נגישות
 • טיסות לזנזיבר

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לזנזיבר

זנזיבר הוא חבל ארץ ברפובליקת טנזניה שבמזרח אפריקה. בירת זנזיבר והעיר הגדולה בה היא זנזיבר סיטי, העיר העתיקה של הבירה היא סטון טאון. אוכלוסיית האי מונה 1,070,000 איש. זנזיבר היא ביתם של קופי הקולובוס האדום והנמר הזנזיברי, צביון אדרס, צביון כחול, דלקרן המושק, גחן סרוולניה, זבד אפריקאי וזבד דקלים אפריקני. תרבותה הרב גונית של זנזיבר מושפעת מהפרסים, הערבים, הפורטוגלים ומיבשת אפריקה. סגנונה הארכיטקטוני של סטון טאון מלאה בשבילים מצוירים, מגדלים עגולים, דלתות עץ מגולפות, מרפסות מוגבהות ומסגדים. מקומות מומלצים לביקור – בית ליווינגסטון, גשר גוליאני ובית הפלאים. כמו כן בכל חבל הארץ ים תכול, חולות לבנים ועצי קוקוס שאפשר לנוח ולהירגע. העיר סטון טאון שהיא גם בירת זנזיבר ובה סמטאות צרות, מסעדות ומלונות מפוארים. בנוסף אפשר לטייל באי בשדות תבלינים ושמורות קופים.
טיסות זנזיבר

טיסה לזנזיבר

03/3/19 - 10/3/19
טיסת סדירות
טיסות זנזיבר

טיסה לזנזיבר

07/3/19 - 14/3/19
טיסת סדירות
טיסות זנזיבר

טיסה לזנזיבר

22/6/19 - 29/6/19
טיסת שכר
טיסות זנזיבר

טיסה לזנזיבר

14/3/19 - 21/3/19
טיסת סדירות

טיסות לזנזיבר ברגע האחרון

טיסה לזנזיבר מזמינים עם אופיר טורס


טיסות לזנזיבר – אתרים מומלצים


טיסות לזנזיבר אל חופים עם מים בצבע טורקיז, חולות לבנים ומבחר יצורי מים. ישנם מבחר חופים מומלצים שבהם אפשר להירגע ולנוח. החופים מתחלקים לשניים המזרחיים והמערביים שמפרץ צ'אוואקה הוא המפריד ביניהם. החופים המזרחיים פונים למזרח אל האוקיינוס ההודי וגלי אוקיינוס אדירים מגיעים, כשהם נושאים איתם מזון טרי לכל יצורי הים. במשך השנים צמח ריף אלמוגים גדול ואפשר לקחת שייט עם סירות קטנות. עומק המים של הריף נמוך מאוד, דבר הגורם להתחממות מהירה ולכן המים חמים ונעימים לשחייה.
החופים המערביים פונים ליבשת ותעלת מים עמוקה מפרידה בינם לבין היבשת. לאורך התעלה ריפים תת מימיים שחלקם כבר צמחו וחלקם מתגלים לעין רק בעת שפל. המיוחד בחופים אלה הוא שאין מצד זה ריף והמים נעשים עמוקים מיד ליד החוף וזרם חזק זורם בדרך כלל. הרבה דגים גדולים חיים בתעלות אלו. בצד זה של האי אפשר לראות גם מספנות בהן בונים את סירות הדאו המקומיות.
טיסות זולות לזנזיבר אל החופים המומלצים – חוף מנגהפוואני, שמארח באופן קבוע אורחים ממלון סרנה הסמוך. בחוף יש מפרצון, סככות ישיבה קטנות ומסעדה. החוף השני הוא חוף מווהנהזה – מולו יש ריף רחב מאוד ואין צוקים גדולים מול הים.
 

טיסות זולות לזנזיבר - טיפים והמלצות


שמורת הטבע ג'וזאני
הפארק הלאומי בזנזיבר. תזכורת לכך שפעם האי היה מכוסה כולו ביער גשם. בפארק אפשר לראות קופי קולומבוס אדומים שהם זן נדיר, זנים נוספים של קופים, ציפורים, פרפרים, אנטילופות ועוד בעלי חיים. אפשר לטייל באופן עצמאי לשמורה והיא ממוקמת בדרום מזרח האי. בסמוך לשמורה נמצאת שמורה נוספת של עצי מנגרובים, המשמשים כחומר הבנייה העיקרי באי.

חוות התבלינים
האי זנזיבר זכה לכינוי "אי התבלינים", בזכות התבלינים הרבים הגדלים בו. ניתן לסייר בחוות תבלינים בין שיחים וצמחים מהם מופקים התבלינים, לגלות מאיפה מגיע הקינמון, הג'ינג'ר, הציפורן ועוד. במהלך הסיור אפשר לטעום את התבלינים השונים וכן פירות טרופיים שונים. התבלינים הם מקור ההכנסה השלישי של תושבי העיר.

