כרטיסי רכבת ליפן ואירופה

כרטיסי רכבות לאירופה ויפן


חברת אופיר טורס היא בעלת הסכמים בלעדיים להנפקת כרטיסי רכבות בכל רחבי העולם. כחלק ממגוון השירותים אותם תוכלו לקבל באופן בלעדי באופיר טורס, חתומה אופיר טורס על הסכמים למכירת כרטיסי רכבות בכל רחבי העולם.

רכבות באירופה

אופיר טורס מייצגת את חברת RAIL EUROPE, איגוד הרכבות האירופאי. באמצעות <Rail Europe והאתר www.ophirtours.co.il, ניתן להזמין – נסיעות מנקודה לנקודה, בין שתי ערים, דרך מדינה אחת או מספר מדינות, אם זה ליום אחד, לשבוע או לחודש.

כמו כן ביחד עם הכרטיס הנחות נוספות. רבים מהפסים ומכרטיסי הרכבת מקנים הנחה לילדים, צעירים ולגיל הזהב. החברה מוכרת את כל מגוון סוגי הפסים לנסיעות חופשיות ברחבי יבשת אירופה.

Eurail Global Passes – פס חופשי הכולל 23 מדינות באירופה
Eurail Select Passes – פס ל- 3 עד 5 מדינות מתוך 23 מדינות אירופה
Regional Passes – פס לנסיעה אזורית.
One Country Passes - פס למדינה אחת

בנוסף ניתן לרכוש באופיר טורס פסים וכרטיסים מנקודה לנקודה ברחבי אירופה, ביניהן הרכבות המהירות. מידע נוסף על מסלולים, יעדים ועלויות ניתן למצוא באתר החברה


כרטיס רכבת ביפן

אופיר טורס היא נציגה גם של שירות הרכבות ביפן. הפס הינו לשבוע, שבועיים ושלושה שבועות והוא המפתח לטיול מעניין וחסכוני ביפן.

כרטיס הרכבות מקנה זכות נסיעה חופשית ומגוון אפשרויות לתכנון מסלולי סיור מרתקים בארץ השמש העולה. למזמינים פס רכבות תינתן הנחה בהזמנת בתי מלון.

למידע נוסף ניתן ליצור קשר עם סוכני אופיר טורס