חברת התעופה אליטליה

חברת התעופה אליטליה

טיסות אליטליה למגוון יעדים בעולם

טיסה לרומא עם אליטליה

טיסה לרומא עם אליטליה

$506 מחיר לאדם
הזמן

26/5/19 - 30/5/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסה למילאנו עם אליטליה

טיסה למילאנו עם אליטליה

$625 מחיר לאדם
הזמן

23/5/19 - 27/5/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסה לורונה עם אליטליה

טיסה לורונה עם אליטליה

$606 מחיר לאדם
הזמן

26/5/19 - 30/5/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

חברת התעופה אליטליה 


ההיסטוריה של חברת התעופה אליטליה
החברה, שהמפקדה שלה ממוקמת בשדה התעופה לאונרדו דה וינצ'י ברומא, התחילה את פעולתה בשנת 1946, כחברת תעופה קטנה, שהובילה כעשרת אלפים נוסעים. לעומת זאת, ב-1990 הגיעה החברה לשיא מדהים של עשרים וחמש מילון נוסעים. גם כיום, אליטליה החדשה, מובילה מיליוני נוסעים ברחבי העולם. למרות השיא של שנות התשעים, אליטליה ידעה לא מעט מהמורות. בשנת 2003 החלה החברה בקיצוצים מאסיביים, על מנת לווסת את גירעונותיה. ב-2004 לא יכלה אלאיטליה לשלם משכורות לאלפים מעובדיה ולמרות הירתמותה של ממשלת איטליה לחלץ אותה מהמשבר שפקד אותה, אליטליה פשטה רגל באוגוסט 2008.

התאוששות
לאחר פשיטת הרגל שעברה אליטליה, פשיטת רגל שזעזעה את עולם התעופה, רכש תאגיד CAI את החברה וחובותיה ולאחר מיזוג עם חברת התעופה האיטלקית Air One ומכירת אחוזים מהחברה לאייר פראנס ול–KLM, הגיחה החברה החדשה לאוויר העולם בינואר 2009. כיום, לאחר ההתאוששות, החברה מפעילה 54 קווים בינלאומיים ו-26 קווים מקומיים ב-39 מדינות וכ-2500 טיסות לשבוע, בצי של כ-150 מטוסים וממוקמת כאחת מהחברות הגדולות בעולם. גם בשוק הישראלי, איטליה החדשה רושמת נוכחות חזקה עם שלוש טיסות יומיות לרומא.

אליטליה בראי העתיד
החברה החדשה, כך נראה, שמה לה למטרה להרחיב את היעדים אליהם טסה החברה. כך למשל, עתידה אליטליה להפעיל קו חדש מרומא ללוס אנג'לס. בנוסף, שואפת החברה להגדיל את צי מטוסיה. רק בשנה האחרונה, התווספו לצי תשעה מטוסים חדשים. עוד יוזמה חדשנית, הממקמת את חברת התעופה בסטנדרטים גבוהים של שירות וערך מוסף ללקוח, היא בכך שהחברה מאפשרת צבירת מיילים בטיסות של ילדים בני שנתיים עד ארבע עשרה. כך למעשה, הורים שהצטרפו למועדון הנוסע המתמיד של החברה (ללא עלות יש לציין), יכולים לצבור מיילים גם בטיסות של ילדיהם