דילים לחגים

דילים לחגים

חבילות נופש לחגים

חבילות נופש בחגים זו הזדמנות נפלאה לנצל את ימי החופש לנופש מהנה, לנקות את הראש ולחזור מלאים באנרגיות חיוביות. מהירי המחשבה, הנערכים מראש, יכולים למצוא שפע של מבצעים לחגים, במחירים אטרקטיביים, בארץ או בחו"ל. כלל מומלץ להזמנת חופשה בחגים: להזמין מקום מראש
דיל לראש השנה באמסטרדם
ראש השנה באמסטרדם

ראש השנה באמסטרדם

$987 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
Leonardo Hotel Rembrand Park
בין התאריכים, 23/9/22 - 26/9/22 ארוחת בוקר
אישור מיידי
דיל לראש השנה ברומא
ראש השנה ברומא

ראש השנה ברומא

$691 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
HOTEL REPUBBLICA
בין התאריכים, 25/9/22 - 29/9/22 ארוחת בוקר
אישור מיידי
דיל לאתונה בסוכות
סוכות באתונה

דיל לאתונה בסוכות

$521 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
DAVE RED ATHENS
בין התאריכים, 13/10/22 - 19/10/22 ארוחת בוקר
אישור מיידי
דיל לבודפשט בסוכות
בודפשט בסוכות

דיל לבודפשט בסוכות

$467 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
STAR INN CENTRUM
בין התאריכים, 15/9/22 - 18/9/22 ארוחת בוקר
אישור מיידי
דיל ללונדון בסוכות
לונדון בסוכות

דיל ללונדון בסוכות

$862 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
ALEXANDRA
בין התאריכים, 06/10/22 - 09/10/22 ארוחת בוקר
אישור מיידי
דיל למדריד בסוכות
מדריד בסוכות

דיל למדריד בסוכות

$805 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
DWO MIGUEL YUSTE
בין התאריכים, 17/10/22 - 21/10/22 ארוחת בוקר
אישור מיידי
חבילת נופש לאנטליה בשבועות
שבועות באנטליה
חבילת נופש לוינה בשבועות
שבועות בוינה
דיל לשבועות בפריז
שבועות בפריז

דילים לחגים עם אופיר טורס


חופשה בחגים הוא נופש אידיאלי, מכמה סיבות: ראשית, החג מזמן לנו כמה ימים חופש מהעבודה והלימודים, שניתן להצמיד בקלות לסוף השבוע ולכן טיולים בחגים יכולים להיות ארוכים יחסית, עם מינימום ויתורים. שנית, על פי רוב החגים בהם נהוג לצאת לחופשה יוצאים בתקופות נעימות יחסית: ראש השנה וסוכות בסתיו, אחרי גלי החום הגדולים, פסח – באביב ושבועות בתחילת הקיץ, עוד לפני שנהיה חם ממש. שלישית, החגים פרוסים באופן מרווח יחסית על פני לוח השנה, כך שמי שלוקח חופשה בחגים יכול להתאוורר ולשחרר לחץ בצורה מסודרת, אחת לכמה חודשים. אנו באופיר טורס ערוכים להציע לכם שפע של מבצעים לחגים, טיסות בחגים, מלונות בחגים או דילים לחגים, בין אם אתם מחפשים טיולים בחג בארץ, או רוצים לציין את החגים בחו"ל.


חבילות נופש לחגים


אם אתם מחפשים נופש לחגים בחו"ל, כדאי להתחיל עם חיפוש טיסות. טיסות בחגים מתמלאות על פי רוב זמן רב מראש ועל כן מומלץ להזמין את הטיסה כמה שיותר מוקדם. יעד הטיסה הוא, כמובן, בחירה שלכם, אולם מומלץ לקחת בחשבון גורמים כמו עונות השנה ועומס תיירותי. חופשה בחגים ראש השנה או סוכות, למשל, כדאי מאוד לעשות באזור אגן הים התיכון – עונת התיירות כבר נכנסת לשפל אבל עדיין חם ונעים מאוד. באזורים הפנימיים יותר של אירופה, לעומת זאת, כבר עשוי להיות קר – אם כי עדיין לא מאוד גשום ונעים לטיול. אם אתם מחפשים נופש בחגים לאזור פסח, לעומת זאת, כדאי מאוד לשקול את המזרח הרחוק. בתאילנד זוהי העונה היבשה, לפני פרוץ המונסונים ונהדר לשכב בה על החוף. בהודו בדיוק מתחילה עונת התיירות בצפון, בהרי ההימלאיה הנעימים וניתן להיכנס ולעשות גם טרקים בנפאל. גם אירופה וארצות הברית מפשירות באזור פסח ועונת התיירות עדיין לא בשיאה, כך שאתרי התיירות לא יהיו הומי אדם, כמו בקיץ. עם זאת, אתרי התיירות בוודאי ובוודאי יהיו מלאים בתיירים ישראליים, שממש כמוכם – רוצים לנצל חופשה בחגים כמו שצריך. לכן, שוב, הצטיידו בכרטיסי טיסה בחגים מבעוד מועד.

