דילים לפסח

דילים לפסח

טיולים מאורגנים לחו"ל

הצג רשימת יעדים לבחירה

דילים לפסח

מגוון חבילות נופש לפסח הכוללות מלונות, טיסות והצעות משתלמות ביותר לחגים
דיל לברלין בפסח

דיל לברלין בפסח

$460 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
NH ALEXANDERPALTZ

בין התאריכים, 22/4/22 - 24/4/22 ארוחת בוקר
אישור מיידי

דיל לדובאי בפסח

דיל לדובאי בפסח

$386 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
HOLIDAY INN DUBAI FESTIVAL CITY

בין התאריכים, 10/4/22 - 12/4/22 ארוחת בוקר העברות
אישור מיידי

דיל לפראג בפסח

דיל לפראג בפסח

$386 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
HOLIDAY INN DUBAI FESTIVAL CITY

בין התאריכים, 10/4/22 - 12/4/22 ארוחת בוקר העברות
אישור מיידי

דילים לפסח מזמינים עם אופיר טורס


חופשה בפסח - בארץ או בחו"ל?


ההחלטה אם לקחת דילים לפסח בארץ או בחו"ל אינה בהכרח עניין של תקציב: נופש בפסח בבית מלון בארץ מאפשר לכם ליהנות ממזג אוויר אביבי ונפלא, לטייל וליהנות מאטרציות בקרבת המלון וכל זה – במקום לבשל ולנקות לקראת החג. מצד שני – העובדה שמדובר בחופשה ארוכה מאפשרת לקחת חופשה בפסח ארוכה יחסית, של יותר מכמה ימים. לכן, אם אתם אוהבים לטייל בחו"ל – ייתכן שכדאי לחפש דווקא דילים לפסח, או טיולים מאורגנים בפסח.
אם בחרתם לבלות חופשה בפסח בארץ ואתם מחפשים מלונות בפסח – אנו באופיר טורס נשמח לסייע לכם לבחור את המלון המתאים ביותר בשבילכם.

טיסות בפסח – להזמין לבד או חבילת נופש לפסח כולל הכל?


היה והחלטתם שאתם רוצים לבלות את חופשה בפסח בחו"ל – עומדות בפניכם כמה אפשרויות. אם אתם נוסעים לבקר משפחה בחו"ל, או מתכננים טיול מקיף – מומלץ לכם כבר עכשיו להזמין טיסות בפסח. כאמור, הביקוש בעת זו של השנה רבה, טיסות בפסח מתמלאות במהירות וככל שתקדימו להזמין – כך ייטב. מלונות תוכלו להזמין בנפרד, או להסתמך על ההיצע ביום בו תגיעו למקום.

אם, לעומת זאת, אתם מעוניינים להישאר במקום אחד – אנו באופיר טורס מציעים מגוון של דילים לפסח. נופש בפסח – פנים רבות לו ואתם יכולים לבלות את חופשת הפסח שלכם בחקר של ערים אירופאיות, להתרגע על החוף במגוון של קלאבים ביוון או בתורכיה ואפילו לצאת לשייט בים התיכון.

דילים לפסח או טיולים מאורגנים בפסח?


אם כבר לנסוע ולטייל – אז למה לא טיול מאורגן? בהקשר זה, דינם של טיולים מאורגנים בפסח כדינם של טיולים מאורגנים בכל עת אחרת. טיולים מאורגנים בפסח ובכלל, מומלצים למי שמעוניינים לטייל ולהכיר מדינות זרות ותרבויות חדשות, במסגרת קבוצתית ובלי לשבור את הראש עם הארגונים. לעומת זאת, מי שבכל זאת מעוניין לטייל באופן עצמאי – יכול לבחור מתוך מגוון של דילים לפסח, לשלב בין טיסות בפסח לחבילות ערים וליהנות מחופש מוחלט בבניית המסלול ובבחירת המלונות ושרותי התיירות.

לא משנה אם אתם מחפשים דילים לפסח בארץ או בחו"ל. טיסות בפסח או חבילות נופש בפסח. נופש בפסח בקלאב, או טיולים מאורגנים בפסח. אנו באופיר טורס מציעים דילים לפסח, דילים בראש השנה, דילים בסוכות וחבילות נופש בחגים נוספים, במחירים המשתלמים ביותר, מהמגוון הרחב ביותר של ספקים, תוך מתן השירות הקשוב והנעים ביותר. חופשה בפסח מזמינים רק דרך אופיר טורס.