נגישות
 • דילים לסנטוריני

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

חבילות נופש לסנטוריני

חבילות סנטוריני

חבילה לסנטוריני בפסח

KASTELLI RESORT
24/4/19 - 27/4/19
ארוחת בוקר , העברות
חבילות סנטוריני

דיל לסנטוריני

EL GRECO RESORT and SPA
17/4/19 - 20/4/19
ארוחת בוקר , העברות
חבילות סנטוריני

חבילת נופש לסנטוריני

ANAMAR HOTEL
07/6/19 - 10/6/19
ארוחת בוקר , העברות
באישור מיידי
חבילות סנטוריני

דיל לסנטוריני

ANAMAR HOTEL
10/6/19 - 14/6/19
ארוחת בוקר , העברות
באישור מיידי

דילים לסנטוריני ביוון


דילים לסנטוריני, מהאיים המפורסמים של יוון, עם נוף דרמטי, כפרים מיוחדים, בתים צבועים בכחול ולבן, סמטאות צרות, מלונות בוטיק קטנים עם בריכות שחייה צמודות, מזג אוויר קייצי, חופים עם חול שחור ומים צלולים, טברנות ובתי קפה עם אוכל טוב, חנויות יוקרתיות ואווירה ידידותית, כל אלו הפכו אותה לאי תיירותי פופולרי.

את האי והאיים הסמוכים מקיפה לגונה מרכזית שהיא למעשה הקלדרה, שנוצרה בעקבות התמוטטות תא מאגמה מתחת להר הגעש ואח"כ התרוקן. במרכז הקלדרה שוכנים 2 איי געש קטנים.

הזמינו עוד היום חבילת נופש לסנטוריני ובואו ליהנות מהאי המצוין, האוכל הנפלא והשקיעות המפורסמות.
 

חבילות נופש לסנטוריני – אטרקציות מרכזיות


חבילות נופש לסנטוריני יביאו אתכם אל 8 חופים שחלקם עם חול כהה ואחרים עם חלוקי נחל, מי הים צלולים ובצבע קריסטל. על קו החוף מלונות, בריכות שחיה, מסעדות וטברנות, מועדוני לילה ופעילויות כגון סקי מים, גלישת רוח וסירות פדלים.

חיי הלילה תוססים ומציעים ברים ופאבים עם אווירה שמחה, מועדונים עם סוגים שונים של מוזיקה ובחלקם גם מוזיקה אותנטית יוונית. ברחבי האי אפשר ליהנות גם מטעימות יין וסיורים ביקבים המקומיים, מומלץ לטייל בכפרים הקטנים שמחוץ לערים הגדולות או פשוט ליהנות מהשקיעה המרהיבה שמופיעה בכל הגלויות המפוזרות ברחבי האי.

עיר הבירה של סנטוריני היא פירה ובה ומחוץ לעיר מבחר גדול של אטרקציות - מוזיאונים – המוזיאון לארכיאולוגיה, המוזיאון הפרה היסטורי, מוזיאון לגארו גיזי, תצוגת ציורי הקיר של ת'ירה, מוזיאון היין וולקאן, כנסיות – הקתדרלה המטרופוליטנית האורתודוכסית, הקתדרלה הקתולית, המנזר הדומיניקני, רחובות צרים וציוריים, חנויות, נמל עתיק, אתר ארכיאולוגי אקרוטירי בו אפשר לחזות בשרידי העיר העתיקה שנחרבה לפני 500 שנה, בחומות קסטרו בכפר איאה מומלץ לעמוד ולראות את השקיעה המרשימה או לצאת לסיבוב ברחבי האי וליהנות מהנופים המושלמים.

למעוניינים אפשר לצאת לשייט אל עבר הר הגעש, הטיולים יוצאים מפירה ובמהלכם תעצרו ותטפסו על ההר ותראו את נופי המכתשים, העשן המגיח מהאדמה והאדמה החמה. בדרך עוצרים גם במעיינות חמים של האי פאליה קאמני.