נגישות
 • טיסות ודילים לזקינטוס

 • חבילות נופש לסאמוס וזקינטוס

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

דילים וטיסות לזקינטוס והאי סאמוס

חבילות נופש לזקינטוס והאי סאמוס מזמינים עם אופיר טורס

חבילות סאמוס

חבילת נופש לסאמוס

Fito Aqua Bleu Resort
07/6/19 - 10/6/19
ארוחת בוקר , העברות
באישור מיידי
חבילות זקינטוס

חבילת נופש לזקינטוס

PERKES HOTEL
03/7/19 - 10/7/19
לינה בלבד , העברות
באישור מיידי
חבילות סאמוס

דיל לסאמוס

Fito Aqua Bleu Resort
10/6/19 - 14/6/19
ארוחת בוקר , העברות
באישור מיידי
חבילות זקינטוס

דיל לזקינטוס

PERKES HOTEL
24/6/19 - 01/7/19
לינה בלבד , העברות
באישור מיידי

טיסות לזקינטוס מזמינים עם אופיר טורס


זקינטוס, אי יווני במרכז הים היוני. צורתו של האי היא כשל חץ הפונה לכיוון צפון מערב, חלקו המערבי הוא רמה הררית וחופו הדרום מערבי הוא צוקי, החלק המזרחי הוא מישור פורה ומאוכלס, בחלק זה גם חופים ארוכים עם מספר גבעות. החלק הדרומי מערבי מורכב מחצאי איים החובקים את מפרץ לגאנאס, שם אפשר לראות צבי ים.

באי מבנים רבים וכנסיות וונציאניות , בני 500 שנה ויותר. באי אתרי טבע וחופים נעימים, צבי ים בשמורה מוגנת, אתרים ארכיאולוגיים וחיי לילה פעילים.

הזמינו עוד היום טיסה עם אופיר טורס לאי זקינטוס ובוא ליהנות מהחופים השקטים, אתרי הטבע ושמורת הצבים.
 

דילים לזקינטוס  – אטרקציות מרכזיות


זקינטוס, האי היווני בצורת חץ, מציע מבחר אטרקציות המתאימות לכולם. חופים נקיים ומזמינים, אטרקציות ימיות, אתרים ארכיאולוגיים וחיי לילה תוססים.

בזקינטוס אטרקציות כגון – מפרץ האנייה הטרופה, עם שלד אנייה טורקית טרופה שנסחפה את החוף, מערות כחולות, עץ זית בן 2000 שנה, חוף צבים המשמש גם כשמורת טבע מוגנת עבורם, כפרים יפים, טברנות מקומיות עם מוזיקה יוונית שמתנגנת עד השעות הקטנות של הלילה, שני פארקי מים, כרמי ענבים, מטעי זיתים ובתים צבעוניים. לצעירים כדאי לגשת לחוף לגלס שמציע חגיגות עד אור הבוקר עם מועדונים, מסיבות מכל הסוגים והרבה אלכוהול.

באי כדאי לרכוש את היין המקומי, דבש, סבונים, צימוקים, שמן זית ומבחר מוצרים שעשויים גם הם משמן זית, ממתקים שונים, גבינות מיוחדות, ריבות תוצרת בית, רחת לוקום ועוד.
 

טיסות וחבילות נופש לסאמוס 


סאמוס, אי יווני במזרח הים האגאי, קרוב לחופי טורקיה. סאמוס הוא מולדתם של אפיקורס ופיתגורס ובמקום נמכרות מזכרות של "גביע פיתגורס", אותו הוא המציא.

רוב בתי המלון ואתרי הנופש ממוקמים בסיס מפרץ סאמוס. באי אפשר לראות שרידים ארכיאולוגיים, שיחי יסמין בכל פינה, טבע נפלא, חופים מושלמים, טברנות עם אוכל יווני אמיתי וטעם גן עדן, כפרי דייגים קטנים ויש אפשרות לקפוץ לביקור בטורקיה הקרובה.
 

טיסות זולות לסאמוס  – אטרקציות מומלצות

 
סאמוס, האי היווני מציע מבחר אטרקציות המתאימות לכל המשפחה וכן חופשה של בטן גב בחופים הנקיים והנעימים. ברחבי האי אפשר ליהנות גם מיין מקומי המופק באי ומומלץ לשכור רכב ולתור אותו.

האטרקציות באי – אתרי טבע יפים עם פרחי סחלבים, ציפורים שונות, פרחי יסמין בכל פינה, חופי ים נעימים, מפרצונים עם מי טורקיז, עיירות יווניות אותנטיות, כפרי דייגים, בעיר בתי קפה ומסעדות.

עוד באי – הכפר הקטן קומאראדי עם חנויות קרמיקה ומסעדות קטנות וכן מפעל לייצור קרמיקה בו אפשר לבקר ובחודשי הקיץ מתקיים באי פסטיבל היין לכבודו של דיוניסוס, אל היין. בפסטיבל גם תזמורת מאולתרת עם שירה וריקודים.

מומלץ לצאת לשייט מחוץ לאי אל האי איקריה בו האנשים חיים הכי הרבה שנים וזהו אחד האיים הכי הררים ומומלץ לבוא לבקר. הזמינו עוד היום טיסה ובואו ליהנות מחופש בטן גב באחד האיים היפים ביוון.