טיסות לאתיופיה

טיסה לאתיופיה

טיסות זולות לאתיופיה

אם יש מדינה אחת באפריקה שאיתה אין צורך בהיכרות מוקדמת, זו קרוב לוודאי תהיה אתיופיה. אתיופיה נמצאת במזרח אפריקה ועיר הבירה שלה היא אדיס אבבה. באתיופיה נמצא הנילוס הכחול, מיני חיות מיוחדות ובעיר קתדרלות יפות, מוזיאונים, תיאטרון ושוק אוכל.
טיסות לאדיס אבבה

טיסות לאדיס אבבה

בין התאריכים, 18.07 - 05.08
טיסה סדירה
ETHIOPIAN AIRLINES
טיסה לאתיופיה

טיסה לאתיופיה

בין התאריכים, 05.08 - 24.08
טיסה סדירה
ETHIOPIAN AIRLINES
טיסות זולות לאדיס אבבה

טיסות זולות לאדיס אבבה

בין התאריכים, 19.07 - 26.07
טיסה סדירה
ETHIOPIAN AIRLINES
טיסה לאתיופיה

טיסה לאתיופיה

בין התאריכים, 08.09 - 24.09
טיסה סדירה
EMIRATES

כרטיס טיסה לאתיופיה מזמינים באופיר טורס

אתיופיה כאמור ידועה לתייר בעיקר בשל המבצעים שהביאו באמצע שנות השמונים ותחילת שנות התשעים את יהודי המדינה לישראל ובגלל ההתנדבות הרבה שמצריכה המדינה, התנדבות שמוציאה משלחות רפואיות רבות מישראל לאתיופיה, נוסף על התנדבות של אנשים באופן פרטי על מנת לנסוע למדינה ולעזור שם בכל מה שיצטרכו. לכל מי שעלה על טיסות לאתיופיה, גם אם לצורך התנדבותי וגם אם סתם הוא מסתקרן לראות את המדינה, מומלץ להגיע ולטייל בכמה מהאתרים היפים ביותר של יבשת אפריקה, שנמצאים באתיופיה.

כפי שבאפריקה הדבר הנפוץ ביותר לראות הוא בעלי חיים מיוחדים באחד מאתרי הספארי, כך גם אתיופיה מציגה בעלי חיים שמיוחדים בעיקר למקום. בפארק הלאומי סימיאן שנמצא בצפון אתיופיה ועונה גם לשם הגג של אפריקה. במקום, כמה מבעלי החיים אותם לא תראו בשום מקום אחר, דוגמת השועל הסימיאני והבבון גאלדה. פרט לחיות המיוחדות תוכלו לטייל באזור ההררי הזה וליהנות מאחד הנופים המרהיבים ביותר ביבשת ובעולם כולו. 

צפון אתיופיה - בגלל הנופים


באותו אזור של צפון אתיופיה, ניתן לצפות גם בעוד אחד מהמקומות המרהיבים של המדינה ושל היבשת, הלא היא העיירה לליבלה. בעיירה הזו יש לא פחות מ-11 כנסיות אשר חצובות בסלע, כנסיות שנחצבו אך ורק באמצעות פטיש ואזמל והן נמצאות עמוק באדמה, כך שסביר שתוכלו לצפות רק בגגותיהן, גם אם תצאו לסיור במנהרות התת קרקעיות. אתיופיה מאופיינת גם במקומות רבים שמכילים עתיקות נפלאות ומיוחדות מאוד משנים קדומות. אחד מהמקומות הללו הוא האתר הפרהיסטורי טייה שממוקם דווקא בדרומה של המדינה ומכיל אוסף מרשים של 30 עמודים מגולפים עם תיאורים של סמלים שונים מהתרבות האתיופית העתיקה. דרך ביקור בטייה, כמו דרך ביקור באתרי העתיקות האחרים, תוכלו ללמוד רבות על ההיסטוריה המקומית.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי