נגישות
 • טיסות לסיציליה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לסיציליה

טיסות לסיציליה יקחו אתכם לאי הגדול ביותר בים התיכון, המוקף ארכיפלג של איים קטנים. נופש בסיציליה משלב ארכיטקטורה מרתקת, עתיקות מרשימות ושלל קרנבלים, באווירה איטלקית-ים תיכונית עזה. בנוסף, טיסה לסיציליה תחשוף אתכם גם למראות טבע ונוף מרתקים, שדות וכרמים, וגם הר הגעש הפעיל הגבוה ביותר באירופה.
טיסות קטניה

טיסה לסיציליה - קטניה

07/3/19 - 14/3/19
טיסת סדירות
טיסות קטניה

טיסה לסיציליה - קטניה

05/3/19 - 12/3/19
טיסת סדירות
טיסות קטניה

טיסה לקטניה

07/3/19 - 12/3/19
טיסת סדירות
טיסות קטניה

טיסה לקטניה

24/2/19 - 28/2/19
טיסת סדירות

טיסות לסיציליה עם אופיר טורס!

 

טיסה לסיציליה תיקח אתכם לאי הגדול ביותר בים התיכון, 25 אלף קמ"ר שטחו, הממוקם בסמוך ל"שפיץ" המגף של איטליה. נופש בסיציליה היא טיול פסטורלי בין כפרים ים תיכוניים שלווים, ארכיטקטורה מעורבת ומרתקת, עתיקות היסטוריות, מראות טבע ונוף - כולל הר הגעש הגבוה ביותר באירופה - ומקומיים חמי מזג, לטוב ולרע. וכמובן, חופשה בסיציליה, המשויך לאיטליה, היא גם חופשה של אוכל משובח ויין טוב. אנו באופיר טורס מציעים טיסות לסיציליה ומגוון של דילים לסיציליה, כמו גם טיסות למקומות אחרים באיטליה וברחבי העולם.
 

טיסות לסיציליה – פלרמו


טיסה לסיציליה נוחתת על פי רוב בפלרמו, בירת האי והעיר החמישית בגודלה באיטליה. כדאי להתחיל נופש בסיציליה עם פלרמו המרתקת, ולבקר בין השאר בקואנטו קאנטי - כיכר ארבע הפינות; בבית העירייה, שהוקם במאה ה-15, ובמזרקת טרטוריה הסמוכה אליו. לחובבי אמנות דתית, מומלץ לנצל דילים לסיציליה לסיור בכנסיות המרתקות של פלרמו, ובהן: כנסיית לה מרטוראנה, המתהדרת בפסיפסים יפים מהתקופה הביזנטית; כנסיית סן קטלדו, שלה שלוש כיפות אדומות; כנסיית סנטה קתרינה, הבנויה בסגנון הרנסנס; כנסיית סן ג'יובני דגלי ארמיטי, הבנויה בסגנון ערבי-נורמני; כנסיית סן דומיניקו, הבנויה בסגנון בארוק; וכמובן – הדאומו של פלרמו, בו קבורים כמה מבני המלוכה.

חובבי ההיסטוריה ינצלו טיסות לסיציליה על מנת לבקר בארמון המלוכה ריאלה הנורמני, שנבנה במאה התשיעית על שרידים רומיים ופיניקיים. אתר נוסף שראוי לביקור במהלך חופשה בסיציליה הוא המנזר הקפוצ'יני, שבקטקומבות שלו שמורות אלפי גופות של נזירים בני המנזר, חנוטות בשלמותן, לבושות בבגדיהן ומסודרות לפי הייחוס והמקצוע.
 

