טיול מאורגן קולינרי

טיול מאורגן קולינרי

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים קולינריים לאירופה

טיול קולינרי יפגיש אתכם עם המעדנים המושלמים של כל אחת מהארצות בהן תבקרו, אם זה המעדניות, המסעדות והקונדיטוריות של פריז, או אולי טיול מאורגן באיטליה בעקבות הפסטה והפיצה. רוב הטיולים כוללים גם סדנת בישול וסיורים בשווקים מקומיים

טיול קולינרי עם אופיר טורס


אופיר טורס מציעה מגוון טיולים וסיורים מאורגנים קולינריים ברחבי העולם, המשלבים חוויות של ניחוחות, טעמים ונופים. אזורי הטיולים נבחרים בקפידה ושף מובחר מלווה את הטיול הקולינרי בעצמו.השפים הנבחרים מכינים את הטיול ובודקים את כל הדברים החשובים לפני הסיור הקולינרי – ניקיון המטבח, איכות האוכל וכמובן הטעמים.

מחפשים משהו שונה? אוהבים אוכל טוב ומתעניינים במטבחי עולם, אופיר טורס מציעה לכם בדיוק את הדבר המתאים – טיול מאורגן עם מיטב המומחים הקולינריים, כולל סדנאות שף, טעימות במסעדות שפים, סיורי שווקים, ביקור ביקבים, מוזיאונים מקוריים ועוד.

סיור קולינרי למגוון יעדים בעולם


סיור קולינרי נערך בקבוצות קטנות של כ-20 איש, הלינה היא במלונות 4 כוכבים והטיול כולל אוטובוס תיירים נוח וממוזג, ארוחות שף וסדנה מיוחדת.

טיולים קולינרים מתאימים לקהל מגוון, מתיירים שרוצים היכרות ראשונה עם עולם הקולינריה בחו"ל ועד לחובבי בישול ומעריצי אוכל טוב. בכל יעד המטיילים יכירו את האוכל המקומי במסעדות ובדוכני רחוב, ישתתפו בסדנאות מקומיות ויכירו את הבשלנים המקומיים וגם יטיילו בשווקים ויוכלו לרכוש בעצמם את הטוב.  
תחזרו אליי