אי האסירים 
אי קטן מצפון מערב לסטון טאון, אל מול חופיו של נמל זנזיבר. נמצא במרחק חצי שעה הפלגה וידוע בכינוי "אי האסירים" מכיוון ושימש בשנת 1860 כבית כלא לאסירים שמרדו בשלטון הסולטן הראשון של זנזיבר. בשנים האחרונות האי הפך לשמורת טבע ומצויים בו כ-50 צבי יבשה ענקיים, לאורך חופיו ומתחתם, פזורים שברים של עשרות ספינות ואוניות שנטרפו במהלך ההיסטורי וכמובן במקום ריף מרהיב שאפשר לצלול בו. מבנה בית הכלא הפך למלון.

עיר הבירה סטון טאון

סטון טאון היא העיר העתיקה של זנזיבר סיטי, עיר הבירה של זנזיבר והעיר הגדולה ביותר בה. השילוב בין תרבויות שונות וחשיבותה ההיסטורית של העיר הביאו את אונסקו להכריז עליה באתר מורשת עולמית בשנת 2000.

העיר היא המרכז התרבותי של זנזיבר ואחת הערים העתיקות ביותר במזרח אפריקה. מעט מאוד השתנה במהלך ה-200 שנה האחרונות ואפשר לראות בשיטוט בסמטאות הצרות ובשווקים התוססים כאילו נגזרו מתוך סיפורי אלף לילה ולילה. עוד ניתן לראות דלתות בתים צבעוניות ומגולפות, המבצר של הסולטן על שפת הים, גני גונזאני, ועוד.

בית הפלאים – בית אל אג'איב– נבנה בין השנים 1870-1888 והוא נחשב לאחד המבנים המרשימים בעיר. הסולטן בן סעיד הקים אותו על חורבותיו של ארמון קודם מהמאה ה-17, לשימושים טקסיים ומנהליים. הוא ניזוק קשות במלחמה הקצרה מול אנגליה ובשנת 1896 שופץ מחדש.

בבניין יש שימוש רב בפלדה ומרפסות דמויות רציפים, השפעה אנגלית. בבניין 4 קומות ולאורך כל חזיתותיו מרפסות הנתמכות בעמודים. במרכזו אטריום מקורה וגדול. כיום הבניין משמש כמוזיאון הלאומי להיסטוריה ותרבות.

המבצר הישן– נבנה בין השנים 1698-1728 ע"י העותומנים. חומותיו עבות במיוחד ולכל אורכו חרכי ירי. במהלך השנים שימש למטרות שונות – עד 1906, שימש כבית סוהר, לאחר מכן בית מכס והוקמה בו תחנת רכבת, בשנת 1949, הועבר בית המכס לנמל והמקום הפך למועדון טניס לנשים. כיום המבצר משמש כמרכז תרבות וחנויות אומנים. בחצר נערכים מופעי תיאטרון.

בניין ברמאל– נבנה בשנת 1900 ושימש כמשרדו של הנציב הבריטי. הבניין היה הראשון מבין המבנים שתוכננו ע"י האדריכל ג'ון סינקלר, בתחילת המאה ה-20. הסגנון של המבנה הוא מקומי ונראה כשילוב בין בית אנגלי כפרי לבין ארמון ערבי.

הסטייט האוס – "בית המדינה"– נבנה בשנת 1903 עבור השלטונות הבריטים. משלב סגנון אירופאי וערבי ונבנה ע"י ג'ון סינקלר. מאז שנת 1963, הבניין משמש את משרדיו של נשיא זנזיבר.

מסגד מאלינדי– המסגד נבנה בשנת 1831 והורחב פעמיים. זהו המסגד העתיק ביותר בסטון טאון ואחד מארבעת המסגדים בעיר שיש להם מינרט.

שוק דרג'אני– השוק המרכזי בעיר. מבנה מקורה עם גג פח שנבנה ע"י הבריטים בשנת 1904. השוק יועד בהתחלה רק לבשר ודגים, אך עם הזמן התווספו לו דוכנים של פירות וירקות, עופות ומאפים. בימי רביעי ושבת מתקיים במקום גם שוק פשפשים.

שוק הלילה בגני גונזאני– כל לילה נערך במקום שוק אוכל מקומי, עם עשרות דוכנים של דגים טריים, שיפודים, פנקייקים, מיצים טריים ועוד.

נמל המים– נחנך בשנת 1925 ואבני הבניין ששימושו להקמתו הובאו מצ'וקוואני בצפון האי על גבי רכבת קלה. בנמל ספינות מטען, קווים סדירים של מעבורות המקשרות עם ערים / איים בסביבה. בתוך הנמל רציף קטן יותר המיועד לסירות דאו.

הזמינו טיסות לזנזיבר עם אופיר טורס ותיהנו ממחירים מעולים בהזמנת אונליין באתר. 
 
 
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

זנזיבר

27°-28°
שישי 24°-28°
שבת 27°-29°
ראשון 27°-30°