נופש בסיציליה – אתרים נוספים

 
נופש בסיציליה יכול לכלול ערים רבות ומעניינות להוציא הבירה פלרמו. אם לקחתם טיסה לסיציליה – כדאי מאוד לשכור רכב ולהגיע אל ערים מקסימות, כפרים מעניינים ואתרי עתיקות מרשימים. ביקור חובה במהלך חופשה בסיציליה הוא כמובן הר הגעש אטנה, שהוא הר הגעש הפעיל הגבוה ביותר באירופה, ובטיולים סביבו ניתן לראות את זרמי הלבה שכיסו כפרים שעמדו בעבר במקום. בדרך אליו, תעברו בטאורמינה המקסימה, הממוקמת על שיפולי מצוק שנשפך אל הים. בעיר עצמה כדאי לבקר בפלאצו קורבג'ה, במגדל השעון, בקתדרלה, בכנסיית האם ובתיאטרון היווני העתיק. עיר נוספת הראויה לביקור היא קטניה, השוכנת ממש למרגלות הר הגעש, ובה מספר ארמונות מרשימים, כמו ארמון הישועים, ארמון הפילים, ארמון טוסקנה, בית הספר לכמרים, ארמון סן ג'ולינו, ארמון רבורדונה וארמון ביסקרי.

חובבי טיולים שלקחו טיסות לסיציליה, יכולים להגיע לשמורת הטבע פארו דלה מדוניה, ולטייל בין הכפרים המקסימים, החוות והכרמים. ואילו חובבי ההיסטוריה ינצלו דילים לסיציליה כדי להגיע לסירקוזה, שהיתה אחת הערים החשובות ביותר בתקופה האימפריה היוונית. ברובע אורתגיו שבעיר ממוקם מקדש אפולו, מהמאה השישית לפני הספירה. בפארק הארכיאולוגי ניאפוליס תוכלו לראות תיאטרון יווני ואמפיתיאטרון רומאי, ובסמוך לעיר – לטפס לטירת איוריאלוס, מהמאה החמישית לספירה. עתיקות ניתן לראות גם בעיר אגריג'נטו, שבסמוך אליה ממוקם "עמק המקדשים", ובווילה הרומית שבסמוך לפיאצה ארמרינה, בה השתמרו עבודות פסיפס יפהפיות מהתקופה הרומית המאוחרת.

 

טיסה לסיציליה - תרבות ואמנות

 
חובבי התרבות והאמנות יוכלו לנצל טיסה לסיציליה לביקור במספר מוזיאונים מרשימים. בפלרמו יש מוזיאון ארכיאולוגי מצוין,  עם מוצגים מהתקופה הפרהיסטורית, הפיניקית, המצרית, היוונית והרומית. כדאי לבקר גם בגלריה הסיציליאנית שבארמון אבטליס, ובמוזיאון הבינלאומי לבובות. מי שמנצל חופשה בסיציליה לביקור בעיר טאורמינה, ימצא גם שם מוזיאון ארכיאולוגי, כמו גם מוזיאון לאמנות סיציליאנית. בעיר סירקוזה, שוכן המוזיאון לאמנות בארמון בלומו בן המאה ה-13.
    

דילים לסיציליה יאפשרו לכם להיחשף גם למגוון של הופעות וקונצרטים. כדאי לקחת טיסות לסיציליה ולהתעכב בפלרמו, בה מתקיימות הופעות תיאטרון, אופרה ובלט בתיאטרון מסימו בן המאה ה-19. בטאורמינה שוכן התיאטרון היווני העתיק, השני בגודלו בסיציליה, ומומלץ במיוחד לקחת נופש בסיציליה בקיץ, אז מתקיים פסטיבל האמנות של טאורמינה, הכולל מגוון של מופעים מתחומי האמנות השונים, ובהם קולנוע, תיאטרון, בלט ומוזיקה.

 

חופשה בסיציליה – בילויים וקניות
 

נופש בסיציליה הוא נופש בסגנון איטלקי, והבילויים והאוכל בפרט – בהתאם. טיסות לסיציליה יקחו אתכם לאי של מסעדות נהדרות, ומומלץ במיוחד לטעום קנלוני, סטייק דג חרב, פסטה קון לה סארדה - עם סרדינים צלפים וצנוברים, ולקינוח - פירות מסוכרים, שוקולד, ועוגת גלידה עם שקדים העונה לשם קסטה. חובבי השופינג שלקחו טיסה לסיציליה יבואו על סיפוקם בשוק ווצ'יריה ובשוק איל קאפו שבפלרמו. אוהבי הקרמיקה מוזמנים להגיע לעיר קלטגירונה, המפורסמת באמנות זאת. בהקשר זה, כדאי לקחת בחשבון שבסיציליה שעות הסיאסטה הן בין 13:00 ל-16:00, ובשעות אלו סגורות כל החנויות, ובהן גם המרכולים, המסעדות ותחנות הדלק.

