טיסות לאוגנדה

טיסות לאוגנדה

טיסות זולות לאוגנדה

אי שם באפריקה מצויה לה מדינה שם כמעט כולנו התיישבנו בה. הרעיון של בנימין זאב הרצל ליישב אותנו באוגנדה היה רעיון מעניין, כשגם לאחר שאנו כבר גרים וחיים בישראל, עדיין לא כדאי לפסול אותו. יערות, צמחייה, פירות, בעלי חיים - כל מה שאפשר לבקש נמצא במדינה הנהדרת
טיסה לקמפלה אוגנדה

טיסה לקמפלה אוגנדה

בין התאריכים, 29.04 - 08.05
טיסה סדירה
ETHIOPIAN AIRLINES
טיסות לאוגנדה

טיסות לאוגנדה

בין התאריכים, 03.05 - 10.05
טיסה סדירה
EL-AL
טיסות לקמפלה

טיסות לקמפלה

בין התאריכים, 29.04 - 30.04
טיסה סדירה
Fly Dubai
טיסה לאנטבה אוגנדה

טיסה לאנטבה אוגנדה

בין התאריכים, 10.05 - 31.05
טיסה סדירה
EMIRATES

טיסות לאוגנדה עם אופיר טורס 


אז למה לא אוגנדה?
האמת? אין סיבה שלא, אבל יש הרבה סיבות שכן. אחד המקומות המסקרנים ביותר, הוא מקום שרבים כבר ביקרו בו - מפלי מרצ'יסון. בפארק הגדול ביותר באוגנדה תוכלו לשוט במימיו של נהר הנילוס, נהר המלא במפלים גבוהים ובחיות מים מרתקות. החיה המסוכנת ביותר שנפגוש בדרך היא לא התנין אלא דווקא ההיפופוטם, אז עשו לעצמכם טובה והשתדלו לא ליפול למים. את האטרקציה הבאה של אוגנדה נמצא בפורט פורטל. אינספור הרי געש תמצאו שם שצפייה בכל אחד מהם הינה חוויה מסעירה בפני עצמה. באזור תוכלו לישון במגוון מקומות, החל ממלונות רעועים במקצת ועד בתי הארחה ברמה גבוהה, שם יציעו לכם מיטה מפנקת לשנת לילה ארוכה וארוחת ערב חמה ועשירה בכל טוב.

הקופים של אוגנדה
מלבד המפלים השוצפים והרי הגעש המאתגרים, אחת המטרות לשמן באים תיירים רבים למדינה הם הקופים. שימפנזות, גורילות וקופים מכל המינים מתרוצצים במספר שמורות ויערות וכל שעליכם לעשות הוא רק לבחור מקום לטייל בו, כשסביר להניח שתמצאו לפחות כמה קופים שיתרוצצו ביניכם. אחד המקומות לעשות זאת היא שמורת בוינדי, יער גשם הררי שם תזכו לחזות בגורילות ההרים. ייתכן מאוד וביער בוינדי, אחת מהפנינות של אוגנדה, תתקשו מעט להיתקל בגורילות הללו ולכן מומלץ להתלוות למדריך מקצועי שינווט אתכם בעקבות טביעות הרגליים שלהן, כך שתוכלו לאתר אותן ולצפות בזן זה של הגורילות. דווקא ביער קיבלה, עוד מקום מרתק במדינה השוכנת ביבשת אפריקה, את השימפנזים שמסתובבים באזור לא קשה למצוא. תוכלו למצוא אותם מטיילים ביערות ובעיקר מטפסים על העצים ומקפצים בין הענפים, אך למרות החביבות שהם משדרים, את הבננות שתכננתם לתת להם עדיף שתשמרו בתיק. ביער זה תוכלו למצוא גם קופים מסוגים שונים, כמו הקוף בעל הזנב האדום.
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי