מסלול טיול מאורגן לצפון איטליה משפחות - פינוקיו

מסלול טיול מאורגן לצפון איטליה משפחות - פינוקיו

הצג רשימת יעדים לבחירה

מסלול מאורגן למשפחות לאיטליה - פינוקיו

טיול מאורגן לצפון איטליה
מאורגן לצפון איטליה
מאורגן לצפון איטליה

מסלול טיול מאורגן לצפון איטליה למשפחות- "פינוקיו"


טיול מאורגן לצפון איטליה כוכבי הטיול: מפלי ורונה, סרמיונה, פארק השעשועים דראנד לנד, וונציה, עולם הסרטים, הרי הדולמטים, סירמיונה.

מסלול הטיול:

יום 1: ת"א - צפון איטליה- נמריא לטריאסט שבצפון איטליה, לאחר הנחיתה נצא לסיור היכרות בעיר. נסייר בעיר העתיקה, נראה את הכיכר הגדולה – פיאצה יוניטה, כיכר הבורסה, ונהנה מהרחובות והסמטאות נקנח בגלידה טעימה ונמשיך לגני ארמון מיראמרה עם הגנים היפים הצופים לנוף הקסום של הים, ניסע למלוננו ללינה.

יום 2: אגם טנו - מפלי ורונה - שייט - סרמיונה  - את היום נקדיש לסיור בעיירות ציוריות השוכנות על גדת אגם גרדה – הגדול באגמי איטליה. נתחיל את היום באגם החבוי – אגם טנו. נמשיך צפונה למפלי וארונה ונתרשם מהעוצמה האדירה של המים הפורצים מבטן האדמה. נמשיך לעיירת הנופש הידועה – ריבה דל גארדה. נראה את בית העירייה המקסים ונטייל לאורך הטיילת היפהפייה. בתום הסיור נשוט לעיירה המקסימה– מלצ'סינה, השוכנת לרגליו של ההר הגבוה ביותר מסביב לאגם גרדה–"מונטה באלדו" ונטייל בסמטאות היפות המרוצפות בחלוקי נחל . נמשיך לעיירת הקיט הציורית סרמיונה, נסייר בסמטאותיה הציוריות ונצפה במצודת סקליג’רי. בתום הביקור המהנה נשוב למלוננו.

יום 3: פארק השעשועים גארדה לנד - לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום שכולו חוויות לכל המשפחה בפארק השעשועים הגדול והמפורסם באיטליה – "גרדה לנד". הפארק שופע באטרקציות ומתקנים חווייתיים כגון רכבות הרים, רפטינג אבובים, שיט הרפתקאות, גלישה במגלשת נפטון, קולנוע 3D , עץ ענק בכפר הילדים ועוד אטרקציות נוספות רבות. בתום היום הגדוש בהנאות וריגושים לכל הגילאים נשוב למלוננו ללינה.

יום 4: וונציה - לאחר ארוחת הבוקר, נצא לוונציה – עיר התעלות, הבנויה על 117 איים ובה 409 גשרים. נתחיל בגטו היהודי ונשמע את סיפורו של הגטו היהודי הראשון בעולם. נצא לשייט לאי מוראנו שם נצפה בתהליך עבודתו של אומן ניפוח הזכוכית. נמשיך לכיכר סן מרקו המרהיבה והמפוארת, בה נצפה בארמון הדוג'ים, בבזיליקת סן מרקו, מגדל הפעמונים ומבנים נוספים. נראה את גשר האנחות ונשמע את סיפורו המיוחד. את היום נסיים בתצפית על אחד מסמליה הבולטים של העיר, גשר הריאלטו שם נצטלם בתמונה האופיינית לעיר, על רקע התעלה הגדולה.. בתום הסיור נשוב למלוננו.

יום 5: פארק מים - עולם הסרטים - לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום המוקדש כולו לילדים אך ללא ספק גם המבוגרים ייהנו, בפארק המים - "AQUAPARADISE" עולם מרגש של מגלשות מענגות, מגלשות אקסטרים, שיט אבובים רגוע וסוער, בריכות מגוונות ומופעים המבטיחים הנאה לכל המשפחה. נבקר גם בפארק הסרטים ""MOVIELAND - שם נוכל לחוות את הוליווד ליום אחד. נפגוש ברחובות הפארק כפילים של שחקנים מפורסמים, נצפה במופעים מדהימים, נפחד בבית האימה ונהנה ממתקנים מסעירים וממופעים מתוך סרטי הרפתקאות וסרטי ילדים. בתום יום של חוויות חלומיות , נשוב למלוננו.

יום 6: הרי הדולמטים - יהבוקר נצא ליום טיול קסום להרי האלפים האיטלקיים – הדולומיטים. ניסע צפונה ונראה סביבנו יופי פראי של הרים נישאים ומרשימים, נהרות שוצפים ופסגות מושלגות שיצר הטבע. ניסע בדרך שמתפתלת בין עמקים מוריקים, יערות, כרי דשא ומעברי הרים. נעבור דרך נופים מרהיבים של עיירות אלפיניסטיות ציוריות ובתי עץ מקושטים. זהו יום שכולו אוויר פסגות וחווית טבע משכרת. לעת ערב נשוב חזרה למלוננו.

יום 7: סדנת פיצה - סירמיונה - את היום נתחיל בביקור מרתק בורונה הידועה בסיפור האהבה הבלתי ממומש של רומיאו ויוליה. נטייל בפיאצה ברה האלגנטית, נצפה בארנה והאמפיתיאטרון ששרד מהתקופה הרומית בו מתקיים כל קיץ פסטיבל האופרה. נטייל במדרחוב האלגנטי ונגיע לחצר ביתה של יוליה עם המרפסת המפורסמת, שם נשמע את סיפור האהבה הטרגי ולא נוותר כמובן על צילום עם פסלה של יוליה. בתום הסיור ניסע לסדנת פיצה איטלקית בה נלמד להכין את הבצק, הרוטב והתוספות ולבסוף גם נטעם מהתוצרת. בתום הביקור ניסע למלוננו שבטריאסט.

יום 8: טריאסט - תל אביב - לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את המלון וניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה ארצה.


הערות:
המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים.
ייתכנו שינויים בסדר ומקומות הלינה

המחירים כוללים:
v טיסות
v בתי מלון - אכסון במלונות בדרגת תיירות טובה, בהתאם לכלול בתוכנית הטיול
v תחבורה – אוטובוס תיירים נוח וממוזג לביצוע הסיורים
v תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל
v מדריך מקצועי מבית אופיר טורס

המחירים אינם כוללים:
v תשר למדריך הקבוצה
v הנפקת דרכון ו/או הארכת תוקפו (על הדרכון להיות בתוקף למשך 6 חודשים מיום תחילת הטיול)
v תוספת דלק ומיסים – תוספת דלק שתחול לאחר 1.1.2016 וכן מיסי נמל בחו"ל
v דמי סבלות
v כל מה שלא כלול בסעיף "המחירים כוללים"