 אולם האטרקציה העיקרית למי שלקח דילים לסיציליה היא מגוון של פסטיבלים ואירועים שונים ומשונים. המרכזיים שבהם: חגיגות השבוע הקדוש שבחג הפסחא, הנחגגות בכפר פריצי עם פסטיבל ימי הביניים, מסיכות מתכת והמחזה של מאבק הטוב נגד הרע; חגיגת השיאטי של רווקי העיר טרסיני, המנסים לצוד להם כלה; פסטיבל המדונה השחורה בטינדארי; פסטיבל אסיריאל שבעיירה הסמוכה לפלרמו, הנחגג ע"י תהלוכה של משוררים ופייטנים, המדקלמים שירים, ותהלוכה של כירכרות מעוטרות; פסטיבל הארטישוק בעיר צ'רדה, ועוד. כדאי מאוד לתכנן חופשה בסיציליה כך שתוכלו לבקר בפסטיבל אחד לפחות.

 

דילים לסיציליה – עם הילדים

אם לקחתם טיסות לסיציליה עם הילדים, תוכלו לשלב חופשה בחופים המקסימים שלה, טיול בין אתרי עתיקות ואתרים שכולם כיף והנאה. אחת האמנויות הבולטות של סיציליה היא תיאטרון הבובות, ובמהלך נופש בסיציליה תוכלו לבקר במוזיאון הבובות הבינלאומי שבפלרמו, כמו גם לצפות במופע תיאטרון בובות בפלרמו, בסירקוזה או באסירלה. לחופשה המשלבת טבע וכיף, כדאי לקחת טיסה לסיציליה ולהגיע לשמורת הטבע פארו דלה מדוניה, המציעה, לצד טיולים בטבע, גם פארק אתגרי משולב בטבע, עם אטרקציות כמו טיפוס על עצים וגשרי חבלים. גם לצד הר אטנה יש פארק שעשועים עם מגוון של הפעלות לילדים, וגם את אטנה לנד – פארק מים משולב בסגנון דינוזאורים. במהלך חופשה בסיציליה תוכלו לבקר באתרים קטנים וחמודים, כמו מכרות המלח שבין טרפני ומרסלה, הקטקומבות של פלרמו או טירת אורסינו בקטניה. ואם הילדים שלכם חובבי אמנות – כדאי לקחת דילים בסיציליה באזור קלטגירונה, הם יוכלו להשתתף בסדנאות קרמיקה, ולהכין עבודות קרמיקה בעצמם.

טיסות לסיציליה יוצאות מנתב"ג בכל ימות השנה, עם מגוון של חברות תעופה. ניתן לקחת טיסות שכר לסיציליה או טיסות סדירות לסיציליה. רק טיסה לסיציליה  או משולבת בחבילה כוללת של נופש בסיציליה. טיסות לסיציליה למטרות חופשה בסיציליה ושיטוט בעיר עצמה, או טיסה לסיציליה המהווה התחלה לטיול ברחבי איטליה כולה, כולל טיסה לאיטליה, נופש ברומא, טיול לצפון איטליה, חופשה במילאנו או כניסה למדינות השכנות למטרות חופשה ביוון, חופשה בכרתים, ואפילו חופשה בפריז או חופשה במדריד. לא משנה מהי מטרת הנסיעה שלכם - אנו באופיר טורס מציעים טיסות לסיציליה במחירים המשתלמים ביותר, מהמגוון הרחב ביותר של ספקים,  תוך מתן השירות הקשוב והנעים ביותר. טיסות לסיציליה מזמינים רק דרך אופיר טורס! 

 
 
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.