חופשה בחגים - מלונות


נושא של מלונות בחגים פחות בעייתי בחו"ל. הטיסות מישראל אולי יהיה מלאות – אבל במרבית אתרי התיירות יש מספיק מלונות בכדי לעמוד בביקוש הישראלי. עם זאת, כדי למנוע מעצמכם כאבי ראש מיותרים במהלך נופש בחגים – כדאי בכל זאת להזמין מקום עוד מהארץ. לא פעם ניתן לתפוס דילים לחגים בהרשמה מוקדמת. מלונות העובדים בקשרים הדוקים עם הארץ אפילו מציעים מבצעים לחגים במחירים אטרקטיביים במיוחד. 

לעומת זאת, אם אתם יוצאים לטיולים בחגים ברחבי הארץ, או סתם מעוניינים לנצל חופשה בחגים לרביצה על חוף הים או בבריכת המלון – כדאי מאוד להזמין מלונות מראש. ממש כמו טיסות בחגים – גם הם מתמלאים במהירות הבזק. נופש בחגים במלונות ברחבי הארץ טומן בחובו שני יתרונות מרכזיים: ראשית, לא צריך לנקות את הבית לקראת החג, להכשיר אותו (במקרה של פסח), ולבשל שעות על גבי שעות לארוחות החג המשפחתיות. לכל זה ידאגו לכם מראש במלון. שנית, מרבית המלונות מציעים תכנים ייחודיים המתאימים לחג – מתפילות בבתי הכנסת, דרך ארוחות חג חגיגיות ועד הפעלות ברוח החג לילדים. כך ניתן לשלב חופשה בחגים עם תכנים מתאימים, וליהנות מכל העולמות.

נופש בחגים - טיולים עם המשפחה


כדאי להשקיע כמה דקות מחשבה לנושא של טיולים בחג. נופש בחגים זו ההזדמנות הטובה ביותר שלנו לבלות זמן איכות משפחית, בצוותא, עם האנשים החשובים ביותר בחיינו, מבלי שנצטרך לקחת בשביל זה חופשה מיוחדת משגרת חיינו – זה פשוט זמן שניתן לנו במתנה. לא מעט חברות מודעות לכך ומציעות מגוון של טיולים לחגים, המיועדים במיוחד למשפחות וכוללים ביקור בפארקי שעשועים מפורסמים וממלכות מים קסומות. ניתן, כמובן, למצוא גם טיולים לחג ליעדים אקזוטיים יותר, שאינם מיודעים למשפחות. אבל גם אם אתם לא מתכננים טיסות בחגים, או חופשה בחגים – לכל הפחות כדאי לנצל את ימי החופש, ובפרט ימי חול המועד שבסוכות ובפסח, לטיול עם כל המשפחה. אנחנו חיים בארץ קטנה, ובמרחק נסיעה קצר נמצאים שפע של מסלולי הליכה, אתרי מים, פארקי שעשועים ואטרקציות לכל המשפחה. וכן, גם באתרים אלו ניתן למצוא לא פעם מבצעים לחגים. אנו באופיר טורס נשמח להקשיב לכם, לייעץ ולסייע לכם לתכנן חופשה בחגים, שתענה על כל הציפיות שלכם: בין אם אתם מחפשים חופשה בחגים בארץ או נופש בחגים בחו"ל, טיסות בחגים, מלונות בחגים או דילים לחגים הכוללים טיסה ומלון, טיולים בחג לבד, בזוג או עם כל המשפחה. נופש בחגים מזמינים רק דרך אופיר טורס!


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.
רוצים לקבל עוד פרטים? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי