טיסות לפיזה

טיסות לפיזה

טיסות זולות לפיזה

טיסות לפיזה, איטליה, נמצאת במחוז טוסקנה ושוכנת על שפך הנהר ארנו. האתר הבולט והמפורסם בפיזה ובכל העולם זה המגדל הנטוי. תיירים מגיעים במיוחד לעיר כדי להצטלם עם המגדל בפוזות שונות. בעיר גם מבנים שונים שהוכרזו כאתרי מורשת עולמית ומומלץ לראות אותם
טיסה לפיזה

טיסה לפיזה

בין התאריכים, 25.05 - 01.06
טיסה סדירה
KLM
טיסות לפיזה

טיסות לפיזה

בין התאריכים, 01.06 - 08.06
טיסה סדירה
KLM
טיסות זולות לפיזה

טיסות זולות לפיזה

בין התאריכים, 16.06 - 23.06
טיסת LOW COST
KLM
טיסה זולה לפיזה איטליה

טיסה זולה לפיזה איטליה

בין התאריכים, 29.06 - 04.07
טיסה סדירה
KLM

טיסות לפיזה - איטליה עם אופיר טורס


טיסות לפיזה, איטליה נמצאת במחוז טוסקנה. סמלה של העיר הוא המגדל הנטוי – מגדל פיזה, אבל בעיר אפשר לראות אטרקציות נוספות - כיכר דל דואומו עם מגדל פיזה, הקתדרלה הבפסטיסטריום, אזור הקאמפו דה מיקארולי, מוזיאונים שונים, כנסיות ציוריות ובעיר מתקיימים גם אירועים שונים כגון פסטיבל לומינארה ומשחק הגשרים. רחבת פיאצה די מיראקולי, בה נמצאת מגדל פיזה, הוכרזה בשנת 1987 כאתר מורשת עולמית ע"י אונסקו.

הזמינו עוד היום טיסות לפיזה באיטליה ובואו לראות את האטרקציות הנפלאות של העיר ובעיקר את המגדל הנטוי ואף תוכלו לצאת לטיולים בסביבה ולחוות את היופי של טוסקנה.

טיסות זולות לפיזה  – אתרים מרכזיים


טיסות זולות לפיזה, הן לא רק המגדל הנטוי, העיר מציעה מבחר אטרקציות מעניינות והיסטוריות עבור התייר שמגיע אליה לביקור – כיכרות הומות, כנסיות ציוריות, מוזיאונים מעניינים ושונים, פסטיבלים וחגיגות לקדושים.

המגדל הנטוי של פיזה – המגדל פעמונים הנמצא בפיאצה די מירקולי והוא ידוע בעיקר בשל נטייתו בזווית והוא אחד המבנים הידועים באיטליה ובעולם כולו. בנייתו החלה בשנת 1173 ונמשכה 200 שנה, שכן הוא החל לנטות כבר בעת הבנייה. השיפוע שלו נגרם כתוצאה של קרקע בלתי יציבה, שאינה מתאימה למבנים גבוהים.

בשנת 1990 נסגר המבנה לציבור והחלו בו עבודות שיפוץ שהקטינו את השיפוע שלו ובשנת 2001 הוא נפתח שוב לקהל. גובהו 55 מטר ועיצובו באדריכלות גותית עם חדרי פעמונים ויסודות רומנסקים.

אטרקציות נוספות בפיזה – בפיזה נמצאת אוניברסיטה גדולה ומפורסמת שהוקמה בשנת 1343 ובה נמצא גם מוזיאון האנטומיה, שהוקם בשנת 1832 וצבר במשך השנים אוספים הקשורים לאנטומיה של גוף האדם, המוזיאון הפתולוגי, המוזיאון לאנטומיה וטרינרית, פסטיבל מרוצי הסירות, חגיגות רניארי הקדוש, חגיגות מלחמת הגשר ועוד.

בכיכר קאמפו די מירקלוי שהוכרז כאתר מורשת עולמית בשנת 1987, נמצאים מבנים תיירותיים חשובים – מגדל פיזה, קתדרלת הדואומו, הבפטיסטריום – בית הטבילה, מוזיאון הדואומו, הקאמפוסאנטו – בית העלמין לשעבר.

קתדרלת הדואומו – נבנתה בימי הביניים והיא הבנויה בסגנון רומנטי ובפנים עיצוב רומנסקי. החזית שלה עשויה לוחות שיש מהודרים בצבעי שחור ולבן, כיפות דוקרניות ומוזאיקות. בפנים הקתדרלה יצירות מפורסמות של צ'ימבווה עם פסיפסים שונים ודוכן מטיפים שעיצב פיזאנו.
רוצים לקבל עוד פרטים? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי