דילים ללונדון

דילים ללונדון

חבילות נופש ללונדון

דילים ללונדון כן מחכים לכם! העיר לונדון היא מוקד לתרבות, אמנות, היסטוריה ובירה. עד לא מזמן נחשבה לונדון ליעד מעט יקר לכיס הישראלי, בגלל מטבע הפאונד היקר. אך בשנים האחרונות מציעה חברת אופיר טורס דילים ללונדון במחירים אטרקטיביים, כדי שגם אתם תוכלו ליהנות מהצגות, מוזיאונים, קניות, הופעות, פארקים, אתרים היסטוריים, פעילויות לכל הגילאים ומכל הדברים הנפלאים שמציעה העיר הזו, מבלי לשבור קופת חיסכון
חבילת נופש ללונדון

חבילת נופש ללונדון

$720 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
HILTON NATIONAL OLYMPIA

21/6/19 - 24/6/19 ארוחת בוקר

דיל זול ללונדון

דיל זול ללונדון

$720 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
HILTON NATIONAL OLYMPIA

21/6/19 - 24/6/19 ארוחת בוקר

חבילת נופש ללונדון

חבילת נופש ללונדון

$814 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
KING SOLOMON

11/7/19 - 14/7/19 ארוחת בוקר

דיל ללונדון

דיל ללונדון

$663 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
ROYAL NATIONAL

08/7/19 - 10/7/19 ארוחת בוקר

חבילת נופש ללונדון

חבילת נופש ללונדון

$630 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
PRESIDENT

01/7/19 - 03/7/19 ארוחת בוקר

דיל ללונדון

דיל ללונדון

£749 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
KING SOLOMON

04/7/19 - 08/7/19 ארוחת בוקר

דילים ללונדון עם אופיר טורס


חבילות נופש ללונדון – תחבורה ציבורית בלונדון


אפשר לקרוא לה האטרקציה הכי חשובה בלונדון, אבל כדאי לכם מאוד להתוודע למערכת התחבורה הציבורית של לונדון: התחבורה הציבורית של לונדון היא אחת המוכרות והמוערכות בעולם בשל היעילות שלה (והדייקנות שלה) וניתן באמצעותה לטייל בכל לונדון והסביבה ללא רכב או מונית. היא כוללת רכבת תחתית, רכבת עילית, רכבת מהירה, אוטובוסים ומעבורות. בתחנות הרכבת המהירה בלונדון ניתן לרכוש כרטיסים למספר ימים עבור כל אמצעי התחבורה. מומלץ לברר מראש איזה כרטיס אתם מתכוונים לרכוש – חלקם מקנים הנחות וכניסה 1+1 לעשרות אטרקציות מבוקשות בנופש ללונדון, מה שיכול לחסוך לא מעט כסף בבילוי המשפחתי.
ולאן נוסעים? תצפית על קו הרקיע של לונדון הוא בהחלט נקודה מומלצת לפתוח את היום, או דרך נהדרת לסיים יום מלא חוויות. את התצפית היפה ביותר על העיר ניתן להשיג על ידי עלייה על ה"לונדון איי", הגלגל הענק הגבוה ביותר באירופה המתנשא לגובה של 135 מטרים וממוקם בדיוק על גדות נהר התמזה. ביום בהיר ניתן לראות כמעט עד אחרי גבולות העיר, ובלילה מוצג נוף עוצר נשימה כשהעיר זורחת באורות.

נופש בלונדון תרבות ואתרים מרכזיים


אחרי שהזמנתם חבילת נופש ללונדון, הדבר הבא עליו תצטרכו להחליט הוא – לאיזו הצגה ללכת? בלונדון מועלות מאות הצגות ומחזות זמר בשנה ושום ביקור בלונדון אינו שלם בלי לצפות לפחות באחת מהן. הבחירה היא לא קלה, גם ילדים שאינם מבינים עברית יוכלו ליהנות מגודל ההפקה של כל אחת מההצגות. דילים ללונדון בתור עיר אירופאית מרכזית, יש לא מעט פארקים רחבי ידיים. הידוע בהם הוא הייד פארק, אחד מהגנים המלכותיים של לונדון, הנחשב לגן היפה ביותר בלונדון ובבריטניה כולה. הפארק כולל מספר אתרים היסטוריים, כדוגמת פינת הנואמים (שמשמשת עד היום במה פתוחה לכל אחד להביע את דעתו בפני קהל), אנדרטת המזרקה לזכר הנסיכה דיאנה ובהמשכו גם גני קנזינגטון וארמון קנזינגטון המשרתים את משפחת המלוכה. בהייד פארק קיים מארג חי וטבע שמושך אליו ילדים ומבוגרים כאחד – במיוחד סנאים המשוטטים חופשי בכל רחבי הפארק.

לפרטים נוספים והזמנות דילים ללונדון צרו קשר באתר או בטלפון.