טיסות מחיפה לחו

טיסות ישירות מחיפה לקפריסין

מידע על טיסות זולות מחיפה

טיסות מקפריסין לחיפה
טיסה ישירה מחיפה לפאפוס
טיסה ישירה מחיפה לקפריסין

טיסות מחיפה לקפריסין

נמל התעופה בחיפה  הוקם בשנת 1934 וקרוי על שם אורי מיכאלי, מחלוצי הטיס העברי וממייסדי תחום התעופה בארץ. הנמל שוכן בכניסה המזרחית לחיפה, משרת את התעופה האזרחית ופתוח לנוסעים החל מהשעה 6:30 בבוקר.
בנמל שני מסלולי המראה, הארוך מביניהם משמש להמראות ונחיתות. הקטן משמש לטיסות פנים ארצי לאילת והן כנמל בינלאומי, ממנו יוצאות טיסות צ'רטר ופרטיות ללרנקה, פאפוס, כרתים וכדומה. 
את הפעילות העיקרית שבנמל מבצעת חברת ישראייר, אשר מקיימת מספר טיסות לאילת וכן חברות צ'רטר אשר טסות ליעדים קרובים כגון חברת התעופה טוס אירוויס הקפריסאית שהוסיפה כיעד גם את אתונה.
הטיסות בנמל יוצאות על בסיס יומי שלוש פעמים ביום מחיפה, במטוסים המעניקים חווית טיסה ייחודית בדומה לטיסה פרטית, משך הטיסה כ-50 דקות.

תחבורה

לנמל חיפה אפשר להגיע במספר דרכים 

רכבת:

התחנות הקרובות לנמל הן לב המפרץ, חוצות המפרץ וקריית-חיים.
הגעה מתחנת הרכבת אל הנמל אפשרית באמצעות מונית מיוחדת או באוטובוס אגד - קו 58.

רכב:

במידה והחלטתם להגיע ברכב מחכה לכם בחזית הטרמינל מגרש חנייה מואר ומגודר עם 100 מקומות חנייה. החנייה ללא תשלום. על בסיס מקום פנוי, ניתן להחנות רכבים למספר ימים.
לשירות הנוסעים בתוך המגרש עגלות לנשיאת כבודה ללא תשלום.
היתרונות לטסים לחופשה מחיפה-
מדובר בנוחות חסרת תקדים לגרים באזור, מי שגר בצפון הארץ יכול להנות מהקרבה משדה התעופה הקרוב ואף להגיע לשדה אך ורק שעה וחצי לפני הטיסה! כמו כן גם לעבור את מסלול הצ"ק אין במהירות. טיסות יצאו על בסיס יומי שלוש פעמים ביום מחיפה, במטוסים המעניקים חווית טיסה ייחודית בדומה לטיסה פרטית, משך הטיסה כ-50 דקות, גם מי שלא גר באזור עשוי להנות משלל היתרונות, כמו חניית הרכב בחניה של השדה  

הטיסות הישירות יבוצעו על ידי חברה קפריסאית במטוסים קטנים עם 37 מושבים. הנוסעים יוכלו להגיע לשדה כשעה וחצי בלבד לפני הטיסה.
באתר אופיר טורס ניתן למצוא טיסות וחבילות מחיפה לקפריסין!
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי