דילים לסנטוריני

דילים לסנטוריני

חבילות נופש לסנטוריני

חבילות לסנטוריני, אי ביוון עם בתים לבנים עם כיפות כחולות, צוקים מרשימים, חופים נעימים ומזג אוויר קייצי. חבילות נופש לסנטוריני מושכות תיירים בכל שנה למקומות הקסומים של האי, הים הכחול והשקיעות הצהובות
טיסה לסנטוריני

טיסה לסנטוריני

$349 מחיר לאדם
הזמן

27/10/19 - 30/10/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסה לסנטוריני

טיסה לסנטוריני

$424 מחיר לאדם
הזמן

07/11/19 - 10/11/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסה לסנטוריני

טיסה זולה לסנטוריני

$270 מחיר לאדם
הזמן

10/11/19 - 13/11/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

דילים לסנטוריני ביוון עם אופיר טורס 


דילים לסנטוריני, מהאיים המפורסמים של יוון, עם נוף דרמטי, כפרים מיוחדים, בתים צבועים בכחול ולבן, סמטאות צרות, מלונות בוטיק קטנים עם בריכות שחייה צמודות, מזג אוויר קייצי, חופים עם חול שחור ומים צלולים, טברנות ובתי קפה עם אוכל טוב, חנויות יוקרתיות ואווירה ידידותית, כל אלו הפכו אותה לאי תיירותי פופולרי. את האי והאיים הסמוכים מקיפה לגונה מרכזית שהיא למעשה הקלדרה, שנוצרה בעקבות התמוטטות תא מאגמה מתחת להר הגעש ואח"כ התרוקן. במרכז הקלדרה שוכנים 2 איי געש קטנים.

הזמינו עוד היום חבילת נופש לסנטוריני ובואו ליהנות מהאי המצוין, האוכל הנפלא והשקיעות המפורסמות.

חבילות נופש לסנטוריני – אטרקציות מרכזיות


חבילות נופש לסנטוריני יביאו אתכם אל 8 חופים שחלקם עם חול כהה ואחרים עם חלוקי נחל, מי הים צלולים ובצבע קריסטל. על קו החוף מלונות, בריכות שחיה, מסעדות וטברנות, מועדוני לילה ופעילויות כגון סקי מים, גלישת רוח וסירות פדלים. דילים לסנטוריני מציעים גם חיי לילה תוססים עם ברים ופאבים, אווירה שמחה, מועדונים עם סוגים שונים של מוזיקה ובחלקם גם מוזיקה אותנטית יוונית. ברחבי האי אפשר ליהנות גם מטעימות יין וסיורים ביקבים המקומיים, מומלץ לטייל בכפרים הקטנים שמחוץ לערים הגדולות או פשוט ליהנות מהשקיעה המרהיבה שמופיעה בכל הגלויות המפוזרות ברחבי האי.

חבילות לסנטוריני מובילות לעיר הבירה - פירה ובה ומחוץ לעיר מבחר גדול של אטרקציות - מוזיאונים – המוזיאון לארכיאולוגיה, המוזיאון הפרה היסטורי, מוזיאון לגארו גיזי, תצוגת ציורי הקיר של ת'ירה, מוזיאון היין וולקאן, כנסיות – הקתדרלה המטרופוליטנית האורתודוכסית, הקתדרלה הקתולית, המנזר הדומיניקני, רחובות צרים וציוריים, חנויות, נמל עתיק, אתר ארכיאולוגי אקרוטירי בו אפשר לחזות בשרידי העיר העתיקה שנחרבה לפני 500 שנה, בחומות קסטרו בכפר איאה מומלץ לעמוד ולראות את השקיעה המרשימה או לצאת לסיבוב ברחבי האי וליהנות מהנופים המושלמים.

למעוניינים אפשר לצאת לשייט אל עבר הר הגעש, הטיולים יוצאים מפירה ובמהלכם תעצרו ותטפסו על ההר ותראו את נופי המכתשים, העשן המגיח מהאדמה והאדמה החמה. בדרך עוצרים גם במעיינות חמים של האי פאליה קאמני.