חברת השייט קריסטל

שייט עם חברת קריסטל – Crystal Cruises

חברת השייט – Crystal Cruises


בחברת קריסטל ריבר קרוזס, הספינות המרווחות והמפוארות ביותר המשייטות בנהרות אירופה עם יחס של 2 אנשי צוות לכל 3 אורחים (יחס איש צוות לאורח הגבוה ביותר בתעשייה). המטבח עטור השבחים של קריסטל בהשראת כוכבי מישלן מוגש במספר מסעדות עם מקומות ישיבה באוויר הפתוח; וחדרי האירוח הגדולים ביותר, כולם סוויטות הכוללות שירות של באטלר אישי.
בנוסף, כל ספינות הנהר של קריסטל כוללות מיטות קינג סייז, מוצרי טיפוח, חלוקים ונעלי בית, וטלוויזיות HD עם מסך שטוח המותקנות על הקיר

שייט החופשה האולטימטיבית. 
חברת השייט היוקרתית Crystal Cruises זכתה זו השנה ה-17 ברציפות בתואר החברה הטובה בעולם לאוניות גדולות ע"י המגזין Travel & Leisure. חברת Crystal Cruises שונה מחברות שייט אחרות באלגנטיות של אוניותיה, איכות האוכל הגבוהה, רמת השירות ומגוון המסעדות. בחברה יש הקפדה אינסופית על כל פרט ופרט, מדייקנות ועד מושלמות וחיפוש מתמיד אחר חידושים.

ההפלגות מתפרשות על גבי 5 יבשות וכוללות גם הפלגה סביב העולם. השייט הינו במלון דה לוקס צף העובר מנמל לנמל, ללא צורך בפירוק ואריזת מזוודות, ללא צורך לעבור בשדות תעופה ואפשרות הגעה למספר רב של יעדים, הכול תלוי באורך השייט. האוניות מציעות מגוון פעילויות ואירועים המתאימים לכל גיל. ארוחות לכל אורך היום, בריכות שחייה ועוד.

צי החברה מונה שתי אוניות – / Crystal Serenity Crystal Symphony , לפרטים נוספים אודות חברת השייט והאוניות ניתן להיכנס לאתר החברה - www.crystalcruises.com.

המחירים לאדם בתא זוגי וכוללים מס נמל, טיפים, משקאות קלים ואלכוהוליים. המחירים אינם כוללים טיסות, העברות, סיורי חוף, ביטוח והוצאות אישיות. ההזמנות הן על בסיס מקום פנוי, דמי ביטול בהתאם למדיניות חברת השייט, ניתן להזמין ביטוח.

למידע והזמנות – 03-5269765 , או במייל cruise_dep@ophirtours.co.il

 
רוצים לקבל עוד פרטים? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי