אל על מחלקת עסקים

טיסות אל על מחלקת עסקים

חיפוש טיסות אלעל מחלקת עסקים יש לעדכן במנוע החיפוש באפשרויות נוספות לטיסות במחלקת עסקים

טיסות אל על ביזנס

מגוון טיסות אל על מחלקת עסקים משתלמות ביותר
טיסת אל על ביזנס לניו יורק

טיסת אל על ביזנס לניו יורק

$7,942 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 28/4/24 - 05/5/24
טיסה סדירה
EL-AL
אישור מיידי
טיסת אל על ביזנס ללונדון

טיסת אל על ביזנס ללונדון

$2,731 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 21/4/24 - 25/4/24
טיסה סדירה
EL-AL
אישור מיידי
טיסת אל על ביזנס למילאנו

טיסת אל על ביזנס למילאנו

$2,318 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 28/4/24 - 02/5/24
טיסה סדירה
EL-AL
אישור מיידי

טיסות אל על מחלקת עסקים


אופיר טורס מציעה לשדרג את נוחות הטיסה שלכם ולרכוש טיסות במחלקת עסקים במחירים משתלמים. בין אם זו טיסת עבודה או חופשה מפנקת, אנחנו רוצים להציע לכם חווית טיסה מפנקת ואיכותית.

מחלקת עסקים של טיסות אלעל מציעה מבחר הטבות מפנקות ללקוחות - צ'ק אין בדלפקים הייעודיים למחלקת העסקים עם רישום מהיר, אפשרות לכבודה רבה יותר, טרקלין המלך דוד ובו תוכלו לנוח לפני הטיסה וליהנות מכיבוד, משקאות, עיתונים יומיים או ספא מבית שיזן או באחד מהטרקלינים ברחבי העולם.

בטיסה עצמה תוכלו ליהנות ממושבים נוחים ומרווחים ובחלק מהטיסות גם ממושבי מיטה, תפריט עשיר ומגוון וכן מגוון מיני טעמים במהלך הטיסה עצמה, בר משקאות מגוון ועשיר ומבחר תכני בידור שמתעדכנים כל חודש.

לאל על מחלקה מיוחדת בשם ביזנס פירסט במטוס הדרימליינר החדש ובה תוכלו ליהנות במושב יוקרתי ומרווח עם מרחב אישי, יש אפשרות בחירה במושב יחיד ליד החלונות או מושבים זוגיים שניתנים גם להפרדה. המושבים נפתחים למיטה, לנוחות מרבית לאורך הטיסה.

תפריט המזון והמשקאות המוגש בטיסה הוכן ע"י שפים מיוחדים ומציע מגוון וייחודיות וכן מבחר יינות בוטיק ישראלים ופינוקים בין הארוחות וכמובן מערכת בידור מהמתקדמות בעולם עם כ-150 סרטים, 350 פרקי סדרות, 200 אלבומי מוזיקה, ספרי שמע ומשחקים.

אופיר טורס ואל על יספקו לכם את חווית הטיסה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ותוכלו להגיע ליעדכם כשאתם רעננים, מפוקסים ומוכנים לפגישה או לטיול בעיר.
בואו לבחור את הטיסה שמתאימה עבורכם במחלקת העסקים המפנקת של אל על והכול במחירים משתלמים.