טיסות לטנזניה

טיסות לטנזניה

טיסות ישירות לטנזניה

למי שרוצה לקבל תמונה טובה של אפריקה היום, מי שרוצה לחוות את אפריקה כמו שצריך, מוכרח לעלות על טיסות ישירות לטנזניה. זוהי מדינה יפה, צבעונית ובעיקר – מעניינת. כך שאם אתם מתעניינים באפריקה, טנזניה היא המקום. מדובר במדינת אפריקנית קלאסית: חיות אקזוטיות, ספארי גדול, שבטים אותנטיים, נוף מדהים. טנזניה שוכנת במזרח אפריקה, ליד האוקיינוס ההודי. מיקום זה מקנה לה מזג אוויר ייחודי וגם הרבה חיות מעניינות שיש בעיקר שם
טיסה לזנזיבר

טיסה לזנזיבר

$980 מחיר לאדם
הזמן

08/5/19 - 15/5/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסה סדירה לזנזיבר

טיסה סדירה לזנזיבר

$1,235 מחיר לאדם
הזמן

07/5/19 - 14/5/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסה לזנזיבר

טיסה לזנזיבר

$980 מחיר לאדם
הזמן

15/5/19 - 22/5/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסות לטנזניה רק עם אופיר טורס


טיסות ישירות לטנזניה


בדרך כלל הטיסה לאיזור של של אפריקה נעשית דרך אתיופיה, אם כי לא חייבים ואפשר לטוס בחברות אחרות. באופיר טורס יש טיסות מגוונות לארץ היפה הזו. בכל מקרה מומלץ לטוס לשם דרך דיל, עם עצירת ביניים במדינה נוספת. את העצירה אפשר לנצל לטיול. טיול מאורגן או טיול עצמאי מתוכנן ומסודר, הם הדרך המומלצת להתנהל במדינה זו. בדרך כלל טיסות לטנזניה נוחתות בדודומה הבירה או בדיר אל סלאם הסמוכה להר הקלימנג'רו.
הסיבה שמומלץ לתכנן טיול ביעד עצירת הביניים היא שאפריקה חיה בקצב שלה, ולעיתים טיסות החיבור אורכות זמן רב. לכן, חשוב לרכוש דיל טוב לאפריקה, ולוודא שאכן הוא כזה – ולא רק נראה טוב בפרטים היבשים. בשל כך, אנחנו ממליצים לכם לקנות את הדילים הללו דרכנו, שכן אנחנו באופיר טורס בעלי ניסיון דרך איפה כדאי לנסוע, מתי ומהן הטיסות הטובות והאטרקטיביות ביותר ומה "סתם" נראה יפה על הנייר.טנזניה באופן מפתיע היא מדינה עם מודעות תעופתית גבוהה מאד, ויש בה מס' רב של שדות תעופה. אבל, הטיסות הבין לאומיות – אלו שאתם תעלו עליהן, מגיעות בדרך כלל כאמור לעיר הבירה. קשה לשכור רכב במדינה זו, אך לא בלתי אפשרי. אם הייתם רוצים להיות משוחררים מעניין הנהיגה, ולראות את המדינה בצורה אותנטית אפשר להתנהל באוטובוסים או מוניות.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.