא מרכז התרחשותו של ספרו של ויקטור הוגו "הגיבן מנוטרדאם". כדאי לבקר גם בקפלת הסורבון, שהוקמה בתחילת המאה ה-17, בכנסיית סנט שאפל הגותית והיפה, בגשר אלכסנדר השלישי, המעוטר בפסלים יפים, בארמון האינווליד ובארמון ורסאי.

אם לקחתם טיסה לפריז בשיא עונת התיירות, כדאי להימלט מההמון ומהחום בגני טרוקדרו הנעימים, הממוקמים בסמוך לארמון שאיו וכמובן שיטוט נעים בשאנז אליזה, השדרה המפורסמת של העיר, שמראה ביום ובלילה שונה לחלוטין.

טיסות זולות לפריז - בזכות האמנות


כמה מגדולי האמנים בתרבות המערבית הפכו את פריז לביתם: ארנסט המינגווי ופ. סקוט פיצ'גרלד, ט.ס. אליוט וגרטרוד סטיין, פיקאסו ומאטיס, דאלי ובונואל. המוזיאון הראשי בעיר הוא מוזיאון הלובר, בו מוצגים בין היתר ונוס ממיילו והמונה ליזה המסתורית של דה וינצ'י.
עוד כדאי לבקר במוזיאון הלאומי לאמנות מודרנית, השוכן במרכז פומפידו ונחשב לאחד המשובחים בעולם. מוזיאון ד'אורסה המוקדש לזרם האימפרסיוניסטי, מוזיאון פיקאסו ומוזיאון רודן, המוקדשים לשני האמנים הגדולים.

כרטיס טיסה לפריז - בילויים וחיי לילה


הזמנתם כרטיס טיסה לפריז ובמהלך חופשה בעיר תוכלו לצאת לסיורים מודרכים ברגל, לרכב על אופניים, לשוט על נהר הסיין ואפילו להתנסות בטיפוס סלעים או בצניחה חופשית. לחובבי האוכל פריז היא גן עדן ועליה מבוסס כל הבישול הקלאסי המערבי, בעיר באלפי מקומות קטנים ונפלאים לאכול, החל מבתי קפה קטנים ונפלאים, ביסטרו שכונתיים, דוכני קרפים או ערמונים, קונדיטוריות קטנטנות, מעדניות שמציעות בגט טרי עם גבינות משובחות ועד לא פחות מעשר מסעדות בעלות שלושה כוכבי מישלן.

עבור אוהבי האופנה והשופינג גוצ'י, איב סאן לורן, שאנל ודיור כולם מחזיקים חנויות דגל ברחבי העיר. אולם גם אופנת הרחוב נהדרת ומתאימה במיוחד לצעירים ולצעירות.

טיסות לואו קוסט לפריז עם הילדים במחירים מעולים


אם לקחתם טיסות לואו קוסט לפריז עם הילדים – היו בטוחים שיהיה לכם המון מה לראות ולעשות בעיר. המקום הראשון בו תרצו לבקר הוא עיר הילדים, מתחם של מדע, מוזיקה, טבע ואמנות המתאים במיוחד לילדים. גם מגדל אייפל, שאי אפשר לפספס אותו מתאים לילדים, בעיקר בזכות הטיפוס והנוף שנשקף ממרומיו. עוד כדאי לבקר במרכז פומפידו, שהגלריה התחתונה שלו מוקדשת לילדים, במוזיאון ההיסטוריה והטבע, בגני טיולרי ובגני לוקסמבורג, שבקיץ נערכים בהם הופעות וירידים. כמובן שטיסה לפריז עם הילדים לא תהיה שלמה בלי נסיעה ליורודיסני, בסך הכל חצי שעה ברכבת, אבל חווית לונה פארק מדהימה שהם יזכרו לכל החיים.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.